Witaj gościu! Nie jesteś zalogowany na forum, więc możesz nie mieć dostępu do niektórych z jego funkcji! Aby rozwiązać ten problem
zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.
Real Soccer Haxball League

Poll: Co z nieprzeczytanymi z hydeparku?
This poll is closed.
Pokazywać całe HP (wyłączyć tylko dwie wspomniane gry)
52.27%
23 52.27%
Nie pokazywać w ogóle HP
47.73%
21 47.73%
Total 44 vote(s) 100%
* You voted for this item. [Show Results]

Thread Closed
Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pokazywanie nieprzeczytanych postów z hydeparku
09-05-2014, 15:50
Pokazywanie nieprzeczytanych postów z hydeparku
Ostatnio wyłączyliśmy pokazywanie nieprzeczytanych postów z hydeparku (http://rshl.eu/search.php?action=unreads ). Jednak dostałem już wiadomości od kilku użytkowników by to przywrócić dlatego piszę ten temat. Zostawiam ankietę powiedzmy na 5 dni z dwoma opcjami:

1. Pokazywanie nieprzeczytanych postów z Hydeparku (z wyłączeniem gier "The Forum: Desire of Power" oraz "Own Business")

2. Nie pokazywanie nieprzeczytanych postów z CAŁEGO hydeparku.

Najdłuższa seria bez straconej bramki: 182 minuty
Gadu Gadu
Find all posts by this user

Reklama
09-05-2014, 16:28
RE: Pokazywanie nieprzeczytanych postów z hydeparku
Opcja numer 2 jest super, dużo lepiej mi się czyta forum jak wchodzę w "Pokaż nieprzeczytane posty" bez hydeparku niż z nim : P
Gadu Gadu

09-05-2014, 16:38
Wg mnie w Hyde Parku też są ciekawe tematy, które często przeglądam, więc wyłączenie ich wszystkich może być trochę uciążliwe Smile

Choć popieram wyłączenie wszelkich gier, typu "X czy Y", "Dokończ Historię" itp. To akurat jest irytujące!

[Image: py38lc.jpg]
Gadu Gadu

09-05-2014, 16:42
Ja jestem za wyłączeniem z całego hydeparku. Nie uwzględniłem opcji wyłączenia działu gier forumowych, a tylko tych dwóch wyżej wspomnianych, a sam bym na taką opcję głosował, bo faktycznie czasem w HP jakiś ciekawy temat jest, ale jak moje wizyt na forum i moderacja opiera się na przeglądaniu tylko nieprzeczytanych to szlag mnie trafia jak co kilka minut 1 nieprzeczytany... Co sądzisz o osobie wyżej. A jak 0 to wyłączam kartę i wracam później.

Gadu Gadu

09-05-2014, 18:38
Opcja numer 1. Nikt raczej nie narzekał na powiadomienia z HP, narzekania były tylko na te gierki (The Forum: Desire of Power, Own Business, a wcześniej menedżer fify). Rozwiązanie z tym menedżerem było najlepsze, dostęp do działu miały tylko zainsteresowane osoby.
Gadu Gadu

09-05-2014, 21:49 (This post was last modified: 11-05-2014, 14:40 by elChito.)
Jestem za opcją pierwszą, wyłączyć tylko te gierki Smile

EDIT: Dla mnie osobiście jest to uciążliwe bo linki do typerka muszę każdemu na gg wysyłać żeby ludzie wiedzieli, że mogą już typować :c

W razie jakichkolwiek pytań, piszcie GG: 41081443.

Gadu Gadu

11-05-2014, 13:33
Osobiście jestem za drugą opcją. Szczerze mówiąc, nie mam ochoty przeglądać tematów typu: "Jakie imię do bierzmowania" itp. (oczywiście bez obrazy dla autora wątku - to tylko przykład). Oczywiście w HP od czasu do czasu trafi się interesujący wątek ale powiedzmy sobie szczerze, takie wątki nie pojawiają się dość często.

Polak Wrote:Opcja numer 2 jest super, dużo lepiej mi się czyta forum jak wchodzę w "Pokaż nieprzeczytane posty" bez hydeparku niż z nim : P
Popieram.
Gadu Gadu

12-05-2014, 18:17
Pomyślałem, że niezależnie która opcja wygra to można zrobić jeszcze ankietę: wygrana opcja vs wyłączenie pokazywania tylko z gier forumowych (cały dział).

Na razie zapraszam dalej do głosowania w tej ankiecie.

Gadu Gadu

22-05-2014, 09:59
I co z tym? Bo ciągle się nie pokazują, a temat upadł.

„I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice”
Gadu Gadu

23-05-2014, 14:54
Wolą użytkowników zostaje wybrana opcja nr. 1. Postaramy się wyłączyć zbędne tematy jak najszybciej.

[Image: 24w53xt.jpg]
Gadu Gadu

Thread Closed

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)