Witaj gościu! Nie jesteś zalogowany na forum, więc możesz nie mieć dostępu do niektórych z jego funkcji! Aby rozwiązać ten problem
zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.
Real Soccer Haxball League

Thread Closed
Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Referee Simulator - pomoc przy sędziowaniu!
19-06-2014, 19:35
Post: #1
Referee Simulator - pomoc przy sędziowaniu!
Nie wiem ilu z Was słyszało o tym fajnym udogodnieniu, ale spodziewam się, że niewielu, dlatego wrzucam, żeby wszyscy już o tym wiedzieli Smile

Jakiś czas temu, kiedy w lidze niemieckiej rządził jeszcze San Iker, zrobił on pewien sprytny programik dla sędziów, który nazwał Referee Simulator. O co w nim chodzi?

Działa to w ten sposób, że możemy sobie ustawić skrót klawiszowy do danej decyzji sędziowskiej. Przykładowo, żeby podyktować aut dla drużyny Red, wybieramy sobie najpierw w programie dany przycisk na klawiaturze, np. F1, a potem - po zapisaniu - klikając klawisz F1, mając otwarty room haxballa, automatycznie napiszemy wiadomość na chacie o treści: "R".

Jest to programik, który z pewnością polepszy refleks sędziów i przyspieszy ich decyzje sędziowskie. Oczywiście programik nie jest obowiązkowy, jednak daję Wam go, aby sobie potestować, może się spodoba i przyjmie wśród sędziów RSHL.

Przypominam, że prawa autorskie należą do HaxSports, czyli ligi niemieckiej. Program jest w angielskiej wersji językowej, ale to raczej nie jest żadnym problemem. Ważną kwestią jest to, że aby program działał, trzeba wypełnić skrótami klawiszowymi wszystkie pola, a nie tylko wybrane.

ŚCIĄGNIJ

Screen, jak to wygląda:
[Image: irw7s2.jpg]

I mała próbka z haxballtube:
http://www.haxballtube.com/watch/5f1e928662

Zapraszam do testowania!


[Image: py38lc.jpg]
Gadu Gadu
Find all posts by this user

Reklama
Thread Closed


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)