Witaj gościu! Nie jesteś zalogowany na forum, więc możesz nie mieć dostępu do niektórych z jego funkcji! Aby rozwiązać ten problem
zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.
Real Soccer Haxball League

Thread Closed
Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Player ze streamem na głównej stronie (Przniesione przez Hannibal Lecter)
06-06-2016, 21:01
Player ze streamem na głównej stronie (Przniesione przez Hannibal Lecter)
Pomysł na szybko, a właściwie przypomnienie czegoś, co było za czasów mojej head-adminki, a potem zostało zmienione przez Unqa, po tym jak wrócił ze swojego urlopu.

Nie ma co ukrywać, streamy to obecnie najmocniejsza strona naszej ligi - w ciągu całego okresu istnienia RSHL nie było naraz aż tylu transmisji, prowadzonych regularnie przez kilku streamerów, z których każdy posiada wysoką jakość transmisji. Jest się z czego cieszyć. 

Tymczasem RSHL TV nie cieszy się dużym zainteresowaniem widowni. Upatruję jedną z przyczyn w tym, że niektóre transmisje są załatwiane na szybko, co za tym idzie - nie zdążymy ich odpowiednio zareklamować, a notatki na SB są słabo widoczne. Do tego nie każdy czyta shoutboxa, a osoby bez 5 postów na forum nie mają nawet do niego dostępu - w związku z tym powstaje pytanie - jak się mają dowiedzieć o transmisji?

Osobiście uważam, że zakładka RSHL TV nie do końca spełnia swoje zadanie. W związku z tym propozycja moja jest następująca: wrzucanie playera ze streamem na główną stronę forum nad shoutboxem w trakcie trwania transmisji. Że jest to wykonalne, pokazałem ja jakieś dwa lata temu - wystarczy napisać zwykłe ogłoszenie w aktualnościach z kodem do playera i ustawić to na nieaktywne - a uaktywniać tylko podczas transmisji, aby na co dzień nie przeszkadzało w przeglądaniu forum. Dzięki temu nikt nie przegapi transmisji, będzie więcej widzów i streamy zyskają trochę szacunku, na który zdecydowanie zasługują - bo ekipa streamerska jest świetnie zorganizowana i robi najlepszą robotę obecnie na forum.

[Image: py38lc.jpg]
Gadu Gadu
Find all posts by this user

Reklama
06-06-2016, 21:40 (This post was last modified: 06-06-2016, 21:41 by Akrobata.)
RE: Player ze streamem na głównej stronie
Popieram. Zwłaszcza, że spotkałem już 3 osoby - niezarejestrowane póki co na forum - które z ciekawości widząc rozmowę na publiku chciały obejrzeć, a ze znalezieniem był problem (mały ale jednak Smile ) I fakt, że ludzie często nie wiedzą więc nie oglądają - informacja pojawia się późno i na sb, a nie każdy nawet zwróci na to uwagę.
Gadu Gadu

07-06-2016, 14:38
Popieram całym sercem – prowadzenie streama dla kilku osób to nie "to samo" – jeśli faktycznie istnieje możliwość wstawienia playera na główną, to czemu nie?

07-06-2016, 15:11
Staram się coraz częściej wrzucać zapowiedzi meczów na fb RSHL, ale fakt faktem, że stream na stronie głównej zwiększyłby tylko jego zasięg.

[Image: 13530db194.gif]
                                 PT[Image: 46dance.gif]HC
Gadu Gadu

07-06-2016, 15:16 (This post was last modified: 07-06-2016, 15:17 by Fabregas.)
Jak najbardziej jestem za Smile
Szkoda trochę streamerów którzy sporo czasu spędzają na stream a mało kto to ogląda ... wprowadzenia playera na główną na pewno spowoduje większe zainteresowanie stream'em!

Dodatkowo dodałbym już plakacik SC na główną (o ile taki w ogóle jest) ... sporo osób wyczekuje SC a nie koniecznie śledzą tematy Smile
Gadu Gadu

07-06-2016, 15:22
Dla mnie spoko, mała pierdółka, a może pomóc.

[Image: 7fXbY98.jpg]

WP NWO SMH ZM BR IN FCD FR LG PTHC VV North Korea Iceland

"Nabierz skilla albo zgiń"

"Haters gonna hate" & "Psy szczekają, karawana idzie dalej"
Gadu Gadu
Visit this user's website Find all posts by this user

07-06-2016, 15:39
(07-06-2016, 15:16)Fabregas Wrote: Dodatkowo dodałbym już plakacik SC na główną (o ile taki w ogóle jest) ... sporo osób wyczekuje SC a nie koniecznie śledzą tematy Smile

Zawsze można też ten stary odświeżyć, z tego co pamiętam nie było na nim żadnej daty, więc przeterminowany nie jest, a przypadł do gustu niemal wszystkim.

No ale nie o tym temat.

[Image: py38lc.jpg]
Gadu Gadu

07-06-2016, 19:14
Red Cafe wszystko wyjaśnił Wink2 jestem zdecydowanie na tak.

08-06-2016, 14:05 (This post was last modified: 08-06-2016, 14:22 by Unquero.)
Jeśli admini będą w stanie ogłoszenie na bieżąco wyłączać i włączać to w porządku. Kiedyś problem był taki, że jeśli streamer chciał nadawać, musiał pisać do admina żeby włączył ogłoszenie, jeśli go nie było a ogłoszenie było wyłączone trzeba było wchodzić na twitch/youtube bezpośrednio. Potem już ogłoszenie było cały czas odpalone z odtwarzaczem, co spowalniało ładowanie strony i musiałem zrobić małą optymalizację. Lepszy byłby IMHO prosty skrypcik, dający możliwość wstawiania do ramówki swoich streamów streamerom, a zamiast odtwarzacza pojawiał by się na górze w ogłoszeniach oczojebny obrazek Transmisja Live!, po kliknięciu w którą przechodziło by się na podstronę RSHLtv, gdzie odtwarzacz którego kod dał steamer by się znajdował. A ramówka cały czas aktualna z lewej strony na głównej.
Gadu Gadu

08-06-2016, 20:14
to moze jakis skrypcik ze ludzie z ranga streamera mogliby sobie cos takiego wlaczac, czy to raczaj niemozliwe?
Gadu Gadu
Visit this user's website Find all posts by this user

Thread Closed

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)