Witaj gościu! Nie jesteś zalogowany na forum, więc możesz nie mieć dostępu do niektórych z jego funkcji! Aby rozwiązać ten problem
zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.
Real Soccer Haxball League

Thread Closed
Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Osiągnięcia [Przeniesione przez Mercy]
29-05-2014, 16:24
Osiągnięcia [Przeniesione przez Mercy]
Proponuję aby zrobić z Goal Of The Season oficjalny konkurs na koniec każdego sezonu, a wygrana w ankiecie skutkowałaby dodatkowym punktem w "Osiągnięciach".

To samo tyczy się Złotej Piłki. Myślę, że ona przede wszystkim powinna być odnotowana w profilach. Dziwne, że jeszcze nikt na to nie wpadł.

Raczej za dużo problemu by z tym nie było, a zawsze to jakaś dodatkowa nagroda dla zwycięzców Wink2

Gadu Gadu
Visit this user's website Find all posts by this user

Reklama
29-05-2014, 16:33 (This post was last modified: 29-05-2014, 16:44 by Mercy.)
RE: Osiągnięcia
Wpadł wpadł, całkiem niedawno nad tym myśleliśmy i zgodnie stwierdziliśmy że warto rozdawać nie co więcej osiągnięć, jednak dawanie ich konkretnie za złotą piłkę czy gole sezonu może skutkować pewnym ,kolesiostwem" czego w tak ważnych konkursach musimy unikać. Na pewno jeszcze nad tym pomyślimy, może jakieś propozycje ktoś będzie miał jak uniknąć takiego ,,kolesiostwa" i postaramy się jakoś temu zaradzićWink2.

[Image: 24w53xt.jpg]
Gadu Gadu
Find all posts by this user

29-05-2014, 17:02
Dokładnie to, co pisze Mercy, wydaje mi się, że tutaj wygrywałoby kolesiostwo i głosowanie na znajomych i przyjaciół, zamiast na najlepszych.

Dyskutowaliśmy o tym ostatnio i raczej skłanialibyśmy się ku temu, żeby takie nagrody, przyznawane przez publikę (czyt. innych użytkowników RSHL) znajdowały się w profilu pod nazwą "Wyróżnienia". Z tymże teraz pytanie do naszych technicznych, czy jest możliwe wprowadzenie osobnego pluginu, bardzo podobnego do Osiągnięć (w sumie, poza nazwą - niemalże identycznego), który znajdowałby się w profilu użytkownika?

[Image: py38lc.jpg]
Gadu Gadu

29-05-2014, 17:11
Jedyne dodatkowe osiągnięcie jakie przychodzi mi do głowy zdobywane bez głosu ludu które jeszcze nie zostało wprowadzone to złoty but (największa ilość bramek we wszystkich rozgrywkach, czyt. liga, puchar, liga europy bądź liga mistrzów). Chociaż te europejskie rozgrywki nie są prowadzone co sezon, więc można by było brać pod uwagę tylko ligę i puchar.
Gadu Gadu

29-05-2014, 17:44
(29-05-2014, 17:11)kebab Wrote: Jedyne dodatkowe osiągnięcie jakie przychodzi mi do głowy zdobywane bez głosu ludu które jeszcze nie zostało wprowadzone to złoty but (największa ilość bramek we wszystkich rozgrywkach, czyt. liga, puchar, liga europy bądź liga mistrzów). Chociaż te europejskie rozgrywki nie są prowadzone co sezon, więc można by było brać pod uwagę tylko ligę i puchar.

I złote rękawice xD

I to nie jest wcale głupie, jestem za!

+ za złotą lame też być powinno!
Gadu Gadu

29-05-2014, 17:52
Ta, i złote kalesony. O ile na Złotą Piłkę, Złote Rękawice i Goal of the Season jestem w stanie się zgodzić i zaakceptować to Złoty but i Złotą Lamę bym odrzucił. Co do Buta - mamy już króla strzelców, a chyba nie chcemy by po reaktywacji PSV czy Westpolu ktoś sobie ponabijał nadmiernie statystyki, a złota lama... ona powinna zostać w naszych sercach i umysłach, a nie w osiągnięciach Biggrin

[Image: 7fXbY98.jpg]

WP NWO SMH ZM BR IN FCD FR LG PTHC VV North Korea Iceland

"Nabierz skilla albo zgiń"

"Haters gonna hate" & "Psy szczekają, karawana idzie dalej"
Gadu Gadu
Visit this user's website Find all posts by this user

29-05-2014, 18:04 (This post was last modified: 29-05-2014, 18:05 by Aventador.)
(29-05-2014, 17:02)Red Cafe Wrote: Z tymże teraz pytanie do naszych technicznych, czy jest możliwe wprowadzenie osobnego pluginu, bardzo podobnego do Osiągnięć (w sumie, poza nazwą - niemalże identycznego), który znajdowałby się w profilu użytkownika?

Ciężko będzie napisać takie coś, ale istnieje inne rozwiązanie. Mianowicie systemów osiągnięć do MyBB jest sporo. My korzystamy z jednego z nich. Nic nie stoi na przeszkodzie aby ściągnąć inny, zmienić jedną linijkę w kodzie (mianowicie nazwa pokazywana czyli np. "wyróżnienia") i korzystać z obu na raz. Może by się udało nawet odpalić dwa razy ten sam plugin co jest teraz zmieniając tylko nazwę ale chyba nie.
W skrócie: raczej się da.

Najdłuższa seria bez straconej bramki: 182 minuty
Gadu Gadu

29-05-2014, 18:29
Trzeba by zmienić nazwę i nazwy tabeli w bazie danych obecnego pluginu, to może by się dało odpalić. Tyle że nie wiem, czy to wystarczy, żeby konfliktów nie było. Z resztą ten plugin co jest teraz do osiągnięć też jest nieco zmodyfikowany, bo oryginalnie to MyAwards, choć w sumie tylko tłumaczenie zmienione.
Gadu Gadu

Thread Closed

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)