Witaj gościu! Nie jesteś zalogowany na forum, więc możesz nie mieć dostępu do niektórych z jego funkcji! Aby rozwiązać ten problem
zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.
Real Soccer Haxball League

Thread Closed
Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odkrycie sezonu. (Przniesione przez Hannibal Lecter)
29-05-2016, 20:08
Odkrycie sezonu. (Przniesione przez Hannibal Lecter)
Coraz więcej w tym dziale pojawia się propozycji na temat tego jak dogodzić nowym graczom / zachęcić ich do regularnej gry na forum. 

Żeby lepiej zrozumieć nowych graczy należy spojrzeć na sytuację z ich perspektywy. Wyobraź sobie, że jesteś nowym graczem na jakimkolwiek forum haxballowym, jaka rzecz mogłaby Cię wystarczająco zachęcić do pozostania na nim?  W moim przypadku jest trochę biednie, bo mi wystarczy mapa, na której przyjemnie mi się gra i ludzie, z którymi przyjemnie mi się / rozmawia. 
Niektórzy wchodzą chcą zostać tylko po to, żeby coś osiągnąć, ale powiedzmy sobie szczerze ilu nowych graczy ma szanse na jakiekolwiek osiągnącie na forum? (podpowiem - Milan przez ostatnie 3 lata zdobył tyle samo pucharów). Stąd bierze się moja propozycja odnośnie Odkrycia sezonu i Odkrywcy sezonu.

1. Odkrycie sezonu:
Byłoby to wyróżnienie dla gracza, który powiedzmy spełnia warunki stażu. Odbywałoby się równocześnie z konkursem Złotej Piłki. Zasady byłyby podobne - zgłaszanie kandydatów, następnie głosowanie i na koniec ogłoszenie wyników. Byłoby to pewną motywacją dla nowych graczy. 
Oczywiście nie w każdym sezonie może się objawić jakieś odkrycie, dlatego po każdym zakończonym zgłaszaniu kandydatów administracja decydowałaby czy jest sens przeprowadzać głosowanie. 

2. Odkrywca sezonu.
Wyróżnienie to dostawałby /dostawaliby kapitan oraz/lub wicekapitan (w zależności kto sprowadził danego gracza do klubu i kto wystawiał go do gry w oficjalnych spotkaniach). Byłoby ono motywacją dla kapitanów do tego by szukać nowych graczy i stawiać na nich. 

Za wszelkie błędy przepraszam, piszę ten post na telefonie.

[Image: LOCAAAAAAAAAAA7asdsdsad6766482dece2.jpg]
Gadu Gadu
Find all posts by this user

Reklama
31-05-2016, 19:10
RE: Odkrycie sezonu.
Jak mówiłem na Cafe RSHL - popieram oba, czekam na wprowadzenie (bo wątpie aby ktoś protestował tu).

[Image: 7fXbY98.jpg]

WP NWO SMH ZM BR IN FCD FR LG PTHC VV North Korea Iceland

"Nabierz skilla albo zgiń"

"Haters gonna hate" & "Psy szczekają, karawana idzie dalej"
Gadu Gadu
Visit this user's website Find all posts by this user

31-05-2016, 19:38
Super pomysł, zachęta dla młodych i nowych graczy jak i zachęta dla trenerów by nie stawiać tylko na starych i doświadczonych graczy. Pomysł oczywiście na plus

Wspaniale jest świętować sukces, natomiast ważniejsze jest, aby wyciągnąć wnioski z porażki.
Gadu Gadu

01-06-2016, 14:30
Jak najbardziej na tak, wraz z prezentacją TOP10 Złotej Piłki możnaby ogłaszać te dwa dodatkowe wyróżnienia Wink2 Poza tym wielkim plusem jest to, że jest to po prostu bardzo łatwe do wprowadzenia.

[Image: py38lc.jpg]
Gadu Gadu

01-06-2016, 14:37
Szkoda, że dopiero tak późno bo miałbym szansę zdobyć to wyróżnienie w sezonie 3 Biggrin
Gadu Gadu

23-06-2016, 16:20
Propozycja wejdzie w życie dopiero od 14-stego sezonu.

[Image: LOCAAAAAAAAAAA7asdsdsad6766482dece2.jpg]
Gadu Gadu

Thread Closed

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)