Witaj gościu! Nie jesteś zalogowany na forum, więc możesz nie mieć dostępu do niektórych z jego funkcji! Aby rozwiązać ten problem

Numer 2
20-03-2013, 22:34 (This post was last modified: 20-03-2013, 22:34 by Oleg Shatov.)
Post: #1
Numer 2

Numer 2/2013
20.03.2013

Mimo wszystko udało nam się wydać nowy numer! Niestety, nasze szeregi opuścił Garibaldi przez co nie przeczytacie jego felietonu. Prawdopodobnie w przyszłości kolumna publicystyczna wróci, więc spokojnie. Wiele się działo w ostatnim tygodniu! Redaktorzy postarali się jak najlepiej je opisać, przeczytacie również wywiad z Luisito. Oczywiście nie zapomnijcie o zerknięciu do naszych wymyślonych plotek transferowych!
Red. nacz. Oleg Shatov

Major League: Gladiatorzy Zwyciężają. Czyżby Valenciano za burtą ? ProVet3rans w drodze po mistrzostwo. Drugie miejsce dla Northside Rangers coraz dalej.

XI Kolejka

Zespół Valenciano jak wiadomo nie ma żadnych gwiazd , więc ich występ w meczu był jedynie tłem dla King Gladiators , którzy strzelili 5 bramek drużynie która chyba nie odbije sie od dołu tabeli i po zakończeniu sezonu spadnie do Initial League. Na Pochwały zasluguje testo który strzelił dwie bramki i asystował przy dwóch strzelonych przez Zagłębie Lubin. King Gladiators znajduje się w środku tabeli i nie mają szans na zdobycie mistrzostwa. Może w następnym sezonie.

Zagłębie Lubin

Nazwy drużyn i wynik:Sky Silent 3 : 0 ProV3terans (w/o)
Strzelcy : ---
Asystenci: -- -
Kartki: ---
Sędzia meczu:---
Hoster meczu: ---

Mecz się nie odbył, ponieważ trener PoV3terans (Zimel przyp. Redaktor) przez problemy rodzinne nie mógł stawić się na meczu, przez co jego drużyna nie miała składu. Obie drużyny chciały rozegrać mecz parę dni później, ale administracja się nie zgodziła. Decyzję uzasadnili tym, że nikt z pV nie napisał do administracji o zaistniałej sytuacji i o przełożeniu meczu, zrobił to dopiero trener przeciwników Red Cafe.
Zdaniem redaktora: Moim zdaniem przyznanie w/o było słuszną decyzją. Co prawda wiele osób powie, że liga ma być tylko zabawą i nikomu by nie przeszkodziło rozegranie tego meczu w późniejszym terminie, ale to jest liga Real Soccer. Więc wszystkie zasady powinny być podobne (jak nie takie same) co w prawdziwych ligach piłki nożnej, a w prawdziwej lidze podanie o przełożenie meczu musi złożyć drużyna, która chce ten mecz przełożyć i musi to zrobić przed meczem. Wiem, że są nagłe przypadki, których nikt nie przewidzi, ale w klubie ProVe3terans są też inni zawodnicy niż sam Zimel, którzy mogli napisać do administracji o zaistniałym problemie. Cóż, to tylko moje zdanie na temat tej sprawy, ktoś może się z tym zgodzić, a ktoś inny myśleć o tym coś innego.

Nazwy drużyn i wynik: FC Trampkarze 1 : 0 Northside Rangers
Strzelcy: pootie tang (6:34)[FCT]
Asystenci: - --
Kartki: ----
Sędzia meczu: Kobra
Hoster meczu: Hitman

Na początku pierwszej połowy mecz był bardzo wyrównany. Jednak po nie długim czasie przeważać zaczęła drużyna Northside Rangers, przeprowacali dużo akcji i byli bezbłędni w obronie wybijając każdą piłkę. Sytuacja zmieniła się około 6:00 minuty, FC Trampkarze w końcuprzeprowadzili groźne akcje na bramkę rywala. Po jednej z akcji, gdy piłkę odzyskali Northside Rangers, ich bramkarz był przy piłce, a zawodnik FC Trampkarzy pootie tang wykorzystał jego błąd i strzelił bramkę. W pierwszej połowie sytuacja już się nie zmieniła.
W drugiej połowie przegrywający zespół próbował doprowadzić do wyrównania, ale FC Trampkarze nie pozwolili strzelić sobie gola i mecz zakończył się wynikiem 1 : 0.

XII kolejka.

Mecz XII kolejki pomiędzy Veteranami a ,,Power'' Rangersami był jednym z najważniejszych spotkań dla ProVet3rans. Zespół prowadzony przez Zimela wygrał 2:0 i to właśnie Zimel strzelił obie bramki dla Veteranów i jednocześnie stał się indywidualnym królem strzelców w Major League mając na swoim koncie już 9 bramek. Do Końca zostały 2 Kolejki i być możę wszystko wyjaśni się w kolejce nr 13 Gdzie Aktualny lider ProVet3rans zmierzy się z viceliderem FC Trampkarzami. Będzie to najgorętszy mecz sezonu , więc mam nadzieje że stream będzie oblegany.

Asystenci: Dex x1 (2:26)
Kartki: Kobra (7:49 żółta), hardkorowy koxuniu (x2 żółte 7:30 i 9:43; 9:43 czerwona)
Sędzia meczu: schlest
Hoster meczu: Red Cafe

Pierwsza połowa dość jednostronna. Przeważała drużyna Sky Silent, która strzeliła dwie szybkie bramki [1:02 i 2:26 minuty] i spokojnie doprowadziła taki rezultat do końca pierwszej połowy. Autorem obydwu bramek był Red Cafe.
W drugiej połowie znowu drużyna Sky Silent prowadziła tempo, ale dwaj zawodnicy przeciwników opuścili pokój meczowy i w związku z zaistniałą sytuacją mecz nie został dograny do końca. W wyniku tego do wyniku z meczu (2:0) doliczony został wynik za walkower (3:0) i mecz oficjalnie został zakończony wynikiem 5 : 0.

Nazwy drużyn i wynik: FC Trampkarze 2 : 1 Executors Team
Strzelcy: 1 - 0 iniesta [o.g] (1:25); 2 - 0 TomassoN (4:01); 2 - 1 Fabregas [eT] (7:43)
Asystenci: 2 - 1 Carsten Jancker (7:43)
Żółte kartki: Fabregas [4](12:15 żółta)
Sędzia meczu: Red Cafe

W pierwszej połowie wyraźnie przeważali FC Trampkarze, po jednej z ich akcji bramke do swojej bramki skierował Iniesta. Po poru minutach przeciwnicy wyrównani i mecz zrobił się bardziej wyrównany. W końcówce pierwszej połowy bramke na 2 : 1 zdobyli FC Trampkarze. W drugiej części spotkania mecz był wyrównany i prowadzący zespół zdołał utrzymać jednobramkową przewagę. Spotkanie zakończyło się wynikiem 2 : 1.

Suriel i Stephan El Sharaawy

Inital League: Emocje na finiszu rozgrywek!

XI kolejka

W XI kolejcie Initial League odbył się tylko 1 mecz: Demony Haxa vs. Baku Baku Skład. Spotkanie to zakończyło się wynikiem 2:0 dla dH. Sędzią spotkania był Rm, a hosterem Zimel. Od początku do końca zawodnicy Demonów dominowali na boisku. Przypieczętowali to dopiero w II połowie po dwóch brakach Luisa SuaReza. Zawodnicy Baku próbowali jeszcze coś ugrać, lecz już im się nie udało.

Oto wyniki pozostałych spotkań XI kolejki IL:
Baku Baku Skład 0:2 Demony Haxa
FC HandMasters 3:0 TemporaryTeam2
TemporaryTeam1 0:3 Zdziadziałe Zebry F.C.
Paradise Team 3:0 TemporaryTeam3

XII kolejka

W XII kolejce Initial League (podobnie jak w XI) odbył się tylko 1 mecz, pomiędzy Zdzadziałymi Zebrami a Paradise Team. Spotkanie to zakończyło się wynikiem aż 5:0 dla drużyny Luisita. Sędzią meczu był Iniesta, a hosterem Luisito. Drużyna ZZ przeważała od początku do końca. i przypięczętowała to pewnym i zdecydowanym zwycięstwem.

Oto wyniki pozostałych spotkań XII kolejki IL:
TemporaryTeam3 0:0 TemporaryTeam2
FC HandMasters 3:0 Baku Baku Skład
TemporaryTeam1 0:3 Demony Haxa
Paradise Team 0:5 Zdziadziałe Zebry F.C.

Bigos

Wywiad: „Jesteśmy zgraną ekipą, która może walczyć o wiele więcej, niż o baraże do Major League.” – Luisito.

[Suriel] W Takim razie witam Ciebie Luisito!

[Luisito] Witam serdecznie.

[Suriel] Pierwsze pytanie. Jak zaczęła się Twoja przygoda z haxballem. Długo grasz ? zaczynałes od classica i big czy od razu rzuciłeś się na real soccer?

[Luisito] Moja przygoda z haxem trwa równe 2 lata. Pewnego dnia, podczas biegania, kolega oznajmił mi, że znalazł ciekawą gierkę ocierającą się o piłkę nożną. I od tego sie zaczęło. Zaczynałem rzecz jasna od classica, dość długo grałem 2v2. Następnie 3v3 na bigu. Aż w końcu pięknego, słonecznego dnia natrafiłem na room z mapą Real Soccer. Nie powiem, wkręciłem się. I na niej gram aż do dnia dzisiejszego.

[Suriel] A Co Cie skłoniło by założyć drużynę? Nie myślałeś by się zarejestrować i spróbować dojść do jakiejś z drużyn?

[Luisito] Skłoniło mnie na pewno to, aby mieć kontrolę i żebym mógł dobrać sobie zawodników, którzy po prostu coś potrafią. Najwyraźniej dobrze mi to wyszło, gdyż zwerbowałem dotychczas już paru niezłych grajków i tworzymy dosyć zgrany team.

[Suriel] Troche dziwnie przeprowadza mi sie wywiad z kimś z kim jestem w jednej drużynie i gram na codzień ale trzeba być profesjonalistą. Kolejne pytanie. Jak odniesiesz się do słów ludzi którzy na codzień grają w Major League i uważają że drużyna Zdziadziałych Zebr będzie sie marnować grając dalej w Initial League?

[Luisito] No cóż, nie mogę się z nimi nie zgodzić. Tak jak mówiłem jesteśmy zgraną ekipą, która może walczyć o wiele więcej, niż o baraże do Major League. Osiągamy wysokie zwycięstwa nad większością przeciętnych ekip z Initial League, pokazaliśmy się także z dobrej strony w Pucharze RSHL, więc nie dziwie się, że mamy tak dobrą opinie wśród społeczności całej ligi.

[Suriel] Gdybyś miał opisać drużynę jednym zdaniem to jak byś ją opisał ?

[Luisito] Ponadprzeciętna drużyna z aspiracjami do walki o wysokie lokaty w Major League.

[Suriel] Na koniec wywiadu możesz powiedzieć co chcesz. Więc powiedz to na co masz ochotę.

[Luisito] Mam nadzieję, że dobrze czytało wam się wywiad. Życzę udanych zagrań i pozdrawiam wszystkich haxballowiczów.

[Suriel] Dziękuje bardzo za wywiad.

Suriel

Puchar RSHL: Znamy finalistów!

Northside Rangers 2 – 0 Demony Haxa

W meczu Northside Rangers z Demonami Haxa, nie brakowało zwrotów akcji i emocji. Po I połowie zespół Rangersów prowadził 1:0 strzelcem gola okazał się Hitman. W drugiej części spotkania Demony postawiły wszystko na jedną kartę, lecz nie było to opłacalne. Hitman po asyście Tello ustalił wynik spotkania, a mecz zakończył się wynikiem 2:0.

Ocena meczu 7,5/10

FC Trampkarze 3-1 King Gladiators

Drugi mecz zapowiadał się o wiele ciekawiej, na boisku toczyły się zacięte boje o wejście do finału Już w 28 sekundzie spotkania gola strzelił Tomanson po fatalnym błędzie GreenTea. Było więc 1:0 dla Trampkarzy, lecz zespół King Gladiators nie poddał się po 5 minutach gry było już 1:1 pięknego gola strzelił Guarin po asyście GreenTea. Do przerwy było 1:1, druga połowa zapowiadała się jeszcze ciekawiej. Momentem zwrotnym okazał się gol Ravelsa po asyście pootie tanga. Zespół Gladiatorsów zaryzykował, lecz nie opłaciło się. W 19 minucie wynik meczu na 3:1 ustawił pootie tang po okropnym błędzie Kandale.

Ocena meczu 9/10

Potwierdziło się iż Major League jest po prostu lepszą ligą od Initial League. Finałowy mecz pomiędzy FC Trampkarze, a Northside Rangers zapowiada się bardzo ciekawie. Nie można jednak zapomnieć o spotkaniu o 3 miejsce. Demony Haxa, jedyny zespół z Initial League zagra z King Gladiators.

LubiePlacki

Plotki transferowe

Ter Stegen zmienia klub ? To bardzo prawdopodobne. Drużyna Angela chce zapłacić za tego utalentowanego bramkarza podobno 15 milionów.

Nie jest Wykluczone że po zakończeniu sezonu Schlest zasili szeregi drużyny Zdziadziałych Zebr. Podobno transfer ma kosztować 7 milionów i Jednego Chojraka

Trener King Gladiators po ostatnich spotkaniach poszukuje nowego młodego zawodnika, który odmłodziłby kadrę, głównymi kandydatami są: Mort, William, Almunia i Oleg Shatov. Ktoś z tej czwórki ma zasilić King.

Cristiano Ronaldo i Robin Van Persie w rzeczywistości napastnicy doskonali, ale czy ich odpowiedniki w naszej lidze mają zbliżony potencjał ? Odpowiedź możemy poznać niedługo, ponoć Valenciano Club De Futbol, które w tym sezonie strzeliło tylko 2 bramki chce poprawić ten bilans i sprowadzić dwóch graczy o nickach wspomnianych wcześniej piłkarzy.

Kandale w Initial League ? O tego zawodnika walczą najlepsze kluby Initial League: Zdziadziałe Zebry, Demony Haxa czy Paradise Team. Ten transfer ma być rekordową sumą naszej ligi !