Witaj gościu! Nie jesteś zalogowany na forum, więc możesz nie mieć dostępu do niektórych z jego funkcji! Aby rozwiązać ten problem
zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.
Real Soccer Haxball League

Thread Closed
Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odwołanie od żółtej kartki
11-07-2018, 12:12
Odwołanie od żółtej kartki
Mecz 1 kolejki Maroko 2-0 Iran
Link: http://rshl.eu/protokol_MTQ1MzIwNjkwOA==.html
Witam, rozumiem, że to może być to komisja z tych wyśmiewanych, ale chciałbym zwrócić uwagę na wykonywanie autów.
Spotkanie to ,,sędziował" bot. I jeśli chodzi o przekraczanie linii (wykonywanie autów) to mamy tutaj do czynienia z inną opcją, jak realizowaną do tej pory na rshl, gdy sędziował zwykły sędzia. Do czego dążę?
SĘDZIOWANIE BEZ BOTA (z sędzią) - sędziowanie przed SC we wszystkich sezonach
Otóż zasada gry była taka, że def rywala wykonującego aut, nie mógł przekroczyć linii przed wykopaniem autu
SĘDZIOWANIE Z BOTEM
Zasada wygląda tak, że w ogóle nie można przekroczyć linii, nawet jeśli aut nie został wykonany?
DO CZEGO DĄŻĘ?
Do sprecyzowania zasady gry, bo jeżeli mamy kierować się grą taką jak przed SC, to te osty bota, są trochę śmieszne, zaś jeżeli zasadą gry ustaloną przez bota, to trzeba sprecyzować zasadę gry jeśli chodzi o wykonywanie autów.

4:22 - 1 ost, dotykałem linii autu, a więc nie przekroczyłem linii, zalecam obejrzenie w 0,5x (na doczepkę można zarzucić)
8:50 - 2 ost, bezpodstawny ost, wleciałem poza linię z sekundę po tym jak FLOYD wykonał aut
9:10 - 3 ost, identyczna sytuacja jak wyżej w minucie 8:50, bezpodstawna nagana
11:10 - 4 ost, znowu nie przekraczam linii przed wykonaniem autu
14:12 - 5 ost - dotykam linię, ale jej nie przekraczam, przed wykonaniem autu

Reasumując dotknąłem x2 linię autu, alel jej nie przekroczyłem przed wykonaniem autu przez defa rywali.
Osty 2,3,4 są bezpodstawne. Osty 1,5 również, ale tutaj ewentualnie można się czegoś doczepić.
Proszę o obejrzenie w tempie 0,5 owych sytuacji, a także zwracam się z prośbą o anulowanie żółtego kartonika. Pozdrawiam
Gadu Gadu
Find all posts by this user

Reklama
11-07-2018, 12:24
RE: Odwołanie od żółtej kartki
Jeżeli kartkę dostałeś tylko i wyłącznie za przekraczanie linii to myślę, że można ją anulować. Bot jest bardzo wyczulony, wystarczy przekroczyć linię o 1 piksel i już zostaje to odnotowane, także nie warto się tym bezwzględnie sugerować - jest to tylko pomoc dla sędziów. A samo przekraczanie, z tego co wiem, działa na takiej zasadzie, że dopóki po wykonaniu autu piłka nie wyjdzie całym obwodem na boisko (czyli za białą linię), to przekroczenie linii przed defa zostaje zauważone przez bota. Nie da się zrobić perfekcyjnego autosędziego, więc z tego miejsca proszę na przyszłość wszystkich sędziów o korygowanie takich błędów czy niedoróbek autosędziego.

Czekam na wypowiedź minimum 2 innych administratorów i ogłosimy decyzję. Temat zamykam.

Trzeba sto razy przegrać, aby ten jeden raz wygrać

[Image: tumblr_msm702Ba8q1qh6h8bo1_250.gif]
Gadu Gadu

11-07-2018, 13:55
RE: Odwołanie od żółtej kartki
Tak więc komisja w składzie: Alcazar, 19Matias99 oraz marO postanowiła zdjąć żółtą kartkę Damowi. Argumentacja taka jak wyżej.

Trzeba sto razy przegrać, aby ten jeden raz wygrać

[Image: tumblr_msm702Ba8q1qh6h8bo1_250.gif]
Gadu Gadu

Thread Closed

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)