Witaj gościu! Nie jesteś zalogowany na forum, więc możesz nie mieć dostępu do niektórych z jego funkcji! Aby rozwiązać ten problem
zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.
Real Soccer Haxball League
Server Teamspeak aktywny do: 24-04-2018 20:26

Portfel znajdziesz w panelu Wspomóż TeamSpeak po prawej stronie forum!

Pomoc pod numerem gg: 59372634

Thread Closed
Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Oceny zawodnikow [Przeniesione przez Mateo]
27-10-2016, 15:06
Oceny zawodnikow [Przeniesione przez Mateo]
Myślałem ostatnio nad ocenami zawodników, które byłyby na zasadzie tych z Fify z trybów Droga do sławy/Kariera zawodnikiem, gdzie np. rozpoczynamy mecz z oceną 5 ( w skali 1-10 ) i to co robimy na boisku ( podania, bramki, straty ) ma wpływ na ocenę końcową. Każdy już zapewne wie, ze pochłonęło by to dużo czasu, żeby oglądać każdy mecz i robić z tego jakieś notatki. Dlatego właśnie to tu piszę, bo może znalazłby się jakiś chętny który chciałby mi w tym pomóc ( jeśli nie to trudno, sam postaram się to ogarnąć). Oczywiście weszłoby to dopiero od przyszłego sezonu, gdyż teraz gdybym chciał oglądać nagrania od pierwszej kolejki do chwili obecnej to same oglądanie nagrań zajęłoby mi około 15h, a zaczynać od połowy sezonu nie ma sensu. Same zdobywanie jak i tracenie punktów się jeszcze szczegółowo dopracuje, chociaż jakieś pomysły co do tego już mam. Dodatkowo takie oceny mogłyby być też brane pod uwagę przy cenach zawodników w Fantasy RSHL. Co sądzicie o tym pomyśle? Na pewno jest to zbędne i będzie wymagać dużo zapału, jednak myślę, że urozmaiciłoby to rozgrywkę na naszym forum.
Gadu Gadu
Find all posts by this user

Reklama
27-10-2016, 15:58
RE: Oceny zawodnikow
Tygodniowo tyle godzin spędzać przed kompem, żeby oglądać meczyki z haxbola, które trwają zazwyczaj po 30 minut z nagrań.. zastanów się czy warto stracić tyle cennego czasu na takie pierdoły. Pomysł na pewno się spodoba wśród społeczności Biggrin Pozdrawiam.

27-10-2016, 17:31
pomysł na pewno super! Ale czasochłonna realizacja tego projektu wobec kryzysu w jaki wpadł RSHL skazuje go raczej na porażkę, a szkoda :Sad
Gadu Gadu

20-12-2016, 19:34
No niestety, ale FIFA to nie Haxball. Na nią pracuje cały świat, a tutaj niestety pewna garstka, ciężko takie coś ogarnąć czasowo.

Niestety, pomysł odrzucam, aczkolwiek na pewno ciekawy.
Gadu Gadu

Thread Closed

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)