Witaj gościu! Nie jesteś zalogowany na forum, więc możesz nie mieć dostępu do niektórych z jego funkcji! Aby rozwiązać ten problem
zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.
Real Soccer Haxball League

Thread Closed
Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rozwiązanie drużyny w ML a punkty [Przeniesione przez Stephan El Shaarawy♫]
05-11-2014, 23:00
Rozwiązanie drużyny w ML a punkty [Przeniesione przez Stephan El Shaarawy♫]
Możliwe, że ten temat był już kiedyś poruszany, nie pamiętam. Ale razi mnie to na tyle, że pozwolę sobie przypomnieć o sprawie.

Po rozwiązaniu PH każda drużyna, która nie zdążyła rozegrać z nimi meczu otrzymała 3 punkty z tytułu w/o. Nie trzeba chyba nikogo przekonywać, że zachodzi tu spora niesprawiedliwość względem tych drużyn, które na mecz z PH się jeszcze załapały.

Proponowałbym, aby od przyszłego sezonu w przypadku rozwiązania się jednej z drużyn ML przyznać w starciu z nią wszystkim klubom 3 punkty (a), nie brać tych meczy pod uwagę w ogóle i nie przyznawać za nie punktów (b) albo zachować punkty tylko tym drużynom, które na mecz załapały się przed rozpadem i usunięciem z ligi takiego klubu ©.

Rozumiem, że ciężko przeforsować takie rozwiązanie w IL, gdzie nowe kluby często dodawane są w miejsce tych rozwiązanych. W ML się tak jednak nie dzieje. Dlatego też wnoszę o zastosowanie od przyszłego sezonu jednego z wariantów zaproponowanego przeze mnie rozwiązania.

Z poważaniem
Akakaszon
Gadu Gadu
Find all posts by this user

Reklama
05-11-2014, 23:01
RE: Rozwiązanie drużyny w ML a punkty
Szkoda że reszta drużyn ma ten mecz mniej ;x

[Image: 9456c25583bc8e6777578321cdecaf0b.jpeg]
Gadu Gadu

05-11-2014, 23:20
Ciekawy pomysł i warty przemyślenia. W słowach akahoshiego jest sporo racji, może warto by nad tym pomyśleć i rzeczywiście to wprowadzić Wink2 Zatem jestem póki co na tak Smile

„I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice”
Gadu Gadu

05-11-2014, 23:49
Nie słuchajcie go... On jest pijany....

Quote:Dx2 - 19-05-21:51 -- Lucek,taki mocny to ty w Gębie jesteś,a jak byś mnie widział to byś spier....ł taka jest prawda ..

[Image: h2R4]
IZI

Gadu Gadu

06-11-2014, 15:35
Popieram Akszona Biggrin

Gadu Gadu
Visit this user's website Find all posts by this user

06-11-2014, 15:50
A jak by popatrzeć w odwrotną stronę? W trakcie sezonu do IL dodawany jest klub. I co, każde w.o ma być cofniete i trzeba od nowa to rozgrywać z tym wlasnie klubem bo przyszedl sobie w trakcie sezonu?

Gablota wspomnień:
Undefeated Hussars(Season 9) - Mistrzostwo
Summer Cup 2016(Islandia) - 2 miejsce.
Gadu Gadu

06-11-2014, 16:13
(06-11-2014, 15:50)FHA TV Wrote: A jak by popatrzeć w odwrotną stronę? W trakcie sezonu do IL dodawany jest klub. I co, każde w.o ma być cofniete i trzeba od nowa to rozgrywać z tym wlasnie klubem bo przyszedl sobie w trakcie sezonu?

To ten klub ma problem, ze nie dołączył przez rozpoczęciem sezonu tylko w trakcie. Tutaj sprawa jest zupełnie inna, to trochę nie fair ze niektórzy meczą się z tym rywalem, a reszta dostaje sobie w/o bo klub się rozpadł..

Popieram Akashona w 100%! to dobry chłopak! Smile
Gadu Gadu

06-11-2014, 23:53
Byłbym wdzięczny za jakiś głos ze strony organizatorów
Gadu Gadu

07-11-2014, 01:24
Ja jestem na 100% przeciw. Dlaczego? Weźmy przykład...

Załóżmy, że po 17 kolejce rozpada się klub XZ.

Weźmy wersję A i B: Drużyna A jest na 1 miejscu, zdobyła 6p przeciw klubowi XZ, i ma np. 2 punkty przewagi nad drużyną B, która nie zdobyła przeciw XZ ani punktu. Albo kasujemy 6p klubowi A, albo dodajemy 6p klubowi B, który zdobywa teraz mistrzostwo, bo nagle ma 4 punkty przewagi nad drużyną A na kolejkę przed końcem. Sprawiedliwie? No raczej nie. Już widzę te kombinacje na końcówce Wink2
A wersja C to zupełna abstrakcja, bo jedni będą mieli więcej szans na zdobycie punktów od drugich.

[Image: 7fXbY98.jpg]

WP NWO SMH ZM BR IN FCD FR LG PTHC VV North Korea Iceland

"Nabierz skilla albo zgiń"

"Haters gonna hate" & "Psy szczekają, karawana idzie dalej"
Gadu Gadu
Visit this user's website Find all posts by this user

07-11-2014, 02:46 (This post was last modified: 07-11-2014, 03:00 by Akahoshi.)
Drużyna XZ rozpada się w 4 kolejce, drużyna A zdążyła rozegrać z nią mecz i ugrała 1 punk, drużyna B nie zdążyła-zgarnęła 3 za w/o. Drużyna B kończy ligę na miejscu 1, a drużyna A na 2. Jeżeli drużyna B wygra ligę różnicą np. 2 punktów, to będzie oznaczało, że tryumfuje dzięki właśnie tym darmowym punktom.

Oba przykłady zasadniczo pokazują taką samą niesprawiedliwość.

@edit: w sumie to nawet uważam, że przedstawiona przeze mnie sytuacja jest bardziej niesprawiedliwa. W przypadku o którym mówisz to jakby nie patrzeć solidarnie sprowadzamy drużyny do jednego poziomu, anulując każdej z nich wynik meczu z danym konkretnym przeciwnikiem. Podczas gdy w sytuacji opisanej przeze mnie niektóre kluby dostają po prostu darmowy "bonus".
Gadu Gadu

Thread Closed

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)