Witaj gościu! Nie jesteś zalogowany na forum, więc możesz nie mieć dostępu do niektórych z jego funkcji! Aby rozwiązać ten problem
zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.
Real Soccer Haxball League

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PrideHax - rozwiązanie
24-09-2017, 22:42
PrideHax - rozwiązanie
Z dniem dzisiejszym rozwiązuję PrideHax. Dziękuję wszystkim tym, z którymi miałem przyjemność (i nieprzyjemność) grać przez trzy ostatnie sezony, w tym dwa pod moją wodzą. Szczególne podziękowania dla dwójki rodowitych PrideHaxerów Mercy i Konfa, bez których to wszystko nie byłoby takie samo, oraz dla Tello, który bardzo mi pomagał, szczególnie w końcówce ubiegłego sezonu.

Niewykluczone, że PrideHax kiedyś wróci, dlatego prosiłbym, aby prawa do nazwy zachował Mercy.

Trzeba sto razy przegrać, aby ten jeden raz wygrać

[Image: tumblr_msm702Ba8q1qh6h8bo1_250.gif]
Gadu Gadu
Find all posts by this user
Quote this message in a reply
Reklama
05-10-2017, 19:38 (This post was last modified: 05-10-2017, 19:50 by Mercy.)
RE: PrideHax - rozwiązanie
[Image: 1.png]
Również chciałbym podziękować wszystkim za grę, cóż zniknąłem nagle i nawet zapomniałem godnie rozwiązać swój kochany klub Sad dlatego dzięki Ci Master za to ale przede wszystkim wielkie ukłony że od początku do końca swojej kariery w PrideHax dawałeś temu klubowi dodatkowe bodźce które pozwoliły pociągnąć ten klub kolejne 3 sezonyWink2. Duże podziękowania także dla Tello no i oczywiście dla wielkich tego klubu na przestrzeni 6? lat. Czyli Konfu<3, Uniwersalny, Makumba i Isco... moglbym pisać godzinami, ale myślę że każdy kto miał kontakt z pH wie jaki mam stosunek do sentymentu. Wszystkim ogromne, ogromne dziękuje, nie spodziewam się aby PrideHax kiedyś wróciło do regularnych rozgrywek, sam totalnie odstawiłem komputer także jest to też moje małe prywatne pożegnanie. Nawet na GG nie da się mnie złapać, także gdyby chciał ktoś się że mną skontaktować to forum. Przetrwałem wiele na tym forum, pamiętam jego początki - chaos z którego narodziła się wspaniala społeczność. Czasy dominacji pV, nR - wielkich tuz jak Red Cafe, zimel, Unqerro... Sukcesy mniejsze i większe w pH, rola Administratora, późniejsze rewolucje, reaktywację... Nie będę wymieniał wszystkich ważnych wydarzeń i ludzi których chciałbym pozdrowić bo brakło by dnia, z każdym z kim miałem większy kontakt niech wie, że będę go wspominał podczas myśli "RSHL".  Mam nadzieję że nie zostaniemy zapomniani, na pamiątkę wstawiam tu kawałek dziedzictwa RSHL, prawa do nazwy, loga, ligspace jak wspomniał Master chciałbym zastrzec. Powodzenia wszystkim, dziękuję za kupę wspaniałych wspomnień, do widzenia Smile 

[Image: 24w53xt.jpg]
Gadu Gadu
05-10-2017, 21:22
RE: PrideHax - rozwiązanie
Z bólem serca, Zatwierdzam.  Cry

Hi.[Image: XlFc.png][Image: Master Elka]

Gadu Gadu
14-10-2017, 10:18