Witaj gościu! Nie jesteś zalogowany na forum, więc możesz nie mieć dostępu do niektórych z jego funkcji! Aby rozwiązać ten problem
zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.
Real Soccer Haxball League

Poll: Która opcja powinna zostać wprowadzona?
This poll is closed.
4 drużyny rozstawione
44.44%
28 44.44%
8 drużyn rozstawionych
12.70%
8 12.70%
Brak rozstawienia
42.86%
27 42.86%
Total 63 vote(s) 100%
* You voted for this item. [Show Results]

Thread Closed
Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rozstawienie przy losowaniu Pucharu RSHL (Przniesione przez Unquero)
30-11-2013, 13:17
Rozstawienie przy losowaniu Pucharu RSHL (Przniesione przez Unquero)
Witam, jak wiemy Puchar RSHL rozpocznie się dopiero po 'rundzie jesiennej', dlatego mamy jeszcze sporo czasu, żeby kwestię poruszaną w tym temacie przedyskutować i przeanalizować i, jeśli zyska aprobatę, wprowadzić już w tym sezonie.

Jak wiemy, do tej pory nigdy nie mieliśmy czegoś takiego jak 'rozstawienie', więc proponuję to wprowadzić TYLKO na mecze pierwszej rundy. Wprowadzenie tego pomysłu pozwoli wyeliminować hitowe mecze już w pierwszej rundzie pucharu, przez co zwiększy się poziom w dalszych, ważniejszych fazach rozgrywek i ograniczy się czynnik losowy "szczęście w losowaniu", coby Puchar RSHL był nieco bardziej sprawiedliwy, niż obecnie.

I teraz mam dwie opcje - pierwsza to rozstawienie czterech zespołów - obrońcy pucharu oraz TOP3 ML po połówce sezonu (chyba, że zdobywcą pucharu jest drużyna, która po rundzie jesiennej zajmuje miejsce w TOP3ML, to wtedy bierzemy TOP4 ML po prostu).

A druga opcja, to rozstawienie ośmiu pierwszych drużyn z ML po pierwszej rundzie spotkań.

W jaki sposób by się rozstawiało? Po prostu, jeżeli zachowamy obecną formułę losowania, czyli klikanie "auto" na roomie haxballa, to do Red Team dawalibyśmy drużyny rozstawione, a potem klikali auto i dobierani byliby dla nich przeciwnicy. W przypadku pierwszej opcji - dajemy 4 drużyny do Red Team, w przypadku drugiej - 8.

Komentujcie i oddawajcie głosy w ankiecie.

Zapraszam do dyskusji Wink2

[Image: py38lc.jpg]
Gadu Gadu
Find all posts by this user

Reklama
30-11-2013, 13:24
RE: Rozstawienie przy losowaniu Pucharu RSHL
Dobry pomysl ,sam myslalem kiedys nad tym by wprowdzic rozstawienie. Osobiscie wygralem opcje nr1 czyli 4 rozstawione druzyny , wydaje mi sie najbardziej logiczne

[Image: giphy.gif]  
Gadu Gadu

30-11-2013, 13:41
Dobry pomysł i jak najbardziej realny (coś na zasadzie koszyków przy losowaniu). Według mnie opcja nr 1 jest lepsza.
Gadu Gadu

30-11-2013, 13:43
Jedynie opcja TOP 4Smile Bo TOP 8 po pierwszej rundzie nie daje nam 8 najlepszych druzyn obecnie, bo wiadomo ze w IL są też dobre drużyny.
Gadu Gadu

30-11-2013, 13:45
Również jest mi bliżej do tej pierwszej opcji, taką też zaznaczyłem, ale lepiej zostawić szerszy wybór Wink2

[Image: py38lc.jpg]
Gadu Gadu

30-11-2013, 13:46
Jak dla mnie nie powinno być żadnego rozstawienia. To jest Puchar i niech ma każdy szanse równe Smile

Gadu Gadu

30-11-2013, 13:54
Tu i tak bedzie, ze drużyny ktore sa w TOP 4 to beda glosowac na pierwsza opcje, a reszte teamow bedzie bardziej za tamtymi opcjami, by miec wieksze szanse na awans itp : )
Gadu Gadu

30-11-2013, 14:28
Bardzo dobry pomysł w sumie kolejny ze strony RC .
Jak najbardziej trzeba to wprowadzić a nie "można" bo po prostu by było ciekawiej w pucharze..
Mój głos leci na top 4 :]

30-11-2013, 14:49
4 drużyny rozstawione
I KONIEC TEMATU

[Image: n3ukd0.png]
Fabregas [4] : MARIO to prawdziwy RSowicz nie jakieś podrabiańce!
Gadu Gadu
Visit this user's website Find all posts by this user

30-11-2013, 14:58
4 rozstawione i będzie good

W razie jakichkolwiek pytań, piszcie GG: 41081443.

Gadu Gadu

Thread Closed

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)