Witaj gościu! Nie jesteś zalogowany na forum, więc możesz nie mieć dostępu do niektórych z jego funkcji! Aby rozwiązać ten problem
zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.
Real Soccer Haxball League

Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
RSHL MAX - Wyd. 1
27-11-2013, 00:48 (This post was last modified: 27-11-2013, 01:02 by Fabregas.)
Post: #1
RSHL MAX - Wyd. 1
Na wstępie chciałbym poinformować, że dzisiaj zamiast zwyczajnej gazetki publikujemy "Skarb Kibica". Pomyślałem, że skoro niedługa czeka was wydanie specjalne, które będzie dość obszerne tym razem damy coś innego. Dzisiaj nie tylko swój debiut mamy my z Dexterem jako redaktorzy naczelni, ale także Poziomka jako redaktor. W tym celu proszę o ocenienie jej w strefie krytyka(IL-jej część). Od was zależy jej przyszłość w redakcji. Na końcu dodam, że mimo urlopu danego przeze mnie dla Garibaldiego napisał on felietonik z czego bardzo się cieszę.
A teraz zapraszam już do długiej lektury...

Jurgen - Red. naczelnyDziś teoretycznie miałem nie pisać. Patron mojego czasu i redaktorskiego życia, czyli redaktor
naczelny dał mi dziś wolne. Jednak ja jak wiadomo – robię zawsze na odwrót. Niedługo będę nosił
kondoma na głowie i robił zdjęcia wszystkiemu jak rasowy hipster.

O czym jest ten artykuł? Dotarło bowiem do mnie – czemu gram w Haxballa? Przecież nie ma on
ani grafiki, ani fabuły..Normalne dwie kulki.. Rozpocząłem badania nad tym problemem.

O dzieciarni na roomach wspominać nie muszę. Ich gra kończy się tym że zdejmą Ciebie z boiska
i strzelą na pustą pięć bramek. A potem ich kumpel admin Cię zbanuje. Nie muszę też mówić o
tych wiadrach gówna i płaczu wylewanych na Shoutboxa bo do tego przywykliśmy i na własnym
podwórku. Ligówki? Też są na swój sposób denerwujące, gdyż przez błąd jakiegoś gościa, który
teoretycznie winien mieć wzrok sokoli, a najprawdopodobniej nosi denka od słoików jako okulary,
możesz przegrać mecz.

A co jak przegrasz? Hejt – że beka, że lamy, że spadek. Nie ukrywam sam tak też robiłem,
świętym nie jestem. Ba, nawet gdyby coś istniało jak forumowe piekło, miałbym swój mały tronik.
Jednak każdy ma kiedyś przesyt tego wszystkiego. Tej całej kloaki gimbusiarstwa.

Dlaczego więc gramy? Ano fakt faktem, że mimo wszystkiego można poznać ciekawych ludzi. Po
drugie gra jest prosta, więc czy jesteś doktorem nauk ścisłych, czy kopaczem rowów możesz w nią
grać. A po trzecie – ma swój urok. Wierzcie mi lub nie, ale jeśli jakaś dziewczyna grała by w
Haxballa, była w moim wieku i co najważniejsze byłaby tak zdesperowana, że byłbym w jej kręgu
zainteresowań, brałbym od razu..

 ..jak zapewne 90% z Was.

 A co ze mną? Czemu ja gram na forum? Odpowiedź jest prosta – dla beki i spiny. I gdy któregoś
pięknego dnia, powiem że mnie to mierzi i nudzi – wtedy wejdę na forum, obejrzę cytaty i znowu
najdzie mnie ochota do gry.

 Ten fejm na forum. Mój przypadek jest idealny. Całą egzystencję na forum – Spinacz, Gimbus i
Lamer. Strzelenie fartownej bramki na lidze (nomen omen ładnej). Wielki Pros i Fajny Gość. Czat
roomu ocieka lukrem i wazeliną..

 Haxball to fajna gra nie tylko ze względu na prostotę, ale i dlatego, że dużo mówi o ludziach, także
i nas samych..

 ..miłego czytania gazety.

 

Artykuł który właśnie przeczytałeś, został napisany przez Garibaldiego. 

REKLAMA
Najnowsze artykuły Garibaldiego, oraz teksty znajdziesz na  www.abstrakcyjny.blog.onet.plA teraz już część właściwa.


INITIAL LEAGUE


Nazwa drużyny : Breakers Rulers
Miejsce w sezonie 4 : -
Zawodnicy :
Citacz : Od sezonu 3 grał w Zraszaczach, nadszedł czas na zmianę barw klubowych i od sezonu 5 gra w Breakers Rulers. Trener tej drużyny, co do gry zawodnika to jest On przeciętnym graczem, gra na pozycji gk i ostatnio próbuje grać na ataku.

Kamil699 : Jego pierwszy klub w karierze. Jego pozycja to defensor, niedoświadczony gracz, który dopiero zaczyna przygodę z ligą, ale w przyszłości jak nabierze doświadzczenia to na pewno będzie lepszym graczem.

Pan Murzyn : Zaczynał w Cosie Nostrze, potem grał w Baku Baku Skład, ubiegły sezon spędził w Paradise Team. Jego główna pozycja to def, aczkolwiek czasem gra na pozycji pomocnika. Na defie całkiem nieźle Mu idze, potrenuje trochę i będzie ciekawym defensorem. Na pozycji pomocnika nieco gorzej, ale też całkiem fajnie wychodzi Mu ta rola. Świetny moderator, miły człowiek.

Bot : W ubiegłym sezonie reprezentował barwy Black Parade. Prezentuje On przeciętny poziom gry, czasem Mu coś wyjdzie, a czasem nie. Jeśli Bot zacznie się normalnie zachowywać i potrenuje na mapce rs, to będzie On lepszym zawodnikiem.

Veneros : Karierę zaczynał w PSV Einrsaxen, spędził tam dwa sezony. Gra na pozycji defensora, nie jest On wybitnym graczem, ale może w niedalekiej przyszłości uda się Mu poprawić grę.

Eden : Napastnik o wielkim potencjale, gdyby więcej grał na ‘’publicach’’ to mógłby być jednym z najlepszych zawodników. Jest napastnikiem, który może uratować drużynę Breakers Rulers przed ostatnimi lokatami. Warto przypomnieć, że jest świetnym napastnikiem na handzie.

Furman : Jego pierwszym klubem na forum był Black Parade. Gra na pozycji napastnika, gdy ma formę to strzela bramki i wypracowuje sobie sytuacje bramkowe. Cieakwy zawodnik, może odnajdzie się w tym klubie i pokaże na co Go stać.


Wizja na obecny sezon :
Będą walczyć o to, by nie zająć najgorszego miejsca w IL.
Nazwa drużyny : Deadly Arrows
Miejsce w sezonie IV:3
Zawodnicy :
Beren : Kariere zaczynał w Cosie Nostrze, w ubiegłym sezonie zagrał w DA 7 spotkań, w których puścił 3 bramki. Solidny bramkarz, podłącza się pod akcje ofensywne, ma ciekawy styl gry, ale jest mało znany na forum.

Wirus : Kariere zaczynał w F.C Albatrosach, gdzie zagrał 2 sezony, grał w 23 spotkaniach, w których puścił 34 bramki. Bramkarz, który podłącza się pod akcje ofensywne drużyny, dobrze rozgrywa piłkę. Techniczny na forum, miły człowiek. J

Gardner : Karierę zaczynał w Northside Rangers grał tam dwa sezony, w sezonie 3 zagrał w jednym spotkaniu w SkySilent. Świetny defensor, bardzo dobrze rozprowadza piłkę, jeden z lepszych defensorów na forum. Dobry moderator, miły.

RawR : Karierę rozpoczynał w Northside Rangers grał tam przez dwa sezony, w sezonie 3 rozegrał jedno spotkanie w barwach SkySilent. Wszechstronny zawodnik, dobrze rozgrywa piłkę, czasem strzeli jakąś bramkę.

Joka : W sezonie 1 grał w PrideHax,w sezonie 2 grał w Trampkarzach, od sezonu 3 do końca sezonu 4 grał w Executors Team. Zawodnik gra na pozycji defensora, czase, przydarzą Mu się proste błedy, ale zazwyczaj gra solidnie. Przed grą w eT był wyśmienitym graczem, ale gdy doszedł do eT Jego gra się pogorszyła.

x slonik x : Od sezonu 1 do końca sezonu 3 grał w Executors Team, od sezonu 4 gra w DA. Uniwersalny zawodnik, świetnie rozgrywa piłkę, jeden z lepszych zawodników na forum.

Gallard : W sezonie 1 grał w SkySilent spędził tam 2 sezony, w sezonie 3 grał w Brave Hornets w piętnastu spotkaniach strzelił piętnaście bramek. Wyśmienity napastnik, bramkostrzelny, potrafi stworzyć ciekawe sytuacje bramkowe.

HTP : W sezonie 1 i 2 reprezentował barwy drużyny SkySilent, sezon 3 spędził w Executors Team. Bardzo dobry napastnik, mający wielkie umiejętności, gdy jest w formie strzela bramkę za bramką, lecz ostatnio Jego talent przygasł.


Wizja na obecny sezon :
Będą walczyć o awans z IL i o jak najwyższe miejsce w pucharze rshl.
Nazwa drużyny : Game Play
Miejsce w sezonie IV : -
Zawodnicy :
Myffi - Najbardziej wysunięty zawodnik GP, jest to dobry sęp, gra wysoko, potrafi strzelić, podać. Jeszcze brak mu ogarnia, jak całemu zespołowi, ale na pewno jest to gracz perspektywiczny.

Muv3 -Ostoja defensywy, świetnie rozgrywa, nie panikuje.Zważywszy na to, że to jego początki również gracz niezwykle utalentowany.

Frimpong - Głównie bramkarz, również potrafi rozegrać, nie boi się włączyć do akcji, poza tym bardzo dobry host. Jak myślę zresztą całe GP, jest to gracz, który może coś osiągnąć na boiskach RS.

Rinho - Kolejny wszechstronny gracz, potrafi grać na GK, ale również nie straszna mu pozycja DMC, dobrze rozgrywa piłkę.

M.Melikson -Tutaj postać trochę bardziej znana na boiskach RSHL. Napastnik, który może pomóc swoim doświadczeniem drużnie, gra on bardzo wysoko, ale strzela również dużo bramek, przez co jest dużym zagrożeniem dla bramkarzy.

Artjom - Kolejna nowa postać na naszym forum, jak pokazał potrafi wykorzystać sytuacje, ale również dobrze rozgrywa i myśli na boisku, jest łącznikiem między defensywą, a atakiem.

Pressya - Kolejny z debiutantów, to on strzelił bramkęw wygranym meczu z DA, miał jeszcze 2 sytuacje, choć ją zmarnował, zawodnik ofensywny, dobrze uzupełniający się z Myffim.

Tango-Solidny gracz,jego domeną jest gra w defensywie,aczkolwiek potrafi również zagrać w przodzie. Niedoświadczony gracz, lecz zapowiadający się na gwiazdę wielkiego formatu.


Wizja na obecny sezon:
Moim zdaniem jest to kandydat do awansu, już w swoim pierwszym meczu zdołali pokonać faworyzowane DA, co było nie lada zaskoczeniem. W drugim meczu łatwo rozprawili się z RBF 6-0 przyczyniając się do ich rozpadu. Myślę, że będą liczyć się o awans.
Nazwa drużyny : Night Avengers
Miejsce w sezonie IV : 5 miejsce
Zawodnicy :
Bartexx - Zawodnik z biga, zazwyczaj najbardziej wysunięty sęp. Jest groźny dla bramkarza, ponieważ gra wysoko, ale potrafi również wykorzystać sytuacje, oraz ładnie rozprowadzić piłkę, oraz celnie podać.

RonaldinhoR10 - Zawodnik stosunkowo nowy, co za tym idzie niezbyt doświadczony, lubi dużo poklepać piłką, czasami, aż za dużo, przez co potrafi zepsuć sytuacje, jednakże jeśli nabierze trochę wprawy ma szansę znaleźć dobry klub w ML.

Tecumesh - Zawodnik bardzo doświadczony, potrafi dobrze się zastawić jak również wykorzystać sytuacje, ostatnimi czasy trochę mniej aktywny w grze, ale na pewno bardzo przydaje się w drużynie.

Poziomka - Solidna zawodniczka, bardzo dobrze gra na linii, trochę gorzej na przedpolu, ostatnimi czasy poprawiła rownież rozegranie. Czasami gra za nerwowo, przez co zdarzają jej się błędy, jednakże jeśli zacznie grać spokojniej i poprawi jeszcze trochę rozegranie, to powinna znaleźć solidny klub w ML.

VdV - Jedyny defensywny gracz w NA, gra na średnim poziomie, jego największym mankamentem jest rozegranie, gdyż często zagrywa piłki pod kulki rywala, bądź niecelnie. Często angażuje się w akcje ofensywne, dzięki czemu potrafi zdobyć bramkę, ale również zostawia luki w tyle.

Minek-Wielki talent,póki co nie może się spełnić.Jego rajdy z piłką podziwiał każdy na RSHL,dołożył do tego jeszcze te cudne lobiki.Każdy klub obawia się jego umiejętnośći.Jednakże w rozwoju tego zawodnika przerwała mu praca u sąsiada,dzięki czemu nadal gości w IL.

Robin Van Persie - W Manchesterze United robi furorę, tutaj trochę mniej rozchwytywany, jednakżezawodnik warty uwagi. Potrafi się znaleźć we właściwym czasie i we właściwym miejscu i wykorzystać sytuacje, jednakże jego aktywność budzi wątpliwośći.


Wizja na obecny sezon :
Cieżko wierzyć, że będą bić się o awans, ale może pokuszą się o niespodzianke. Środek tabeli będzie dla nich odpowiedny.
Nazwa drużyny : PaintMasters
Miejsce w sezonie IV : -
Zawodnicy :
Adi – Talencik z handballa zawitał na rs, Jego pozycja to gk, ciekawy zawodnik, z perpektywą czasu może zostać jednym z lepszych gk, na razie zobaczymy co pokaże na początek swojej ‘’zabawy’’ z mapką real soccera, może w przyszłości zobaczymy Go nawet w kadrze.

Aventador – Jeden z lepszych gk na forum, w swojej nie dalekiej przeszłości grał w między innymi Baku Baku Skład, Sky Silient czy Paradise Team. Teraz rozpoczyna swoją przygodę z drużyną pM, gdy Aventador wróci do swojej formy (jaką prezentował przed tymczasowym odejściem z ligi) to może zostać czołową postacią drużyny.

Buźka, bliżej znany jako Wink2 – Jeden z 5 najlepszych defów na forum, świetnie wychodzi Mu ta pozycja. Świetny trener, który umie wyśmienicie podnieść morale zawodników i zmotywować każdego gracza z osobna. Od początku klubu podpora defensywy jak i czołowa postać pM.

Kandale17 – Defensor, który świetnie rozprowadza piłkę, umie również coś strzelić, całkiem nieźle poczyna sobie w ataku. Jeden z 3 odbanowanych, którzy powracają na forum po kilku miesiącach, gdy wrócił od razu znalazł drużynę. Oprócz pM reprezentował barwy Brave Hornets. Miejmy nadzieję, że pokaże wszystkim użytkownikom forum, swoją wspaniałą grę, którą wielokrotnie pokazywał przed banem.

Paladyn – Całkiem nieźle poczyna sobie w lidze, robi cały czas duży postęp. Bardzo dobry def jak i ofensywny pomocnik. W swojej krótkiej karierze reprezentował barwy czołowych drużyn naszej ligi Flame Team czy PrideHax. Jeżeli będzie nadal prezentować tak wysoki poziom, to może być to ciekawy zawodnik i jeszcze lepszy gracz.

Senshi - Wyśmienity gracz, który umie przejść każdego gracza na tym forum. Reprezentował barwy między innymi ProVet3rans, Nortshide Rangers, a w zeszłym sezonie po powrocie na boiska rs PrideHax. Utalentowany gracz, który umie grać na każdej pozycji, skarb mieć takiego gracza w drużynie.

Enzo - Świetny gk na bigu, na rs napadzior. Już w pierwszym meczu ligi sezonu 5 pokazał na co Go stać, zapwniając wygraną pM. W swojej dotychczasowej karierze zagrał zaledwie 6 meczu zaliczając w nich 2 bramki i asystę. Osobiście mam nadzieję, że w tym sezonie przyjdzie Mu zagrać więcej meczy i pokazać na co Go stać.

Quesidas – Jeden z najlepszych graczy na forum, na każdej pozycji gra świetnie.Jego mocną stroną jest rozgrywanie piłki, znakomicie to robi. W swojej całej karierze na rs grał praktycznie cały czas w pM, tylko w zeszłym sezonie po rozwiązaniu pM reprezentował inny klub, a mianowice Nortshide Rangers. Świętną grą zapracował sobie na powołanie do kadry rshl. Czołowa postać w pM, pokazująca cały czas na co Go stać.


Wizja na obecny sezon :
PaintMasters zespół, który ma ogromny potencjał, żeby zdominować naszą ligę. Będą czołową drużyną Initial League, wiele osób twierdzi, że sięgną po mistrzostwo, ale sezon się dopiero rozpoczął, czeka Nas wiele emocjonujących spotkań.
Nazwa drużyny : SteamBoat
[u][b]Miejsce w sezonie IV : -
Zawodnicy :[/b][/u]
Wiechu : W sezonie 3 reprezentował barwy Beer Consumers, w zeszłym sezonie można było Go oglądać w Paradise Team. Prezentuje zazwyczaj wysoki poziom, ale powinien bardziej włączać się do gry ofensywnej, jak zacznie wprowadzać to do swojej gry do będzie jednym z lepszych bramkarzy.

EmerytowanyLucek : Karierę zaczynał w Brave Hornets, w sezonie 2 grał w Ultimate Team, w 3 rozegrał 10 spotkań w Black Parade, a w ubiegłym sezonie reprezentował Papieskie Kremówki. Kiedyś grał na pozycji def, teraz gra na gk. Na swojej pozycji gra solidnie, w przyszłości może być to ciekawy bramkarz.

Garibaldi : Swoją karierę zaczynał w Cosie Nostrze, w sezonie 2 w PrideHax, w sezonie 3 rozegrał jedno spotkanie w barwach Black Parade, a w ubiegłym sezonie grał w Papieskich Kremówkach. Gra na pozycji defensora, gdy zacznie wierzyć w swoje umiejętności może być to bardzo ciekawy def.

MASS : W sezonie 2 grał w Cosie Nostrze, sezon 4 spędził w Brave Hornets, a w ubiegłym grał w PrideHax. Gra na pozycji pomocnika, bramkostrzelny zawodnik, w sezonie 2 strzelił 31 bramek w 14 meczach.

Chico Flores : W sezonie 2 można było Go oglądać w Trampkarzach, sezon 3 spędził w Green Stars, a w ubiegłym sezonie można było Go zobaczyć w Paradise Team. Ciekawy pomocnik, fajnie rozgrywa piłkę, czasem uda Mu się strzelić bramkę.

Krzyczące Tornado (Saluś) : W sezonie 1 rozegrał jedno spotkanie w Ultimate Team, sezon 2 spędził w Westpolu, w sezonie 3 można było Go oglądać w New World Order, w ubiegłym rozegrał dwa spotkania w Papieskich Kremówkach. Gra na pozycji napastnika, zazwyczaj strzela 100% sytuacje, lecz czasem ma słaby dzień i je nie wykorzystuje.

El Rm : Jego pierwszym klubem był Baku Baku Skład, w sezonie 3 grał w PrideHax, ubiegły sezon spędził w Paradise Team. Gra na pozycji napastnika, chociaż bardziej opisuje go pozycja ‘’sęp’’, zazwyczaj marnuje setki, a jak już strzela to widowiskowe bramki.


Wizja na obecny sezon :
Jeśli zawodnicy będą w formie to mogą walczyć o najwyższe trofea.
Nazwa drużyny:Sport Extreme
Miejsce w sezonie 4 : -
Zawodnicy :
Stevie G : Trener zespołu, w tym klubie zaczęła się Jego kariera. Co do gry zawodnika to jest On przeciętnym bramkarzem, ale miejmy nadzieję, że w niedalekiej przyszłości poprawi swoją grę.

Fresh : Zaczynał od klubu PrideHax, później grał w sE, aż do rozwiązania klubu. W zeszłym sezonie na początku reprezentował F.C Albatros, po rozwiązaniu Albatrosów trafił do Papieskich Kremówek i tam grał do końca sezonu 4. Zawodnik, który gra na 2 pozycjach, na gk radzi sobie nieźle, ale również jako napastnik daje radę, jeśli utrzyma formę to jako zawodnik może daleko zajść.

123 : Swoją karierę jak większość graczy z sE zaczynał właśnie od tego forum. W tamtym sezonie grał w Zdziadziałych Zebrach, zaskoczeniem było Jego transfer do Sport Extreme. Świetny defesnor, osobiście podoba mi się Jego styl, bardzo dobrze rozgrywa piłkę. Jest czołową postacią i podoporą defensywy sE. Był również w szerokiej kadrze na rshl.

Kamilos : Kolejny zawodnik, którego pierwszym klubem było sE, cały poprzedni sezon spędził w F.C Albatros, aż do rozwiązania klubu. Bardzo ciekawy zawodnik, wiele razy mogłam z Nim zagrać na ‘’publicach’’, podobało mi się Jego rozgrywanie, może w przyszłości zobaczymy Go w ML.

Ronaldo7 : Zawodnik, który karierę zaczynał w Kanonierach, świetny klub, ale niestety rozwiązany po sezonie. W tamtym sezonie reprezentował barwy klubu Paradise Team. Ciekawy duet na ataku tworzy z MrCracKu, wychodzi Im ciekawa klepa. Gra On również na defie, ale dopóki w klubie jest 123 to wątpie, że wygryzie On Go ze składu, perspektywiczny zawodnik.

MrCracKu : W sezonie 4 grał w Albatrosach, teraz reprezentuje barwy sE. Ciekawy napastnik mający umiejętności, dobra klepa, może w przyszlości zobaczymy Go w ML. Może Jego bramki przyniosą awans drużynie Sport Extreme.


Wizja na obecny sezon : Jeżeli napastnicy będą wykorzystywać 100% sytuacje i będą grać uważnie w defensywie to czeka Ich walka o awans.
Nazwa drużyny : Zraszacze Muraw
Miejsce w sezonie IV : 4 miejsce w IL
Zawodnicy :
zizu – Nowy nabytek drużyny ZM zobaczymy jak się spiszę w nowej drużynie. Po powrocie na rshl, wrócił do klubu Brave Hornets, gdzie grał praktycznie całą karierę. Po rozwiązaniu drużyny Brave Hornets, Zizu wybrał ZM jako klub, w którym będzie kontynuował swoją karierę. Co do gry to jeden z lepszych gk na forum, jak będzie prezentować taką formę jak w tamtym sezonie, to może zagości w kadrze.

PogoL – Jego pierwszym klubem na forum był F.C Albatros, po rozwiązaniu tego klubu trafił do Zraszaczy.Co do gry, nieźle poczyna sobie na pozycji bramkarza, czasem też gra defa, ciekawy zawodnik, który ma szansę pokazać swoje umiejętności w Zraszaczach.

Zidane – Swoją karierę zaczynał w tym o to klubie. Zawodnik, który jak ma formę to wykorzystuje ją w 100%. Napastnik, który umie wykorzystać, ale także zepsuć ‘’setkę’’. Jak utrzyma formę w tym sezonie to może dzięki Jego trafieniom Zraszacze będą w ML.

Thom – Karierę rozpoczynał w Cosie Nostrze, rozegrał tam jedno spotkanie, drugi sezon spędził w PSV, w Zraszaczach rozgrywa już drugi sezon, w tym klubie zaliczył 11 spotkań, strzelając w nich 4 bramki i asystując również 4 razy. Napastnik, który umie strzelić fantastyczną bramkę, Jego bramka przeciwko Night Avengers została uznana za najlepszą sezonu 4.

Prawandowski – Od seznu 3 gra w ZM, teraz jest trenerem klubu. Gracz mający potencjał na ‘’publicach’’ gra bardzo fajną piłkę, na lidze też pokazuje swoje umiejętności, ale w mniejszych dawkach. Napastnik kompletny potrenuje trochę to może być to napadzior o światowej klasie. Podobno brat Lewandowskiego.

Jakub Wawrzyniak – Grał w Papieskich Kremówkach, Westpol FC, trener New World Order. Nadszedł czas na zmianę i Jego nowym klubem został ZM. Gracz, który może grać na dwóch pozycjach, a mianowicie gk i napad. Na gk nawet nieźle poczyna, gdyby grał tam regulatrnie to byłby dajnym talencikiem, a rola napastnika przeciętnie Mu wychodzi, czasem zagra jakiś dobry mecz, ale przeplata
to złymi spotkaniami. Gdyby bardziej przyłożył się do gry, byłby lepszym graczem. Taki cytat ‘’ graj na Wawrzyniaka, On jest cienki’’ , nie miało to na celu obrażenie gracza.


Wizja na obecny sezon :
Zraszacze mają potencjał, muszą go tylko wykorzystać. Dobra forma napastników i bramkarza sprawi, że będą się liczyć w walce o awans.


MAJOR LEAGUE
Nazwa Klubu: Executors Team
Miejsce w sezonie IV: 7
Zawodnicy:
Uniwersalny- Porządny goalkeeper, w tamtym sezonie przeżywał swój najlepszy jak dotąd okres na RSHL. Choć mineły dopiero cztery mecze ten zawodnik już nie może zaliczyć tego sezonu do najlepszych. W ciągu tych czterech spotkań ma więcej straconych bramek niż w całym sezonie nr4, a sezon dopiero się zaczyna.

kebab- W poprzednim sezonie miał więcej kartek niż bramek w lidze. Obecnie zagrał tylko jeden z czterech meczy i nie pokazał nic ciekawego. Jest to jedyny nominalny defensor drużyny eT, dlatego miejmy nadzieje, że jego forma wzrośnie.

testo-W poprzednim sezonie średnio jedna bramka na mecz, a w tym jest jak na razie trochę gorzej, bo tylko jedna bramka na trzy mecze. Co ciekawe jest to połowa bramek jakie zdobyła ta drużyna w obecnym sezonie

Rooney10-Zawodnik dobry, lecz odkąd przeszedł do eT nie może się odnaleźć. W lidze strzela mało, bo tylko cztery bramki w tamtym i zero bramek w tym sezonie. Jak cała drużyna musi wziąć się w garść i zacząć grać dobrą piłkę.

Mercy-Kolejny zawodnik, który nie gra na swoim najwyższym poziomie, ale też z niewielu graczy eT, którzy jakoś przyczynili się do zdobycia bramek w tym sezonie.

Xav-Nie znam tego gracza za dobrze, ale wzorując się na jego profilu moge stwierdzić, że co sezon zmienia klub i strzelił drugiego gola w tym sezonie dla drużyny eT. Poza tym to chyba tyle na jego temat.

Fabregas4-Trener drużyny, który prowadzi ten zespół od pierwszego sezonu. Na dobre i złe z klubem, a co do gry to widać, że gra dla zabawy. Przyzwyczaojny do roli rezerwowego, ale ja wierzę, że jeszcze weźmie się do roboty i zacznie grać naprawdę coś godnego uwagi.


Wizja na obecny sezon
Executors Team jak w każdym sezonie tak i w tym raczej nie będą walczyć o mistrzostwo, a raczej o uniknięcie spadku.
Nazwa Klubu: Papieskie Kremówki F.C.
Miejsce w sezonie IV: 8
Zawodnicy:
Szuwar- Największy poszkodowany w tej drużynie. Ma dużo roboty, bo drużyna ciągle się broni, ale nie wszystko da się wyłapać. Jak dotąd 7 straconych bramek w dwóch meczach.

elChito- Częściej można go zobaczyć na boisku grającego na publikach niż meczu ligowym, a według mnie bramkarz przyzwoity. W tym sezonie nie zagrał jeszcze nic i pewnie pod koniec sezonu za wiele się nie zmieni.

Dembele- Przyzwoity gracz, potrafi klepać, co prawda nie tak jak Najman mate, ale talent ma. Na RSHL jest to jego trzeci sezon w tym drugi w Kremówkach. W tym czasie strzelił 2 gole i miał 4 asysty. Dość słabe statystyki jak na takiego zawodnika.

Dede- Pierwszy sezon na RSHL. Wiele o nim nie mogę powiedzieć jednak jak na razie statystyki nie przemawiają za nim, lecz wszystko przed nim.

Gaz0wane Mleko- Jeden z weteranów RSHL. Nigdy szczególnie się nie wyróżnił, ale zwykle wykonuje swoją robotę i to jest najważniejsze. Nie licząc pierwszego sezonu to z każdym kolejnym gra coraz mniej.

anarchist- Pierwszy sezon w lidze i jak na razie nie spełnia wymogów napastnika. Dotychczas zero bramek w sezonie, z resztą jak koledzy z drużyny.


Wizja na obecny sezon
Kremówki zajmują dość dziwną pozycję. Mimo, iż nie strzelili żadnej bramki to mają sześć punktów(walkowery) i zajmują piąta lokatę(na 10). Jednak myślę, że niedługo się to zmieni i jeśli gracze tego zespołu nie wezmą się za ciężką prace to w następnym sezonie zawitają w IL.
Nazwa Klubu: Paradise Team
Miejsce w sezonie IV: 9
Zawodnicy:
Stephan El Shaarawy- Na RSHL od pierwszego sezonu, zwykle gra mało w ligówkach. Goalkeeper, który w poprzednich sezonach potrafił strzelić także bramki przeciwnikowi. Jak dotąd puścił tylko 2 gole w obecnym sezonie.

Santos- Jest uniwersalnym zawodnikiem. Po trzech sezonach spędzonych w nR zdecydował się przejść do drużyny z końca tabeli. Z pewnością jest wzmocnieniem dla pT.

Alvaro- Pierwszy sezon na RSHL, brak rozegranych meczy. Więc jest to odpowiedni moment żeby się pokazać na forum z dobrej strony.

Chojrak-Moim zdaniem jeden z bardziej wartościowych zawodników na RSHL, który nie jest doceniany przez niektórych. Daje dużo dla klubu, strzela, asystuje.

DAVID ALABA 27- Kolejny zawodnik, przy którym będę musiał wzorować się przede wszystkim na statystykach. Drugi sezon na RSHL. W poprzednim zagrał dla BH dziewięć meczy i grał tam na pozycji bramkarza. Z pewnych źródeł dowiedziałem się, że obecnie gra na ataku i jak dotąd w pT strzelił jedną bramkę w jednym zagranym meczu.

Splatt- Pierwszy sezon na RSHL i jak na razie w trzech meczach zdobył jedną... żółtą kartkę.


Wizja na obecny sezon
Myślę, że pT w tym sezonie zajmie miejsce w środku tabeli. Nie jest to drużyna walcząca o podium ani utrzymanie. Średniak ligi.
Nazwa Klubu: FC Trampkarze
Miejsce w sezonie IV: 2 IL (awans)
Zawodnicy:
--▲˂ na na na na - Trójkąta każdy zna, występujący na boiskach RSHL od samego początku. Dało się ujrzeć blask jego skilla w takich wielkich klubach jak SkySilent, czy BraveHornest (oba rozpad, przypadek?). Po dwusezonowej przerwie wrócił na łaskach Administracji po banicji, wydaję się, że było to dobre posunięcie. Pod swoje skrzydła zagarnęły go Trampy. Co by nie mówić transfer
ratujący tyłek, bo gdyby nie on, wracającym do ML Trampkarzom mogło być ciężko znaleźć GK na tym poziomie.

xXxXxXxXx – Porno wielkim skillem jest, kto w to wątpi tępy jest! Żywa legenda Trampków, bardzo przydatny grajek dla swojej drużyny, głównie poza boiskiem, ale gdy jego słynny ping da mu pięć minut spokoju pokazuje ową przydatność także w grze.

TommasoN – Muuuuu. Kolejny weteran Trampkarzy, zakupiony z rąk BH przed rozpoczęciem 4 sezonu za kwotę bagatela 20 mln R$HL spłaca się grą na wyśmienitym poziomie. Posadzony przez mr. X w szykach defensywy ciągnie grę Trampkarzy niekonwencjonalnymi zagraniami.

Revoo – Bliżej nieznany RSHL’owej społeczności gracz GreenStaru z sezonu 3, następnie LiverHaxu, w którym zaliczył parę przyzwoitych meczy trafił do Trampkarzy przed rozpoczęciem obecnego za kwotę 8 mln R$HL. Wydaję się wyrastać na podstawowego gracza, zobaczymy co pokaże nam w tym sezonie. Z pewnością MA POTENCJAŁ.

BardBaks77 – BagzZzZ. W moim mniemaniu najlepszy sęp tej ligi. Mało kto potrafi z takim spokojem, zdeterminowaniem i wyczekaniem czekać na tę parę sytuacji w meczu, niemal zawsze stworzy jakieś zagrożenie pod bramką przeciwnika, świetnie rozporządza swoją masą i doskonale utrzymuje się przy piłce. Naprawdę warto mieć takiego gracza, który gdy drużyna będzie w słabej formie zawsze może indywidualną akcją przesądzić o meczu.

PootieTank – No Pooti, wielki pros tego forum. Szkoda, że z jego dostępności jest tak krucho,przypominając; przez cały tamten sezon wystąpił tylko ! RAZ ! W tym jest już lepiej, na 4 mecze w 2 udało mu się znaleźć czas. Na pewno gdyby poświęcał haxballowi około 8h tygodniowo każdego zachwycał by grą, ale bez wątpienia jego nazwisko powinno wzbudzać respect. Warto wspomnieć, iż Pooti znajduję się na liście transferowej.

Squeczo – Według mnie gracz do obróbki, duży potencjał mimo młodego wieku bardzo dojrzały. Tułający się już spory okres czasu na RSHL Squeczo znalazł w końcu swój pierwszy w prawdziwego zdarzenia klub jakim są Trampkarze. Trzymam kciuki za Cb, pod okiem Pornucha możesz dojść daleko!Smile

Wizja na obecny sezon:
Trampkarze po wyjściu z IL mocno się osłabili, odeszli dwaj ‘kadrowicze’, wieczne gimby, rudzielce, lamery, psy itp. Itp. Itp. a mianowicie testo oraz Schlest, obaj wybrali.. B[*]H. Jednak xXxXxXxXx znalazł na to receptę ściągając w tym okienku bardzo dobrego bramkarza jakim jest trójkąt oraz Revoo. Jeżeli tylko Trampkarzom uda się zgrać ze sobą, spokojnie mogą powalczyć o okolice 4 miejsca bo bez wątpienia świetnie potrafili połączć pokolenie ‘młodych potencjałów’ oraz starych wyjadaczy.
Nazwa Klubu: ZdziadziałeZebry
Miejsce w sezonie IV: 6 ML
Zawodnicy:
Rashid - Swoją karierę na RS zaczynał właśnie tu i od razu stał się jednym z najbardziej wyróżniających się nowych GK w lidze. Znakomita gra na przedpolu jak i na linii ułatwia ZZ rozprowadzanie groźnych akcji i zakończenia ich golem.

The Riddle - Zawodnik który karierę zaczynał w Ultimate Team a od sezonu 3 reprezentuje barwy Zeberek. Solidny GK któremu czasem przydarzają się kiksy, jednak walka o pozycję z Rashidem jest dla niego dużą motywacją do tego by Luisito postawił właśnie na niego.

Luisito – Stwórca wielkich Zeberek, książkowy przykład na trenera z prawdziwego zdarzenia.Prowadzenie klubu w każdych warunkach, tych łatwych oraz i tych trudnych, dobieranie odpowiednich graczy, scalenie wszystko w całość i nadanie własnego stylu gry to jego główne atuty poza boiskiem. W polu walki Luis jest wysokiej klasy defensorem, który świetnie scala grę ofensywną z defensywną, z takim graczem spokojnie można sięgać po najwyższe cele.

Dexter – Po rozpadzie SS Dex musiał chwilę poczekać nim znów poczuję klimat naszej ligi. W sezonie 4 wylądował w Zebrach, gdzie siedzi po dziś dzień. Bardzo dobrze wkomponował się w zespół i wraz z Polakiem czy Jurgenem u boku potrafią rozklepać nie jedną obronę w naszej lidze.

Jurgen - swoją karierę w świecie RSHL rozpoczynał od klubu prowadzonego przez Polaka rozgrywając tam niewielką ilość spotkań z powodu transferu do ZZ. W ciągu 2 sezonów Jugen reprezentował ZZ w 25 meczach strzelając 9 goli i zaliczając 6 asyst. Obecnie musi ciężko harować na miejsce w pierwszym składzie bo rywalizacje ma przednią.

Polak – The King Of The Spina– Polaczek. Znienawidzony przez większość graczy trener CosaNostry miał przejść gruntowny remont. Rozpoczął go W LiverHax, gdzie pokazał się wszystkim na nowo. Przyjaźnie nastawiony chętnie pomagał swoim mniej obytym kolegom co w pewnym stopniu pozwoliło zajść Liverom naprawdę daleko. Na sezon nr 5 postanowił zrobić coś nowego, i ponownie zaczął poszukiwać klubu. Czujne oko Luisito nie przepuściło takiej okazji, i widząc ogromną zmianę Polaka na + postanowił mu zaufać co teraz może dać bardzo dobre efekty.

Wizja na obecny sezon
Przed sezonem wiele osób typowało Zebry do naprawdę wysokich lokat. I trudno się dziwić gdyż każdy widzi jak ostro harują na sparingach, do tego ciekawy personalny zespół i taki trener.. no cóż na pewno nie będą kołkami do bicia co udowadniają już na samym początku. Sami są ambitni i z wielkim zażenowaniem komentują swoją ‘wpadkę’ z LiverHax. Na pewno ten zespół będzie walczył o
jak najwyższe lokaty jak równy z równym, nawet przeciwko typowanym faworytom.
Nazwa Klubu: LiverHax
Miejsce w sezonie IV: 5 ML
Zawodnicy:
TzR - Trener LH jest uniwersalnym graczem który w ostatnim czasie wspomagał swój klub na owej pozycji. Opanowanie i jego wszechstronność może im pomóc wygrywać najtrudniejsze mecze.

Strzelec Wyborowy – Prawdopodobnie zbawiciel TzR, który ma uwolnić go z roli bramkarza.

Pixel69 - W poprzednim sezonie dzięki występom w Liver Hax wzbogacił swoje statystyki w cztery bramki i cześć asyst. W tym sezonie zdobył gola w bardzo ważnym meczu z ZZ i pokazuje, że to właśnie on obok Suriela chce być podstawowym ogniwem LH.

Suriel - Po transferze z DA może zrobić spore zamieszanie w ML. Zawodnik świetnie czytające kolegów to wzmocnienie dla każdego klubu. Czy powtórzy jego wyczyn z 2 sezonu i podniesie niczym kiedyś ZdziadziałeZebry LiverHax na górną półkę ML? Przekonamy się na koniec sezonu.

Reszta:
Alvaro, Cebson, loo, SALAKE
– są to gracze mniej znani na naszym forum. Wielu kojarzy ich z innych boisk takich jak Handball czy Big, bądź też byli już na naszym forum ale furory nie zrobili. Niestety nie podejmę się opisywania każdego z nich z osobna bo wiem o nich tyle co nic. Na pewno trzeba się
im przyjrzeć dokładniej, być może wyrośnie z nich kolejni gracze jak w ubiegłym sezonie i LiverHax poszybuje wysoko w czub tabeli.

Wizja na obecny sezon:
Ich wymiana pozycji może zaskoczyć każdego przeciwnika bo nie zawsze można przewidzieć jak będzie wyglądało ich ustawienie. TzR prowadzi bardzo przemyślaną politykę transferową kupił Suriela za rozsądną sumkę a resztę zawodników z wolnych transferów sprzedając starych zawodników z zyskiem. Jeśli myślą o górze w ML muszą zdobywać punkty a niespodziewana porażka z pT może im przeszkodzić w ich celu.
Nazwa Klubu: Northside Rangers
Miejsce w sezonie IV: 1
Zawodnicy:
Martin– GK powracający po długiej przerwie spowodowanej wysokim pingiem gracza. W poprzednim klubie (SS) miał nieoceniony wkład w grę drużyny. Ze średniego pomocnika wyrósł z Niego klasowy bramkarz. Teraz z nR na pewno zajdzie daleko i spokojnie, może walczyć o złote rękawice.

Unquero – Mimo, że nie jest topowym zawodnikiem to w nR się odnajduje i gra lepiej niż nie jeden GK. To się chwali, że jak się postarasz to możesz spokojnie grać nawet w najlepszych drużynach i przy tym obijać się o pierwszy skład.

Red Cafe– Solidny gracz z ogromnym opanowaniem nad kulką, każdy by chciał zagrywać piłki z pierwszej tak jak RC. Perfekcyjny przegląd pola, zawsze wie kiedy podać, dla każdego zespołu to byłaby gwiazda prowadząca grę pod Swoje dyktando, zobaczymy jak to zaowocuje w sezonie.

Sportomen – Uniwersalni gracze zawsze dają trenerowi większe pole manewru, co pomaga w odpowiednim wybraniu składu. Sportomen ma tą cechę, może zagrać wszędzie na równym, dobrym poziomie.

Hitman – On także, może grać na DEFie jak i na ataku. Dysponuje dobrym przyjęciem i szybkim dograniem do kolegi z drużyny dzięki czemu obrona rywala nie nadąża, szybko się gubi i pada bramka.

Isco – Dla Tego zawodnika to powrót do drużyny Rangersów. Pare dni potrzebował na powrót do formy, ale jak widać po Jego grze, już wszystko jest tak jak być powinno. Kulka się klei, klepa wychodzi i wszystko idzie w dobrym kierunku.

Konciak – Strzelec wyborowy. Odnajduje się w każdej pozycji i zawsze potrafi celnie wykończyć. Ogromna ilość bramek w poprzednim sezonie i w obecnym pewnie będzie podobnie. Konciak jest jednym z tych zawodników, którego piłka szuka w polu karnym rywala, a On sam stara się zawsze to wykorzystać.

Tello – Kolejny snajper z wielkimi umiejętnościami potrafiący dobrze zejść ze skrzydła bardzo celnie podać jak równie strzelić, kąt nie ma tutaj żadnego znaczenia, przy tym zawodniku kulka leci po schemacie - zawsze w odpowiednie miejsce.


Wizja na obecny sezon:
- Pierwsza dwójka

Nazwa Klubu: Flame Team
Miejsce w sezonie IV: 3
Zawodnicy:
Byku – Klasa sama w sobie, znakomity na bramce, znakomity w rozegraniu. Te Jego zagrania z pierwszej piłki zawsze dojdą do jednego z graczy Flame, każda piłka bardzo dobrze zagrana w odpowiednim momencie, rywale później już nie dają rady wrócić na Swoje pozycje.

Casper – Dobry DEF z umiejętnościami na szybkie wejścia w atak, aby wesprzeć Swoich kolegów. Bardzo dobrze odnajduje się w taktyce i szybkiej klepce FT.

Ger– Ostatnio bardzo dobrze grający i równo, co mecz strzelający zawodnik. W poprzednim sezonie mogło się wydawać, że ten gracz kompletnie nie pasuje do gry FT, jednak w tym sezonie pokazuje wszystkim jak bardzo się mylili. Znakomite przebicie się do pierwszego składu.

szczypior – Najlepszy gracz poprzedniego sezonu i wszystko jasne. Zawsze potrafi podać, choćby był praktycznie już sklejony z Nim gracz drużyny przeciwnej to Szczypior zdąży z podaniem i szybko wyjdzie do ataku aby zdemontować obronę rywali szybkimi podaniami.

Klapon – Gracz, który stara się unikać gry siłowej i przepychania się. Umiejętnie mija rywala szybkim okrążeniem obok Niego przez co często idzie sam na sam na bramkarza bądź dalej mądrze rozgrywa piłkę.

PELLE – Nowy gracz, w naszej lidze dopiero od tego sezonu zaczyna Swoja karierę klubową i idzie mu to naprawdę dobrze. A w takiej drużynie jak Flame Team tylko, może bardziej poprawiać Swoje umiejętniości.


Wizja na obecny sezon
- Pierwsza trójka
Nazwa drużyny: ProVet3rans
Miejsce w sezonie IV: Mistrz IL
Zawodnicy :
Xavi: Praktycznie całą karierę gra w pV, tylko sezon 3 spędził w PaintMasters, w 47 spotkaniach piłkę z siatki wyjmował 27 razy. Jeden z dwóch najlepszych bramkarzy na forum, świetnie gra na przedpolu, również świetnie rozgrywa piłkę, czołowa postać pV.

Schlest : Karierę zaczynał w Trampkarzach, w sezonie 3 grał w PaintMasters, w obecnym sezonie reprezentował barwy Brave Hornets, lecz po rozwiązaniu klubu musiał szukać nowy. Bardzo Dobry bramkarz, ciekawie rozgrywa piłkę. Nowy nabytek pV zobaczymy jak się zaprezentuje w swojej nowej drużynie.

Hakaes : Całą swoją karierę spędził w ProVet3rans. Najlepszy def, który gra na mapce rs nie ma takiego drugiego defa, świetnie rozgrywa piłkę, doświadczony zawodnik. Jest to czołowa postać pV i ostoja Ich defensywy.

Makumba : W sezonach 2 i 3 występował w Flame Team, w ubiegłym grał w LiverHax F.C. Świetny defensor tak jak każdy z pV umie świetnie rozgrywać piłkę. Jeśli będzie dalej prezentował formę to moźliwe, że już niedługo będzie Go można oglądać w kadrze.

PROpaganda : Oprócz sezonu 3, który spędził w PaintMasters cały czas gra w ProVet3rans. Wyborny pomocnik, który wyśmienicie rozgrywa piłkę, ma wielki potencjał. Ostatnio ma znakomitą formę co zauważył trener kadry Zimel i powołał Go na turniej Mini Nations Cup. Czołowa postać pV, mało kto potrafi grać tak jak On.

Konfucjusz : W sezonie 2 reprezentował klub Ultimate Team, w ostatnich dwóch sezonach można Go było oglądać w PrideHax, łącznie strzelił 46 bramek, asystował 31 razy w 50 spotkaniach. Wyborny napatnik, który nie marnuje okazji do strzelenia bramki, troszkę gorzej jest z rozgrywaniem piłki, ale cały czas robi postępy. Jest to czołowy napastnik forum.

Kut-O : W sezonie 3 grał w Beer Consumers, sezon 4 rozpoczął w Executors Team, lecz w połowie sezonu przeszedł do pV. Ciekawy napastnik, fajnie rozprowadza akcje, lecz czasem zepsuje jakąś setkę. Jak będzie utrzymywać nadal wysoki poziom to może w niedalekiej przyszłości zobaczymy Go w kadrze.

Zimel : W sezonie 3 grał w SkySilent, aż do rozwiązania Go później można było Go oglądać w PrideHax. Gracz, który jest wierny jednemu klubowi, a mianowicie pV. Napstnik, o znakomitym instynkcie snajperskim, znakomicie wynajduje sobie pozycje do strzelania bramek, robi to z niezwykłą łatwością. W 52 spotkaniach strzelił 53 bramki i zaliczył 26 asyst (wow) można Go opisać jednym
słowem ‘’Mistrz’’. Jest również wspaniałym trenerem, który zawsze umie zmotywować drużyne nawet jeśli wynik jest niekorzystny, a czasu jest mało. Jest On jednym z najlepszych graczy na forum i czołową postacią pV.


Wizja na obecny sezon :
Będą walczyć o wygranie ML, pucharu RSHL oraz o RSCL (Real Soccer Champions League)


Wykonali: Dexter,Jurgen, Mercy, Poziomka + felieteon GaribaldiDziękuję i zapraszam do oecny w strefie krytyka...


<a target="_blank" href="https://imageshack.com/i/plOImEXqg"><img src="http://imageshack.com/a/img921/2664/OImEXq.gif" border="0"></a>
Gadu Gadu
Find all posts by this user
Quote this message in a reply
Reklama


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)