Oświadczenie dot. konkursu The Best Of 2016
Witaj gościu! Nie jesteś zalogowany na forum, więc możesz nie mieć dostępu do niektórych z jego funkcji! Aby rozwiązać ten problem
zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.
Real Soccer Haxball League

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Oświadczenie dot. konkursu The Best Of 2016
08-01-2017, 12:42
Post: #1
Oświadczenie dot. konkursu The Best Of 2016
Witam bardzo serdecznie.

Wczoraj odbyła się pierwsza edycja cyklu The Best Of, podczas której podsumowano rok 2016. Mimo, że nie miałem osobiście okazji oglądać transmisji z tego wydarzenia, z uśmiechem na twarzy przyjąłem informację o tym, że w kategorii „Najlepsze forum ever” zdecydowanie zwyciężyło RSHL. Sukces tym większy i słodszy, że cała gala odbyła się na forum Haxballerz. Oprócz tego dostaliśmy również kilka indywidualnych nagród w kategoriach ogólnych, za co również chciałbym podziękować w imieniu nagrodzonych.

Składam wyrazy szacunku wobec Zanettiego, który wymyślił ten event. Z pewnością włożył w ten konkurs sporo pracy. Jak to wszystko wypadło, każdy z Was może osobiście ocenić. Warto jednak docenić pomysł organizacji takiego eventu. Dużą rolę znów odegrał Mikk, który to wszystko spiął w zwięzłej transmisji.

Na pewno obecna forma takiego eventu nie jest najlepsza i wymaga zmian. Podstawowym problemem, moim zdaniem, jest wmieszanie kategorii ogólnych między te wewnątrzforumowe. Taki event powinien być, moim zdaniem, zorganizowany w innym czasie. W ten sposób pojawia się małe zainteresowanie samym konkursem i przez to ma on mały prestiż wśród pozostałych for haxballowych. Jeśli dojdzie do organizacji następnej edycji, to powinna zostać nawiązana równomierna współpraca ze wszystkimi administracjami poszczególnych lig, by odpowiednio rozreklamować konkurs i go przeprowadzić wspólnymi siłami. Popieram organizację takiego eventu, tylko tak jak mówię – trzeba znaleźć optymalne podejście do tego typu konkursu. Wspólnymi siłami można zorganizować coś wielkiego.

Mam również nadzieję, że Dzik – administrator forum Haxballerz wreszcie doceni, jak wielką rolę odgrywa społeczność RSHL w jego lidze i przyjmie propozycję organizacji gali w okolicy maja tego roku. Haxball powinien jednoczyć, a nie rozdzielać. Powinniśmy współpracować ze sobą, m.in. przez organizację tego typu gal.

Z ciepłymi pozdrowieniami,
Mateo

Quote this message in a reply
Reklama


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)