Witaj gościu! Nie jesteś zalogowany na forum, więc możesz nie mieć dostępu do niektórych z jego funkcji! Aby rozwiązać ten problem
zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.
Real Soccer Haxball League
WRZUCAJCIE PROPOZYCJE DO WATTSÓW -> KLIK

Thread Closed
Thread Rating:
  • 2 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
RSHL Best Goals #6
19-04-2013, 08:23 (This post was last modified: 19-04-2013, 08:24 by SAntos.)
RSHL Best Goals #6
Witam wszystkich, po dość sporej przerwie postanowiłem wypuścić kolejny filmik z serii RSHL Best Goals.
Tym razem, moim "kompanem" był Moses, który odwalił kawał dobrej roboty, robiąć niesamowite przejścia ,głównie obrazki.
Może was zdziwić fakt, że na owym filmiku nie ma intra - tak, pracuje nad nowym, które nie będzie tak długie.
Dziękuje za wszystkie wyswietlenia, przy każdym filmiku jest ich już ponad 200, cieszy mnie to ogromnie że ktoś docenia to co robimy.
Kompilacje, bądz inne filmiki będą się pojawiać raz w tygodniu, bądz troche dłużej ze względu na to że nie mam troche czasu.
Mam również nadzieję że atmosfera na forum powróci i wszystko się ułoży tak, jak było.

Zapraszam do komentowania, subskrybowania kanału, lajkowania, cokolwiek, to bardzo pomaga Smile.

http://www.youtube.com/watch?v=8_Rum7l0h...e=youtu.be

Odświeżam, dodałem nowy film, tamten był małej rozdzielczości, niestety z obrazkami już nie mogłem nic zrobić.
Zapraszam do oglądania.

[Image: b479b06a4f4fe304.jpg]

Gadu Gadu
Find all posts by this user

Reklama
Thread Closed

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)