Witaj gościu! Nie jesteś zalogowany na forum, więc możesz nie mieć dostępu do niektórych z jego funkcji! Aby rozwiązać ten problem
zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.
Real Soccer Haxball League

Thread Closed
Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Reforma - wsparcie (Przniesione przez Hannibal Lecter)
11-08-2014, 17:09
Reforma - wsparcie (Przniesione przez Hannibal Lecter)
Żeby nie było znowu tak jak z nową mapką, że nagle nikomu się nowości nie podobają, to trzeba ogarnąć sprawę reformy bardziej wspólnie. http://rshl.eu/Thread-Generalna-reforma-ligi - tutaj szczegóły

Po pierwsze - chcę zmienić styl forum, ogólnie dalej działając na serii Apart, tyle że trzeba ogarnąć lepszy nagłówek (góra strony), menu i inne detale.

Nowy styl byłby wprowadzony po przejściu na MyBB 1.8, na razie są jedynie wersje beta, także pewnie gdzieś pod koniec września najwcześniej się pojawi stabilna wersja.

Założenia do projektu dam w tym temacie, jednak potrzebuje zadeklarowania się naszych grafików, czy są w stanie wykonać pewne elementy (czasowo), bo ja do tego talentu nie mam, jedynie CSS później ogarnę jak będzie grafika.

Druga sprawa - nie mam dalej wykonawcy do systemu pod bazę danych, jeśli nikt nie jest w stanie kogoś polecić, to zostaniemy przy Ligspace, a tylko postaram się trochę bardziej zsynchronizować to ze stroną forum.

Jak ktoś byłby w stanie polecić jakąś pewną osobę, która mogłaby taki system pod ligę wykonać, to proszę dać tutaj, albo mi na priv znać, bo na pewno lepsze to niż Ligspace - założenia są w dziale Problemy - reforma http://rshl.eu/Thread-Reforma .
Gadu Gadu
Find all posts by this user

Reklama
12-08-2014, 09:20 (This post was last modified: 12-08-2014, 09:21 by Red Cafe.)
RE: Reforma - wsparcie
Tak, jak myślałem, w pierwszym lepszym temacie spam niemiłosierny, ale gdy przychodzi poważniejszy temat, zainteresowanie zerowe. Tak trzymać!

Co do stylu forum, uważam, że powinniśmy się wzorować na obecnym, jedynie jego modyfikować i poprawiać, bo zmiana o 180 stopni będzie zbyt drastyczna i ludziom może zwyczajnie nie przypaść do gustu. Priorytet to zrobienie boków strony, które u mnie są puste, a powinny przecież zawierać styl forum. Dodatkowo priorytet to uaktualnienie portalu - bądź co bądź, jest to pierwsza rzecz, którą widzi nowy użytkownik, więc portal zwyczajnie MUSI BYĆ aktualny, przejrzysty i przykuwający uwagę.

Co do reformy - uważam, że jeden z jej punktów można by wprowadzić i od sezonu ósmego, jeśli tylko znajdą się chętni, żeby przeprowadzić tę zmianę. A mówię oczywiście o kontraktach, zamiast budżetów. Na Summer Cup uważam, że sprawdza się to bardzo dobrze, z dodatkowymi ograniczeniami, takimi jak w założeniach reformy, byłoby do ligi jak znalazł. Kwestia dopracowania zmian w regulaminie, bo na SC już było kilka wpadek, w związku z nieprecyzyjnym regulaminem (nie ukrywam, że nie jestem mistrzem pisania tego typu rzeczy).

Co do stworzenia systemu pod ligę - nie znam takiej osoby, ale uważam, że kontakt z administratorami Zaqhaxa mógłby nieco rozjaśnić Ci sytuację, bo oni mają właśnie coś w tym stylu (nie wiem, czy chodzi dokładnie o to, ale na pewno jest to coś podobnego). Jako, że szczegółów to ja raczej nie znam, także jak coś, to w związku z tym pogadamy na priv, żeby ewentualnie się z nimi skontaktować.

[Image: py38lc.jpg]
Gadu Gadu

12-08-2014, 13:15
Popytam kilka osób czy są w stanie taki system pod ligę stworzyć, jak ktoś będzie miał na to czas, wyrazi zainteresowanie to przekieruje do Ciebie!
Gadu Gadu

12-08-2014, 18:24
Takie coś jak mają tutaj: http://fm-haxball.co.uk by mnie satysfakcjonowało Tongue .

Z tego co wiem, aktualnie żadna polska liga podobnym systemem nie dysponuje, w niemieckim RS mają joomsport, albo joomleague ale niezsynchronizowany z forum, co też odpada.

Swego czasu pl-hb taki system posiadało, gdyby ktoś miał kontakt z kimś z tamtejszych byłych adminów, żeby się dowiedzieć co to było i czy da się to kupić to fajnie by było Wink2 .
Gadu Gadu

12-08-2014, 19:17
Z tego co wiem pl-h* reaktywuje się, więc tylko jak wejdę na forum napisze do administratora.

12-08-2014, 19:45
Ty Adek lepiej nie pisz... Tongue Jeśli się reaktywuje i będą mieli jakiś system, to wtedy akurat nie problem napisać.
Gadu Gadu

12-08-2014, 19:50
Unq 20% za prowo Sad XD A tak na poważnie, mogę dać info kiedy się reaktywują, i dać kontakt. Jeszcze teraz poszukam, jak coś znajdę dam znać.

13-08-2014, 15:28
Unquero chodziło raczej o GG. Wiem, że a FB można ale po co? Wszyscy by się na nas rzucili że nie mamy nic swojego, jak to bigowicze. Można zapytać o ich GG na fb.

14-08-2014, 22:17
W sprawie wszystkich rzeczy związanych z pl-hb to piszcie do Seweryna, on reaktywuje pl-hb.
Gadu Gadu

15-08-2014, 10:43
Tak jak tutaj RC napisał nie ma co za bardzo z wyglądem kombinować, bo wszystko jest teraz przejrzyste i estetycznie poukładane.
Popieram także to, aby w ósmy sezonie widniały kontrakty, a nie żadne budżety, będzie to przynosić na pewno mniej problemów. Choćby teraz nawet gdy są budżety nie ma za wielkich problemów, ale zawsze znajdzie się taki zawodnik, który chce odejść z klubu, aczkolwiek trener na to nie wyraża zgody. Myślę, że gdyby były kontrakty takich problemów, nie będzie. Mamy teraz Summer Cup i wszystko dobrze funkcjonuje, jestem za tym aby wprowadzić to także do ligi na sezon 8. No tak boki forum są na prawdę bardzo puste, można byłoby by czymś je uzupełnić. Tyle ode mnie.
Pozdrawiam.
Gadu Gadu

Thread Closed

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)