Witaj gościu! Nie jesteś zalogowany na forum, więc możesz nie mieć dostępu do niektórych z jego funkcji! Aby rozwiązać ten problem
zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.
Real Soccer Haxball League

Thread Closed
Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Oświadczenia
10-01-2017, 23:44 (This post was last modified: 10-01-2017, 23:45 by Mateo.)
Oświadczenia
Witam serdecznie.

W dniu dzisiejszym podczas meczu Proud Team HC z drużyną #Team 1 doszło do pewnej kontrowersji. Do ostatniej chwili wahały się losy udziału Dama w tym meczu. Chciałbym przedstawić całą sytuację, jak wyglądało podjęcie decyzji, żeby nie było żadnych niejasności.

Dwa dni temu napisał do mnie Ger, co robimy z transferem Dama, który po kwalifikacjach odszedł z HZ. Ja zasugerowałem, że no będzie musiał odczekać te 7 dni, bo podpatrzyłem na szybko w regulaminie, że taka karencja jest przewidywana za rozwiązanie klubu. Gdy Makumba zadawał mi pytania, czy na pewno Dam nie może zagrać w tym meczu, odpowiadałem za każdym razem, że tak. Makumba nie podejmował tutaj żadnej decyzji.

Dzisiaj na meczu zostałem poproszony o wytłumaczenie całej sytuacji elChito i Camilosowi. Sytuacja była niejasna, sam elChito zaczął mi przedstawiać pewne argumenty, które zasugerowały mi, żeby zadzwonić do Williana, który w ostatnim czasie był mniej aktywny, by wszedł na GG i wytłumaczył dokładnie, jak to będzie z tym Damem, czy będzie mógł zagrać. Willian wbił na GG i napisał, że Dam będzie mógł zagrać w tym spotkaniu, gdyż karencja 7 dni nie obowiązuje w okienku przedsezonowym. Wszedłem więc na rooma jeszcze raz i przekazałem decyzję o tym, że Dam jednak będzie mógł zagrać w tym meczu.

Jeżeli ktoś popełnił tutaj jakiekolwiek błędy, to na pewno nie Makumba, a ja. Wraz z nowym sezonem weszła ponownie era budżetów, nasz regulamin przeszedł zmiany i nie do końca wszystko zostało w nim określone. Każdorazowe poprawki wychodzą zazwyczaj z czasem, dlatego staramy się natychmiastowo reagować na dane sytuacje. Jako, że Willian jest niejako odpowiedzialny za tą część forum, mam do niego pełne zaufanie, jak zresztą do każdego admina, dlatego postanowiłem o zmianie decyzji według jego uznania.

Proszę więc nie mieć pretensji do Makumby. To tylko i wyłącznie mój błąd sprawił, że pojawiły się niepotrzebne docinki w jego kierunku, chociaż nic nie stało się z jego winy. Wszelkie problemy należy kierować do mnie.

To tyle, pozdrawiam.
Gadu Gadu
Find all posts by this user

Reklama
Thread Closed

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)