Witaj gościu! Nie jesteś zalogowany na forum, więc możesz nie mieć dostępu do niektórych z jego funkcji! Aby rozwiązać ten problem
zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.
Real Soccer Haxball League

Thread Closed
Thread Rating:
  • 3 Vote(s) - 3.67 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
RSHL Best Saves Sellection # 1
19-11-2013, 14:40
RSHL Best Saves Sellection # 1
Coś dla naszych bramkarzy Wink2 Same perełki z forumowych boisk.
Polecam w HD i zachęcam do komentowania.

Gadu Gadu
Visit this user's website Find all posts by this user

Reklama
19-11-2013, 14:50
RE: RSHL Best Saves Sellection # 1
Nice! Smile

Emerytura
Gadu Gadu
Find all posts by this user

19-11-2013, 14:51
Fajne bramki i wielki plus pootie za wrzucenie piosenki Red - Already Over Happy Smile Przyjemnie sie oglada i slucha Wink2

Gole(sezon/ogl):0/54
Asysty(sezon/ogl):0/24

Kolekcja Klasyki. Zapraszam i Polecam. Piotr Fronczewski.

Gadu Gadu

19-11-2013, 15:05 (This post was last modified: 19-11-2013, 15:14 by SAntos.)
Jeżeli mam być szczery, to te kompilacje podobają mi się najmniej ze wszystkich (prócz tych robionych przeze mnie)
Kilka obronionych bramek na początku to raczej faile napastników. (oczywiście zasługa bramkarza również jest), ale nie aż tak jak w pozostałych
Druga sprawa jest taka, że to jest pierwsza kompilacja interwencji, więc miałeś ogromny wybór - Zmierzam do chociażby interwencji Szuwara, których zabrakło tu zdecydowanie. Filmik całościowo, jeżeli chodzi o obronione bramki jest słaby, bo jak na moje pojawiła się tam 1/10 tego, co mogłoby a nawet powinno się tam znajdować
Życze powodzenia w dalszym tworzeniu filmików.

Kompilacje oceniam na 4/10 z czego to jest za oprawe graficzną, która całkiem mi się podobała.
I nie traktuj tego jako hejt, to tylko moje zdanie Smile

@Kandale

Jak już napisałem, to jest tylko moje zdanie, a patrząc na te pierwsze obrony, to hm, jeżeli napastnik nie trafia w piłke, albo kopie wprost w bramkarza
to ciężko to nazwać dobrą obroną

[Image: b479b06a4f4fe304.jpg]

Gadu Gadu

19-11-2013, 15:11
ehhh Santos, przeważnie tak jest, że to więcej zalezy od strzelającego niż gk. Zrób swoją kompilację gdzie będą tylko interwencje gk, gdzie napastnik strzelił idealnie. Chętnie zobaczę Smile

Gadu Gadu

19-11-2013, 15:17
A mi za to bardzo się podobało, Santos nie ma racji, ban, dziękuje, pozdrawiam Biggrin . Więcej takich Pootie!

[Image: nkq3ng.jpg]

19-11-2013, 15:35
No powiem szczerze, że jestem bardzo rozczarowany totalnym brakiem nawet JEDNEJ interwencji Szuwara, czyli TOP1 GK na linii na RSHL w mojej, a także wielu innych opinii. Chyba, że w planach jest realizacja podobnego filmiku tylko i wyłącznie z nim samym, to rozumiem Biggrin Kiedyś, jak zbieraliśmy materiał dla Santosa do "filmiku best saves", to wyłowiliśmy spokojnie z 10-15 interwencji podobnych do tych na filmiku Biggrin

Ale inne interwencje i tak bardzo mi się podobają, filmik zrobiony w fajnym stylu i jak najbardziej na plus! Nie ma co hejtować, trzeba chwalić i doceniać włożony trud i zaangażowanie Wink2

Powodzonka pootie! Smile

[Image: py38lc.jpg]
Gadu Gadu

19-11-2013, 15:36
Oj tam mi brakuje mojej interwencji, zapomniałem dodać, film ogólnie spoko dobra robota.
http://www.haxballtube.com/watch/0697da0606 17:25

Gadu Gadu

19-11-2013, 16:23
(19-11-2013, 15:05)Santos Wrote: Jeżeli mam być szczery, to te kompilacje podobają mi się najmniej ze wszystkich (prócz tych robionych przeze mnie)
Kilka obronionych bramek na początku to raczej faile napastników. (oczywiście zasługa bramkarza również jest), ale nie aż tak jak w pozostałych
Druga sprawa jest taka, że to jest pierwsza kompilacja interwencji, więc miałeś ogromny wybór - Zmierzam do chociażby interwencji Szuwara, których zabrakło tu zdecydowanie. Filmik całościowo, jeżeli chodzi o obronione bramki jest słaby, bo jak na moje pojawiła się tam 1/10 tego, co mogłoby a nawet powinno się tam znajdować
Życze powodzenia w dalszym tworzeniu filmików.

Kompilacje oceniam na 4/10 z czego to jest za oprawe graficzną, która całkiem mi się podobała.
I nie traktuj tego jako hejt, to tylko moje zdanie Smile

@Kandale

Jak już napisałem, to jest tylko moje zdanie, a patrząc na te pierwsze obrony, to hm, jeżeli napastnik nie trafia w piłke, albo kopie wprost w bramkarza
to ciężko to nazwać dobrą obroną

A więc drogi przyjacielu Santosie.
Po pierwsze - KompilacjA a nie KompilacjE. Oducz się tego, bo to aż razi w oczy. Pojedynczy film to kompilacja a nie kompilacje.
Po drugie - faile napastników ? Wyselekcjonowałem najlepszy "świeższy materiał" z propozycji. Nie brałem pod uwagę bodajże pierwszych dwóch stron gdyż były to już bardzo stare nagrania.
Po trzecie - piszesz 1/10. Przejrzyj sobie te propozycje i 90% z nich to strzały PROSTO w bramkarza. Proszę Was czy to jest parada ? Nie sądzę. Wybrałem te, które wyjątkowo przypadły mi do gustu i są niekonwencjonalne. Mowa o tych na granicy ryzyka, czyli więcej niż jedna interwencja, obicie słupka czy wybicia z linii.

Chętnie obejrzę Santos Twoją wersję, co byś wyselekcjonował i jak to skleił, po czym ja napiszę parę słów od siebie skoro już się bawimy w takich ekspertów Wink2

Szczerze to mnie bardzo drażni Twoja osoba, bo zgrywasz nie wiadomo jakiego producenta i robisz z siebie wielkiego znawcę w tej dziedzinie. Niestety na mnie Twoje uwagi nie działają, bo mam swój styl i robię to totalnie dla funu dlatego nie obchodzi mnie Twoja totalnie nieobiektywna opinia. Rozumiem, że się bawisz w wielkiego krytyka ale niestety nie przyłączę się do tej zabawy, gdyż mam ciekawsze zajęcia do roboty niż użeranie się Tobą drogi przyjacielu. Nie podoba się ? trudno, przeżyje Twoje rozczarowanie.

Co do Szuwara i Jego interwencji to w propozycjach nie znalazłem nic co by mi przypadło do gustu w Jego wykonaniu. Strzały prosto w Niego i nic więcej. Chyba, że te lepsze były na pierwszych stronach - wtedy zwracam honor, bo ich nie selekcjonowałem.

Nie widzę problemu i jeśli będzie odpowiednia ilość materiału to mogę i skleić filmik o samym Szuwarze jeśli rzeczywiście tyle tego macie. Chętnie zobaczę te propozycje.

Gadu Gadu
Visit this user's website Find all posts by this user

19-11-2013, 16:25
Hmm ja tylko sie przyczepie do jednej rzeczy, nie umiescilbym osobiscie akcji z 1:02, zagrozenia duzego tutaj nie bylo a tak naprawde przez nacisniecie x sam sobie gosciu samoboja prawie strzelil, fuks po prostu ze nie wpadlo :P
No i milo jakby bylo dluzsze ale pewnie z braku czasu ma tylko 3 minutki, tak czy siak dobra robota i dodatkowy plus za fajny podklad Biggrin

Thread Closed

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)