Witaj gościu! Nie jesteś zalogowany na forum, więc możesz nie mieć dostępu do niektórych z jego funkcji! Aby rozwiązać ten problem
zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.
Real Soccer Haxball League

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problemy z haxballem
03-02-2018, 16:51 (This post was last modified: 03-02-2018, 16:51 by Kuroko.)
Post: #1
Problemy z haxballem
Cześć, grając w haxballa zdarzają mi sie olbrzymie dropy do 30 fpsów (jednak to nie jest 30 a 15 tylko licznik coś szwankuje) gra jest niegrywalna, przez co mój poziom idzie w dół czyli jak jest dno to kopie poniżej dna (przykładowo). Zdarzało mi się to sporadycznie, odpalenie z firefoxie zamiast integry gtx 950 pomagało. Jednak teraz dzieje się to coraz częściej i już rzadko kiedy mam te 60 fpsów. Wątpię, że to wina lapka, bo odpala bardziej wymagające tytuły w 60 fpsach. Czy ktoś może mi pomóć? Oczywiście bardziej jest to odczuwalne na html5.

@EDIT1: Zmiana roździałki nie pomaga, tak samo kamery. Wcześniej pomagało maksymalizowanie i minimalizowanie okna, ale już to nie działa.
Gadu Gadu
Find all posts by this user
Quote this message in a reply
Reklama
04-03-2018, 13:53
Post: #2
RE: Problemy z haxballem
Spróbuj wyczyścić ciasteczka na przeglądarce/przeczyść przeglądarkę

Find all posts by this user
Quote this message in a reply
04-03-2018, 15:26
Post: #3
RE: Problemy z haxballem
Siema Kuroko jakiś czas temu miałem podobny problem który rozwiązał Arda. Generalnie zacznij od przeczyszczenia przeglądarki z wszelakiego syfu, potem proponuje odpalić :

CCleaner - https://www.ccleaner.com/ccleaner i poprawić programem o nazwie Odkurzacz - http://pl.ccm.net/download/pobierz-507-odkurzacz
Możesz dla pewności użyć jeszcze - Adwcleaner https://pl.malwarebytes.com/adwcleaner/ i klasycznie przeskanować PC jakimś antywirunsem który posiadasz zapewne.

Jeżeli to nie zda egzaminu to przeinstaluj swoją przeglądarkę na której grasz w haxa. A jeżeli to by ci nie pomogło to oznacza że coś jest ze sterownikami kart graficznej, musisz znaleźć w opcjach twojego PC jaką masz kartę graficzną i znaleźć w googlach odpowiedni sterownik pobrać go i zainstalować potem zrobić reset PC i zobaczyć potem czy twoje FPSy są już na poziomie 60 tak żeby ci się nie przycinało podczas gry.

A jeżeli dalej będzie problem to pisz do Matuidiego bo on jest specjalistą w tych sprawach Smile


DŁUGA PIŁKA NA AFERE! 

Find all posts by this user
Quote this message in a reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)