Witaj gościu! Nie jesteś zalogowany na forum, więc możesz nie mieć dostępu do niektórych z jego funkcji! Aby rozwiązać ten problem

Regulamin PreSeason RSHL
03-09-2017, 15:08 (This post was last modified: 03-09-2017, 15:08 by WillianCFC.)
Post: #1
Regulamin Rozgrywek Real Soccer Haxball League PreSeason

1. Drużyny zgłoszone do turnieju, zostają podzielone do dwóch grup po pięć drużyn.

2. Turniej podzielony jest na dwie fazy:
  • faza grupowa - rywalizacja w grupach, awans do drugiej fazy otrzymują cztery najlepsze drużyny z każdej grupy.
  • faza pucharowa - druga część turnieju, która przebiegać będzie według drabinki, schemat poniżej:
1A - 4B
2B- 3A
2A - 3B
1B - 4A

3. Mecze rozgrywane są według zasad ligowych:
  • gramy 2x10minut + doliczony czas(max 1 minuta), w fazie pucharowej w przypadku remisu, zarządzane są od razu rzuty karne bez dogrywki na mapie Real Soccer Penalty 1.2
  • każdy mecz wymaga sędziego, nie musi być z rangą
  • mecze rozgrywane są przez przepustki, prawdopodobnie będą to przepustki z SC, ewentualna zmiana może być gdy uda mi się złapać V.Mosesa
  • mecze rozgrywamy na nowej mapie Real Soccer 1.2D by RawR
4. Challenge - każda drużyna może wykorzystać po jednym na fazę grupową, jak i fazę pucharową

5. W turnieju nie ma możliwości wykorzystania tzw. Dzikiej Karty, mecze rozgrywamy według sztywnego terminu narzuconego przez organizatora turnieju, 2 mecze rozgrywane w ciągu tygodnia.

6. Terminarz zostanie podany na przebieg całego turnieju, zaraz po losowaniu grup.

7. Dla trzech najlepszych drużyn przewidziane są nagrody. Dla najskuteczniejszych zawodników przewidziane są osiągnięcia typu. KS, KA oraz MVP całego turnieju.

Póki co byłoby na tyle, jeśli czegoś ważnego brakuje piszcie na moje GG: 49719667
Gadu Gadu
Find all posts by this user

19-09-2017, 22:56 (This post was last modified: 19-09-2017, 22:57 by elChito.)
Post: #2
RE: Regulamin PreSeason RSHL
Dodatkowa informacja: przy równej liczbie punktów* decydujący będzie bilans bramkowy(tak jak w lidze).

W razie jakichkolwiek pytań, piszcie GG: 41081443.