Postanowienia zebrania z dnia 12.09.16r
Witaj gościu! Nie jesteś zalogowany na forum, więc możesz nie mieć dostępu do niektórych z jego funkcji! Aby rozwiązać ten problem
zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.
Real Soccer Haxball League

Thread Closed
Thread Rating:
 • 0 Vote(s) - 0 Average
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Postanowienia zebrania z dnia 12.09.16r
13-09-2016, 09:39 (This post was last modified: 13-09-2016, 09:55 by elCheetos.)
Post: #1
Postanowienia zebrania z dnia 12.09.16r
Wczoraj o godzinie 21:00 na channelu Lobby RSHL naszego TS'a odbyło się spotkanie ze znaczną większością przedstawicieli/trenerów drużyn występujących w sezonie 14 oraz administracji. Oto postanowienia:
 1. Formuła nadchodzącego sezonu: przy obecnej ilości drużyn +/- będziemy mieli typowe rozgrywki tj.: mecz + rewanż, więc np: w przypadku 10 ekip każda z nich zagra 18 spotkań. W przypadku niespodziewanego nadmiernego wzrostu ilości drużyn do np: 14, zostanie zwołane ponowne zebranie.
 2. Na nowy sezon zostaje wprowadzona mapa 1.2C. Sugeruje się, żeby już rozpocząć przygotowania do gry na niej, ponieważ jest ona dość rewolucyjna.(W przypadku turnieju międzysezonowego nie jest ona wymagana, wchodzi dopiero od meczu Superpucharu RSHL, jednakże zaleca się jej używanie. Gdy jedna z drużyn będzie chciała grać jeszcze na starej mapie, a druga na nowej, uprasza się o zagranie po połowie na każdej z map - tyczy się to tylko turnieju międzysezonowego. )
 3. Wprowadzamy tzw. "wildcarda". Owa dzika karta(zamienna nazwa) została stworzona do zastosowania w przykładowych sytuacjach:
  - nagły wypadek, kiedy nie ma składu, a mecz był już ugadany kilka dni wcześniej i przeciwnicy nie mają zamiaru przekładać tego spotkania,
  - gdy ekipa ma problem ze składem na najbliższy okres czasowy i nie da razy rozegrać meczu, musi go przełożyć na jakiś późniejszy, odleglejszy w czasie termin  itp. Można go użyć max. godzinę przed planowanym rozpoczęciem meczu.
          Limit dzikiej karty to jedna na sezon ze względu na małą ilość takowych sytuacji oraz na nowość tego projektu.
       4. Poprawa systemu sędziowskiego: każdy z arbitrów będzie miał założony swój osobny temat. W nim sędzia poinformuje w które dni i w których godzinach może w tygodniu sędziować. W owych tematach arbiter będzie również informował o nagłych zmianach (np: w czwartek mógł sędziować w godzinach 19-21, jednakże coś mu wypadło i wie, że w ogóle go nie będzie), czy (np: w piątek nie mógł w ogóle sędziować, a jednak będzie miał wolny wieczór i gdyby ktoś potrzebował sędziego, jest dostępny).
       5. Zmiana w challengach: pozostaje liczba 3 na sezon, jednakże w danym meczu trener będzie mógł użyć jednego challenga aż trzykrotnie. Na przykładach postaramy się wyjaśnić działanie: trener bierze challenge i jest on prawidłowy. Wtedy trener ma prawo ponownie go wykorzystać. Jeżeli znowu będzie miał rację, będzie miał możliwość wykorzystać challenge po raz trzeci. Jeżeli za trzecim razem również dobrze wytknie sędziemu jego błąd, ów challenge nadal pozostanie w zapasie trenera(czyli pula challengów do końca sezonu pozostaje niezmienna - nadal 3), ale w danym meczu nie będzie już mógł zweryfikować arbitra. Jeżeli za którymś z razów challenge zostanie odrzucony, po prostu przepada i pula weryfikacji na sezon zostaje zmniejszona o 1. W drastycznych/krytycznych sytuacjach, czyli gdy pada gol i trener jest przekonany, że padł on po błędzie sędziego, a mimo użycia challengu sędzia twierdzi, że nie popełnił błędu, trener ma prawo wezwać przedstawiciela administracji w celu zweryfikowania owej sytuacji.

         Wkrótce wszystko zostanie wpisane do regulaminu, dokładne wyjaśnienia każdego z punktów znajdują się powyżej. Jeżeli ktoś ma jakiś problem z interpretacją lub coś jest dla niego niezrozumiałe, proszę się ze mną skontaktować.


W razie jakichkolwiek pytań, piszcie GG: 41081443.

Gadu Gadu
Find all posts by this user

Reklama
13-09-2016, 14:37
Post: #2
RE: Postanowienia zebrania z dnia 12.09.16r
+ Cafe RSHL nie będzie, bo nie chcą go użytkownicy


[Image: 13530db194.gif]
                                 PT[Image: 46dance.gif]HC
Gadu Gadu
Find all posts by this user

Thread Closed


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)