Witaj gościu! Nie jesteś zalogowany na forum, więc możesz nie mieć dostępu do niektórych z jego funkcji! Aby rozwiązać ten problem
zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.
Real Soccer Haxball League

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Poprawcie autosędziego (Australia - Iran)
10-07-2018, 22:38 (This post was last modified: 10-07-2018, 23:25 by Kuroko.)
Poprawcie autosędziego (Australia - Iran)

Szanowna administracjo RSHL, projektancie bota. Jeżeli bot wchodzi do użytku na forum to w sposób prawidłowy i dopracowany. Obecnie zbudowany jest on strasznie prosto i po łebkach. Chodzi mi tu o auty. Działa to na takiej zasadzie, że dopóki piłka jest na zielonym polu i nie dotyka linii tej autowej to jest to liczone jako pozycja względem pierwotnej. Dzisiaj straciłem nieprawidłowo 3 auty na tym. Za każdym razem nasz zawodnik zrobił dobrze, cofnął do ok. Kopnał piłkę i dopiero po kopnięciu piłki zanim ta dotknęła linie autową to znikąd wyskoczyło WRONG PLACE. No to jest kabaret skoro nie można nic stworzyć, zabrano mi w ten sposób 3 auty i być może akcję która wyrównała by na 1-1. 

1 akcja w 6:02. Proszę zobaczyć aut - Kopnięta piłka na ok, więc jest w porządku. Piłka leci płasko, nie dotykając jeszcze linii autowej przekroczyła linię OK. Co mógł zrobić sędzia? Uznał z nie wiedzy bo ktoś to zrobił po łebkach.

2 akcja w 10:15. Tak samo, piłka kopnięta na ok. Lecąc zanim przekroczyła linie autową, względem pozycji początkowej znalazła się na pozycji "wrong place".

3 akcja w 10:32 Tu najbardziej to widać piłka sobie leci jak gdyby nigdy nic i nagle bot zmienia zdanie że jest wrong place.

Ludzie, jeżeli wy coś chcecie dodać do bota który ma sędziować te rozrywki to testujcie to chociaż, a nie kod dodany do widzenia. Poza moim bólem tyłka który ten bot mi spowodował poprawcie to bo będzie więcej takich sytuacji i niesprawiedliwych wyników.
Obraz wyjaśniający:

https://scr.hu/2VMReX bo nie działają załączniki

Link do powtórki http://thehax.pl/forum/powtorki.php?nagr...20f3d9ef56
Gadu Gadu
Find all posts by this user
Quote this message in a reply
Reklama
10-07-2018, 23:14
RE: Poprawcie autosędziego (Australia - Iran)
Bot jest tylko do wskazywania czy jest aut oraz łapania wykroczeń ( czytaj linia) i sam z  siebie wypełnia swoje zadania w 95 % jak na standardy haxa. Drugą rzeczą jest to, że bot człowieka nie zastąpi. Pytanie, gdzie był sędzia ( człowiek), który ma za zadanie czuwać nad tym, bo jak wiadomo bot nie ma takich standarów aby łapać spamerów czy też wskazywać czy piłka zagrania jest prawidłowo ( aut). Auto_sędzia jest tylko pomocą dla  oficjalnego arbitra, który podejmuję główna i zarazem ostateczną decyzję. Dlatego to co napisałes wyżej jest bez sensu bo; 
* taka sytuacja, zawodnik drużyny R, źle wykonał aut, powtórka autu, ale piłkę za linie podaje zawodnik z blue, czyli automatycznie po przekroczeniu lini bot napisze ,,R,, co jest sprzeczne, a jak aut wykona zawodnik z blue to bot da wskazówkę ,, Wrong Team,, , czyli a =/=b 
* dalej / cofnij - tu akurat bot w miarę dobrze sobie radzi  
To tylko hax , nie da sie w 100% zastapić czlowieka
Pozdrawiam gorąco

[Image: pobranejp_qexpnpx.jpg][Image: tapeta-11_qexpnph.jpg]
Gadu Gadu
10-07-2018, 23:18
Jak już piszesz komisje i podajesz minuty to daj do tego nagranie meczu może, co?
Gadu Gadu
10-07-2018, 23:27
Dodany link
Gadu Gadu
10-07-2018, 23:28 (This post was last modified: 10-07-2018, 23:34 by Kuroko.)
(10-07-2018, 23:14)г๏๓คภ ฬєเ๔єภŦєllєгг Wrote: Bot jest tylko do wskazywania czy jest aut oraz łapania wykroczeń ( czytaj linia) i sam z  siebie wypełnia swoje zadania w 95 % jak na standardy haxa. Drugą rzeczą jest to, że bot człowieka nie zastąpi. Pytanie, gdzie był sędzia ( człowiek), który ma za zadanie czuwać nad tym, bo jak wiadomo bot nie ma takich standarów aby łapać spamerów czy też wskazywać czy piłka zagrania jest prawidłowo ( aut). Auto_sędzia jest tylko pomocą dla  oficjalnego arbitra, który podejmuję główna i zarazem ostateczną decyzję. Dlatego to co napisałes wyżej jest bez sensu bo; 
* taka sytuacja, zawodnik drużyny R, źle wykonał aut, powtórka autu, ale piłkę za linie podaje zawodnik z blue, czyli automatycznie po przekroczeniu lini bot napisze ,,R,, co jest sprzeczne, a jak aut wykona zawodnik z blue to bot da wskazówkę ,, Wrong Team,, , czyli a =/=b 
* dalej / cofnij - tu akurat bot w miarę dobrze sobie radzi  
To tylko hax , nie da sie w 100% zastapić czlowieka
Pozdrawiam gorąco

Skoro ma łapać wykroczenia to niech je łapie dobrze, skoro mój zawodnik kopnie piłke i jest na pozycji ok, a dopiero później piłka zanim przeleci do linii autowej kilkadziesiąt pikseli bot uważa że jest wrong place, to coś jest nie tak z tym ustrojstwem. Co ma zrobić sędzia, skoro nawet nie wie o pomyłkach bota i ślepo mu wierzy bo przecież tak ma być.
Gadu Gadu
11-07-2018, 08:25 (This post was last modified: 11-07-2018, 09:27 by г๏๓คภ ฬєเ๔єภŦєllєгг.)
Sędzia ma wierzyc TYLKO przy decyzji czyj jest aut, reszte on ma kontrolowac
UPDATE 
Sprawdzałem i faktycznie bot sie gubi, ale nawet jeśli to sędzia powinien to olać, nie wiem czy on tylko sprawdxał cxat czy co , ale bład lezy tez na jego miejscu. Wersja, ktora byla 2_3 dni temu byla zajebista, troszke bez sensu, ze zmieniliscie to, dograjmy SC na 1 oficjalnej wersji czyli: auty, cofnij/ dalej, liczenie wykroczeń co do linii

[Image: pobranejp_qexpnpx.jpg][Image: tapeta-11_qexpnph.jpg]
Gadu Gadu
11-07-2018, 08:33
No ale skoro bot się myli w przypadku Wrong Place to wywalcie tą opcje i poprawcie back i further. Działa to w taki sposób jak pokazałem, więc jak ktoś jest na granicy Wrong place | OK po stronie OK i wykona aut płasko to piłka zanim dotknie piłki autowej, przemieści się na teren WRONG PLACE ponieważ tak działa bot. Myli to sędziów, graczy, całe rshl. Nie wiem czemu upierasz się i zmieniasz temat, że to wina sędzi skoro zrobione to po łepkach. Logicznie by było, żeby przy kopnięciu piłki z autu bot już nie liczył pozycji względem początkowej i by nie było całego zamieszania, jak i całej komisji.
Gadu Gadu

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)