Witaj gościu! Nie jesteś zalogowany na forum, więc możesz nie mieć dostępu do niektórych z jego funkcji! Aby rozwiązać ten problem
zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.
Real Soccer Haxball League
Server Teamspeak aktywny do: 23-02-2018 19:26
Portfel znajdziesz w panelu Wspomóż TeamSpeak po prawej stronie forum! Pomoc pod numerem gg: 59372634

Regulamin Rozgrywek RSHL Winter Cup Draft
27-01-2018, 21:37 (This post was last modified: 27-01-2018, 23:36 by Llanfairpwllgwyngyll.)
Post: #1

I. Mecze
1. Turniej rozgrywamy na platformie HTML5 pod domeną html5.haxball.com
2. Spotkanie musi być rozgrywane przez przepustkę, którą tworzy hoster spotkania.
3. Każde spotkanie musi być rozegrane przez przepustkę którą tworzy hoster meczu.

4. Mecz rozgrywamy 2 razy po 10 minut (2x10min) z możliwością czasu doliczonego do max. 1 minuty na mapie: Real Soccer 1.2D by RawR
5. W fazie pucharowej przy remisie gramy bezpośrednio rzuty karne na mapie: Real Soccer Penalty 1.2
6. Na konkurs rzutów karnych składają się serie, w których bierze udział 4 (czterech) wykonawców wyznaczonych przez trenera

(na serię składają się dwa strzały: po jednym z każdej ekipy). Pierwszą drużynę wykonującą losuje sędzia przez przycisk auto (drużyna zawodnika wylosowanego
do Red rozpoczyna konkurs). Przed rozpoczęciem konkursu każdy z trenerów ma obowiązek przekazania sędziemu listy zawodników strzelających + GK
(nie podlega zmianie w czasie konkursu). Bramkarz może być zarazem egzekutorem rzutów karnych. W razie braku rozstrzygnięcia po 4 seriach, następuję seria dodatkowa aż do rozstrzygnięcia. To oznacza, że strzelamy tak jak w prawdziwej piłce nożnej, tylko pierwsza faza karnych kończy się po 4 strzałach naprzemiennych każdej z drużyn, a nie 5 tak jak w rzeczywistości. Później strzela się po 1 serii(na którą składa się strzał drużyny A oraz strzał drużyny B) aż do rozstrzygnięcia.
7. Każdy mecz musi się odbywać pod nadzorem sędziego.

II. Turniej
1. Turniej podzielony jest na dwie fazy: grupową oraz pucharową
2. Faza grupowa liczy 12 drużyn podzielona na dwie 6-drużynowe grupy.
3. Z każdej grupy wyjdą cztery najlepsze zespoły.
4. Na miejsca w tabeli decydują kolejno:
a) punkty
b) bilans
c) mecz bezpośredni
d) bramki strzelone
5. W przypadku ,gdy na koniec fazy grupowej trzy lub więcej drużyn ma taką samą ilość punktów, o awansie decyduje mała tabelka na zasadach z pkt. 4.
6. Do fazy pucharowej awansują po cztery najlepsze zespoły z każdej grupy.
7. Mecze w fazie pucharowej zostaną rozegrane według systemu:  1A-4B, 1B-4A, 2A-3B, 2B-3A, gdzie cyfra oznacza miejsce w grupie, a litera grupę.

III. Kapitan
1. Osoba organizacyjna w zespole.
2. Kapitan ma prawo mianowac jednego asystenta z wybranych zawodników.
3. Kapitan zobowiazuje sie do dopuszczenia do gry kazdego zawodnika wedlug zasad z pkt. IV. podpkt. 1.
4. Jesli druzyna danego kapitana jest traktowana jako "home team", w takim przypadku to oni muszą zapewnić sędziego oraz host.

IV. Zawodnik
1. Zawodnik musi rozegrać co najmniej 4 minuty w każdym ze spotkań fazy grupowej.
2. W nawiązaniu do powyższego punktu:
- zawodnik musi zagrać co najmniej 4 minuty, jeśli jest obecny w trakcie spotkania,

- jeżeli zawodnik dogada się z kapitanem lub nie może grać z powodu pingu, wtedy nie musi wypełnić powyższego obowiązku.

V. Przełożenie terminu spotkania

1. Terminy meczów nie podlegają przełożeniu, wyjątkiem jest użycie wildcard'a.
2. Na fazę grupową przypada 1 dzika karta dla każdej drużyny.
3. Na fazę pucharową przypada 1 dzika karta dla każdej drużyny.
4. Mecz, który został przełożony przy użyciu dzikiej karty,  należy rozegrać najpóźniej w najbliższą niedzielę do godz. 23:59(liczone od pierwotnego terminu).

VI. Challenge
1. Każda drużyna posiada 1 challenge na fazę grupową oraz 1 na fazę pucharową.
2. Jeśli challenge w danym meczu będzie prawidłowy, wtedy w tym samym meczu można będzie użyć go ponownie. Jeżeli jeszcze raz challenge zostanie uznany,
wtedy nie ma możliwości ponownego wykorzystania go w trakcie spotkania, jednakże będzie można go użyć w następnym meczu.

Pozostałe aspekty nie wspomniane w powyższej wersji będą podlegały zasadom głównego regulaminu RSHL.

W razie jakichkolwiek pytań, piszcie GG: 41081443.