Witaj gościu! Nie jesteś zalogowany na forum, więc możesz nie mieć dostępu do niektórych z jego funkcji! Aby rozwiązać ten problem

Numer 3
27-03-2013, 21:34 (This post was last modified: 27-03-2013, 21:45 by Oleg Shatov.)
Post: #1
Numer 3

Numer 3/2013
27.03.2013

No i już po sezonie! Ile ciekawych rzeczy się wydarzyło. ProVet3rans obronili tytuł jak na mistrza przystało i tutaj należy gratulować całej drużynie. Valenciano spadło do Inital League, co było jednak przesądzone, gdyż i tak nie otrzymaliby licencji na grę w Major League. Sezon trzeci zapowiada się znacznie ciekawiej, ale o tym jeszcze napiszemy. Zapraszam do trzeciego numeru naszej gazetki i ostatniego w tym sezonie.

Red.nacz. Oleg Shatov

Major League: ProVet3rans mistrzami, Valenciano spada!

Executors Team odbija sie od spadku wygrywając z Gladiatorami

W XIII kolejce Major League zespół Executors Team wygrał z drużyną King Gladiators 1:0.
Bramke strzelil Iniesta A.K.A Słonik a asystował Red Cafe. Mecz był bardzo wyrównany jak na mecz z drugiego końca tabeli. Obie drużyny dużo klepały ( Prawie Jak Najman). Taki mecz aż chce się oglądać.

ProVet3rans Lecą po mistrza Major League.

Zespół Veteranów wygrał z Trampkarzami dzięki bramce Kadrowicza Haq. Veterani wygrali już sezon 0 a w sezonie 1 jeszcze bardziej pokazali swoją dominację nad innymi zespołami z Major League. Mecz również był wyrównany ale doświadczenie sprawilo że to Veterani cieszyli się ze zwycięstwa.

Northside Rangers - Valenciano Club De Futbol

O Tym meczu rozpisywały się wszystkie światowe gazety gdzie Vicemistrz grał ze spadkowiczami. Wynik Nie mógł Być inny niż zwycięstwo zespołu Northside Rangers. Hitman strzelił 7 bramek , Tello 3 a Rawr dorzucił 2. Valenciano będzie grało w barażach z Demonami Haxa a Northside Rangers ma szanse na mistrza w następnym sezonie.

Suriel

XIV Kolejka

Nazwy drużyn i wynik: Executors Team 0 : 0 SkySilent
Strzelcy i asystenci: ---
Kartki: ---
Sędzia meczu: Green Tea

W pierwszej i drugiej połowie mecz był bardzo wyrównany, obie drużyny wymieniały się atakami i przeprowadzały ciekawe akcje. Niestety żadna z drużyn nie potrafiła wykorzystać swoich okazji i obie połowy zakończyły się bezbramkowym remisem.

Nazwy drużyn i wynik: FC Trampkarze 3 : 1 King Gladiators
Strzelcy i asystenci :
1 - 0 autor bramki: TomassoN, asystent:xXxXxXxXx (2:40 FCT)
1 - 1 autor bramki: testo, asystentGreen Tea (13:22 KG)
2 - 1 autor bramki: TomassoN, asystentpootie tang (15:02 FCT)
3 - 1 autor bramki: pootie tang, asystentTomassoN (15:25 FCT)
Kartki: TomassoN (15:19 żółta FCT), Green Tea (15:43 żółta KG), Apofis (15:46 żółta KG), Zaglebie Lubin (15:55 żółta KG)
Sędzia meczu: Hitman

Pierwsza połowa była wyrównana, obie drużyny atakowały. Jednak To FC Trampkarze jako jedyni w tej połowie potrafili strzelić bramkę. W 2:40 minucie po dograniu xXxXxXxXx strzelił TomassoN. Pierwsza połowa zakończyła się rezultatem 1 : 0 dla FCT.
Druga połowa zaczęła się spokojnie. Na początku była wyrównana, aż w 13:22 minucie bramkę na1 - 1 testo. Zaraz po tym FC Trampkarze robili wszystko, aby ponownie objąć prowadzenie. Udało im się to w 15:02 minucie, a autorem bramki był TomassoN. Rywale jeszcze nie zdążyli dobrze rozpocząć gry po tej bramce, a w 15:25 minucie bramkę na 3 - 1 zdobył pootie tang i tym samym zamknął wynik spotkania.

Nazwy drużyn i wynik: ProVet3rans 13 : 0 Valenciano Club de Futbol
Strzelcy i asystenci:
1-0 autor bramki:, V. Moses, asystent: Hakaes (2:39 pV)
2-0 autor bramki: Zimel, asystent: V. Moses ( 3:53 pV)
3-0 autor bramki: Zimel, asystent: --- (6:03 pV)
4-0 autor bramki: Zimel, asystent: --- (6:34 pV)
5-0 autor bramki: Zimel, asystent: Hakaes (7:17 pV)
6-0 autor bramki: haq, asystent: ---(7:50 pV)
7-0 autor bramki: Zimel, asystent: V. Moses (9:12 pV)
8-0 autor bramki: V. Moses, asystent: Zimel (10:14 pV)
9-0 autor bramki: V. Moses, asystent: Hakaes( 12:00 pV)
10-0 autor bramki: V. Moses, asystent: Zimel ( 12:43 pV)
11-0 autor bramki: Zimel, asystent: --- (12:54 pV)
12-0 autor bramki: Zimel, asystent: V. Moses (14:10 pV)
13-0 autor bramki: ReXoXoMoonMen (sambój) (15:21 pV)
Kartki: ---
Sędzia meczu: Tello
W pierwszej połowie widoczna była przewaga drużyny ProVet3rans. Od razu jak tylko zaczęli mecz ruszyli na bramkę rywala, cały czas atakowali, nie dopuszczając by rywal wszedł w ich pole karne. Pierwsza bramka padła jednak dopiero w 2:39 minucie, a jej autorem był V. Moses. W pierwszej połowie strzelali tylko zawodnicy pV. Po pierwszych ośmiu minutach wynik spotkania wynosił 6 : 0.
Po zmianie stron nic się nie zmieniło, cały czas atakowała drużyna ProVet3rans, a Valenciano Club de Futbol próbowało się bronić. Już w 9:12 minucie padła pierwsza bramka w drugiej odsłonie spotkania. W meczu drużyna Valenciano Club de Futbol nie potrafiła strzelić gola do bramki przeciwnika, ale za to przy stanie 12 – 0 dla pV, RoXoXoMoonMen skierował piłke do własnej bramki i tym samym ustalił wynik meczu na 13 : 0 dla drużyny ProVet3rans.

Stephan El Sharaawy

Paradise Team MISTRZAMI INITIAL LEAGUE!

Paradise Team, po pełnym emocji, zwrotów akcji sezonie zostało mistrzem Initial League. Zwycięstwo w tych rozgrywkach zapewniło sobie po zwycięstwie w ostatniej kolejce na Demonami Haxa, które ligę zakończyły na 2 pozycji premiowaniej barażami do Major League. Zdzidziałe Zebry, faworyzowane przez większość kibiców jednak pozostaje na co najmniej jeden sezon w IL. FC HandMaster po słabym początku przygody z RS w lidze z czasem się rozwijali i ostatecznie zajęli 4 miejsce. Czarny koń rozgrywek- Baku Baku Skład niespodziewanie zakończył ligę na 5 miejscu.
Podsumowując, był to ciekawy sezon, gdzie dużo namieszało Random Team, które po połowie sezonu się rozpadło. Od tego momentu rozpoczęła się walka o mistrzostwo, która trwała do ostatniej kolejki.

XIII Kolejka IL

W XIII kolejce Initial League odbył się tylko 1 mecz. Demony Haxa zmierzyły się z Zdziadziałymi Zebrami. Sędzią spotkania był schlest, a hosterem był trener drużyny Zebr- Luisito. W I połowie miała miejsce absolutna dominacja ZZ, co pokazywał wynik, aż 4:0. W II połowa był już wyrównana, lecz Demonom nie udało się strzelić gola honorowego.

Oto wyniki meczy XIII kolejki IL:

TemporaryTeam2 0-3 Baku Baku Skład
TemporaryTeam30-0 TemporaryTeam1
Zdziadziałe Zebry F.C. 4-0 Demony Haxa
Paradise Team 3-0 TemporaryTeam2

XIV kolejka IL - FINAŁ SEZONU 1

W XIV kolejce IL odbyły się 2 mecze. Jednak 1 z tych spotkań, był o bezpośrednie wejście do Major League. Paradise Team zmierzyło się z Demonami Haxa. Sędzią, jak i hosterem, spotkania był Hitman. Był to wyrównany mecz od początku do końca. Stawka meczu była duża, więc atmosfera była gorąca. Sędzia w tym meczu pokazał 3 żółte kartki. Mecz ostatecznie zakończył się zwycięstwem Paradise Team 2:1. Oznaczało to, że pT awansowało do ML, a dH musi się zadowolić 2 miejscem w lidze i barażami do Major League.

Luis Suarez

Northside Rangers z pucharem RSHL !!!

Finał pucharu RSHL zapowiadał się niesamowicie. FC Trampkarze miały zagrać z drużyną Rangersów. Jak to w finałach nie brakowało emocji. Mecz toczył się do jednej bramki i w 18 minucie, gola strzelił Hitman po asyście Tello. Po strzelonym golu było już po meczu. Zdeterminowany zespół Northside Rangers nie dał sobie szczelić gola wyrównującego mecz.
Hitman strzelił gola, ale zawodnikiem meczu okazał się Szuwar. Trener Rangersów pięknymi interwencjami uratował zespół Northside Rangers.
A tak Rangersi cieszyli się po zdobyciu pucharu:

Z butelką Moris oblewa Rawra

LubiePlacki

Reprezentacja: Wygrana z Wielką Brytanią!

W ostatnią niedzielę czyli 24 marca, reprezentacja polski Real Soccer podejmowała „Wyspiarzy” czyli ekipę Wielkiej Brytanii. Czy nasi kadrowicze, spisali się podobnie jak nasza reprezentacja narodowa w meczu eliminacyjnym?

Pierwszy mecz hostowany był przez Zimela. Brytyjczycy mieli problem z przedostaniem się w okolice pola bramkowego Biało-Czerwonych. Polacy z łatwością przedzierali się przez zasieki obronne przeciwników, czego skutkiem był jakże srogi dla rywali wynik 4-0. Trzema asystami popisał się gracz Pro Vet3rans, Victor Moses. Swoją asystę dołożył również Red Cafe z drużyny Sky Silent. Świetnym instynktem snajperskim popisał się Zimel strzelając 2 bramki. Oprócz asysty Red Cafe, zanotował gola. Wynik pierwszego meczu ustalił TomassoN.

Drugi mecz hostowali nasi opponenci. Tym razem nie mieliśmy tyle szczęścia, ale wynik nie był aż tak niekorzystny. Przegraliśmy 1:0, lecz na pewno po walce o każdy skrawek murawy. Ostatecznie dwumecz zakończył się deklasacją Brytyjczyków-wynikiem 4:1.

Skład naszej kadry: Martin(Schlest), Red Cafe(Hakaes), V.Moses(TomassoN), Zimel

TomSon

Plotki transferowe

Chojrak powoli staje się gwiazdą RSHL. Zabiega o niego coraz większa ilość klubów ,lecz sam zapytany Chojrak odpowiada że o transferze można liczyć tylko wtedy gdy jakiś klub będzie w stanie wylożyć za niego 10 Squeczomilionów.

Podobno Saluś ma wzmocnić klub Paradise Team. Paradise po swoim pierwszym sezonie poszukują dobrych wzmocnień, jednym z nich miałby być Saluś.

Moris, napastnik Northside Rangers narzeka na swoją pozycję w swoim klubie. Niewykluczone, że w następnym sezonie zmieni swojego pracodawcę, aby móc grać. Zainteresowane nim są kluby Inital League, takie jak Zdziadziałe Zebry, które chcą w kolejnym sezonie awansować do Major League i Ultimate Team.