Powrót Moderatorów (Przniesione przez Hannibal Lecter)
Witaj gościu! Nie jesteś zalogowany na forum, więc możesz nie mieć dostępu do niektórych z jego funkcji! Aby rozwiązać ten problem
zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.
Real Soccer Haxball League

Thread Closed
Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
24-01-2016, 16:02 (This post was last modified: 24-01-2016, 16:58 by Ger.)
Ostatnimi czasy, coraz więcej osób mówi, że powrót Moderatorów mógłby ożywić trochę pracę obecnych Organizatorów. Moim zdaniem powrót "zielonych" byłby dobry. Przejęli by oni lżejsze zadania, np. pilnowanie SB, sprawy drużyn, wszelakie puchary (towarzyskie, nieoficjalne) czy nawet moderowanie postów. Niby nic, a ile obowiązków odchodzi.Wink2

Z całą pewnością Administracja by została odciążona co z pewnością by się przydało. Myślę, że można by przyjąć 2-3 Moderatorów na próbę. Jeśli nie przejdzie to trudno, jeśli się sprawdzi to czemu nie zostawić?
Gadu Gadu
Find all posts by this user

Reklama
24-01-2016, 16:31
RE: Powrót Moderatorów
Dobry pomysł, powróćmy do "Administrator" oraz "Moderator", wtedy też możemy inaczej spojrzeć na pracę wykonywaną przez daną grupę, wiadomo, że Administracja będzie miała "cięższe" obowiązki, a natomiast Moderacja tak jak napisał Ger.

24-01-2016, 16:43 (This post was last modified: 24-01-2016, 16:43 by Kaiser.)
RE: Powrót Moderatorów
Wspominałem już o tym..i nie tylko ja.

Porównajmy administrację do armii. Armia musi mieć swoje jednostki wsparcia, które by wykonywały lżejsze zadania.

Tak samo administracja potrzebuje moderatorów, aby zostać odciążona i mogła się skupić na ważniejszych kwestiach. Liga się rozrasta, forum się rozrasta, mamy nowe opcje i funkcje a ekipa forum musi iść z duchem tychże zmian. Dlatego moderatorzy powinni być przywróceni.

Wybór ich zaś powinien należeć tylko do administracji, a nie tak jak często bywało - w demokratycznych wyborach.

[Image: comment_R2RZjGIoeT9tYw0eQejsgFDpDpdQ2C6T.gif]

Thread Closed

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)