Witaj gościu! Nie jesteś zalogowany na forum, więc możesz nie mieć dostępu do niektórych z jego funkcji! Aby rozwiązać ten problem
zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.
Real Soccer Haxball League

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podsumowanie statystyczne SummerCup - faza zasadnicza!
13-09-2014, 23:24 (This post was last modified: 13-09-2014, 23:55 by Ger.)
Post: #1
Podsumowanie statystyczne SummerCup - faza zasadnicza!
Witam! Jako, że ostatnio w gazetce niewiele się dzieje, to postanowiłem zrobić małe podsumowanie statystyczne fazy zasadniczej. Jeżeli zostanie rozegrany finał zrobię podsumowanie fazy pucharowej. Niestety, ale nie będzie mały akcent o bramkarzach, za co bardzo przepraszam, ale ciężko określić kto ile bramek puszczał. Mam nadzieję, że jakoś będę mógł to bramkarzom wynagrodzić.

Na początku wakacji jak każdy rozpoczął się SummerCup. Czy to słuszny wybór, niektórzy uważali, że niezbyt inni wręcz przeciwnie. Osobiście byłem w tej drugiej części. Na początku zgłosiło się 14 reprezentacji, ostatecznie fazę zasadniczą skończyło 13 reprezentacji.

[Image: c028632d96cc9.png]

Początkowo obawiano się, że będą trzy może cztery reprezentacje, które zrobią zespół z najlepszych graczy. Nic bardziej mylnego. W górze tabeli był bardzo duży ścisk. Wystarczy spojrzeć na tabelę końcową. Pomiędzy pierwszą Holandią(29punktów) a szóstą Koreą Południową (23punkty), było tylko 6 punktów różnicy. Więc jak widać, dużej przepaści między zwycięzcą fazy zasadniczej a szóstą drużyną nie było. I bardzo dobrze! Emocji do końca nie brakowało.

[Image: 80419ff3d6cfcce67571cf4858549351.jpg]
Po fazie zasadniczej królem i vice królem strzelców, zostali gracze Holandii. Odpowiednio na pierwszym miejscu Konfucjusz, który strzelał jak na zawołanie i koniec końców, ustrzelił 31 bramek. Drugą pozycję zajmuje jego reprezentacyjny kolega a mianowicie Tello z 18 bramkami na koncie. Na najniższym stopniu podium znalazł się reprezentant Sealandii Adi, który pokonywał bramkarzy 14 krotnie.

Podczas całej fazy zasadniczej, padło 325 bramek, które zdobywane były przez 68 zawodników. Moim zdaniem było sporo bramek, ale to bardzo dobrze!

[Image: soccer_but.png]

Oczywistą rzeczą jest, żeby ktoś mógł zdobyć bramkę, musi dostać dobre, ostatnie podanie, zwane asystą. W klasyfikacji asyst, nastąpiła mała zamiana miejsc, królem asyst został Tello, notując 21 asyst natomiast vicekrólem strzelców, został Konfucjusz z 11 asystami. Można powiedzieć duet doskonały, patrząc na statystyki obu zawodników można zobaczyć, że ten duet zdobył aż 49 bramek i 32 asyst! Można powiedzieć wynik niesamowity, patrząc na to, że to tylko dwóch zawodników!
Kolejną ciekawostką jest to, że owy duet zdobył więcej bramek niż jakikolwiek zespół podczas fazy zasadniczej. Nic tylko pozazdrościć skuteczności.
Na trzecim miejscu uplasował się...Adi wraz z Hakaesem notując po 10 asyst.
67 zawodników, zaliczyło asysty podczas trwania fazy zasadniczej. Całkiem niezły wynik.

[Image: zolta_kartka.jpg]

Jak wiadomo, żółte i czerwone kartki są częścią gry na mapie Real Soccer. Najczęściej karanym zawodnikiem był Ziru10, który ujrzał aż 4 żółte kartki i aż 2 czerwone. Aby dostać tyle kartek 'potrzebował' zaledwie..6 meczy. Na jego obronę można dodać, że jest to obcokrajowiec i być może miał problemy z linią. Na drugim miejscu znalazł się Szuwar z 3 żółtymi kartonikami. Na trzecim miejscu, jak na razie w każdej klasyfikacji znalazł się...Adi z dwiema karteczkami koloru żółtego.
Dwie żółte kartki zgromadzili jeszcze: Green Tea, Saluś, Steph Curry, veritas, Yoyogi.
34 zawodników, przynajmniej raz zostało ukarnane żółtymi kartkami.

[Image: czerwona-kartka.jpg]

Kartki koloru czerwonego, oglądało tylko czy może aż 6 zawodników. Dwa razy ukarany został wcześniej wspomniany Ziru10. Po jednym czerwie otrzymali: bryan, Grande, Saluś, Sonido, Tijo.

[Image: f567fb30-b761-11e3-bb0c-a3bec8466fea_481..._Fotor.jpg]

Czasem niektórym zdarza się mylić bramki i strzelają bramki samobójcze. Tak samo jest u nas na RS'ie. Bezapelacyjnym zwycięzcą został zizu, który 4 krotnie pokonał własnego bramkarza. Oprócz niego jeszcze 15 zawodników zdołało pokonać własnego bramkarza, ale na szczęście udało im się to tylko raz.
Gadu Gadu
Find all posts by this user
Quote this message in a reply
Reklama


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)