[S11] Wejściówki meczowe
Witaj gościu! Nie jesteś zalogowany na forum, więc możesz nie mieć dostępu do niektórych z jego funkcji! Aby rozwiązać ten problem
zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.
Real Soccer Haxball League

Thread Closed
Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[S11] Wejściówki meczowe
03-09-2015, 19:45 (This post was last modified: 03-09-2015, 20:18 by V. Moses.)
Post: #1
[S11] Wejściówki meczowe
Witam,

Sezon 11 już niedługo, a w nim pojawia się nowy system wejściówek, który za zadanie ma dać ludziom wybór gry na najlepiej pasującej platformie tj. haxball.com lub rshl.eu/play/. Ale głównym założeniem system jest wyeliminowanie oszustwa. Regulamin dotyczący użytkowania systemu wejściówek pojawi się niedługo.

W tym poście przedstawię wam pokrótce jak działa system. Obsługa systemu jest banalnie prosta i błyskawiczna - nie wpłynie to w żaden sposób na długość organizowania meczu. Dodatkowo informuję, że system w żadnym stopniu nie ingeruję w system gry dlatego nie ma żadnego wypływu na płynność/szybkość gry.

1. Hoster może utworzyć serwer na wybranej przez siebie/trenerów platformie. Po utworzeniu serwera przechodzi na stronę generowania wejściówek - tam wybiera drużyny spotkania i rodzaj rozgrywek.
[Image: 1.png]

2. Wygenerowany link pobiera i rozsyła trenerom/sędziemu/streamerowi
[Image: 2.png]

3. Użytkownicy w sezonie 11, będą mieli nakaz na oficialne mecze wchodzić jedynie przez wygenerowaną wejściówkę - każde próby ominięcia wejściówki/oszustwa będą skutkowały karą opisaną w regulaminie. Po wejściu w link wejściówki pojawi się informacja o meczu np. kto jest hosterem i na jakiej platformie stoi serwer. Gracz ma do wyboru gdzie chce grać swój mecz czy to na haxball.com czy też na rshl.eu/play/ .
[Image: 3.png]

Logi z meczy przeglądane i analizowane będą przez administracje. Poniżej pierwsza wersja skryptu, która użyta była podczas meczu Kolumbia - Begila.
[Image: 4.png]


PONIŻEJ LINK DO OTWARTEJ WERSJI WEJŚCIÓWEK KAŻDY MOŻE ZOBACZYĆ JAK DZIAŁAJĄ W PRAKTYCE WEJŚCIÓWKI
http://rshl.eu/graj
Gadu Gadu
Find all posts by this user

Reklama
23-09-2015, 11:18 (This post was last modified: 04-03-2016, 13:31 by TesterRS.)
Post: #2
RE: [S11] Wejściówki meczowe
INFORMACJA DOTYCZĄCA TESTOWANIA WEJŚCIÓWEK..

Wersja testowa wejściówek do zapoznania się z systemem była uruchomiona i udostępniona graczom długo przez rozpoczęciem sezonu! Administracja uprasza o zaprzestanie tworzenia wejściówek testowych - czas na zabawę i naukę był. Każda utworzona bezsensu wejściówka będzie ocenia jako próba utrudnienia pracy administracji - trudno jest znaleźć i zweryfikować właściwy mecz, gdy istnieje utworzonych n jego kopii - zastrzegamy sobie możliwość karania procentami użytkowników, którzy z premedytacją nie będą stosować się do powyższego ogłoszenia.
Gadu Gadu
Find all posts by this user

Thread Closed


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)