Witaj gościu! Nie jesteś zalogowany na forum, więc możesz nie mieć dostępu do niektórych z jego funkcji! Aby rozwiązać ten problem
zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.
Real Soccer Haxball League

Poll: Którą opcję rozgrywek wakacyjnych uważasz za najlepszą?
This poll is closed.
Summer Cup – 10 osób / klub, brak budżetów, brak ograniczeń, drużyny narodowe, zamiast klubowych
35.58%
37 35.58%
Summer Cup - 8 osób / klub, brak budżetów, ograniczenie max 3 zawodników z obecnych teamów w jednej drużynie, drużyny narodowe zamiast klubowych
4.81%
5 4.81%
Summer Cup – wybór draftowy – każdy z trenerów po kolei będzie wybierał sobie po jednym graczu z puli zapisanych, reszta jak wyżej
41.35%
43 41.35%
Sezon 8 – po prostu robimy kolejny sezon na RSHL.
18.27%
19 18.27%
Total 104 vote(s) 100%
* You voted for this item. [Show Results]

Thread Closed
Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sezon wakacyjny - ankieta (Przniesione przez Mercy)
27-05-2014, 19:00 (This post was last modified: 27-05-2014, 19:11 by Red Cafe.)
Sezon wakacyjny - ankieta (Przniesione przez Mercy)
Nadszedł czas na ankietę, dotyczącą sezonu wakacyjnego. Mamy 4 opcje do wyboru.

Krótkie objaśnienie:

1) Summer Cup – 10 osób / klub, brak budżetów, brak ograniczeń, drużyny narodowe, zamiast klubowych

2) Summer Cup - 8 osób / klub, brak budżetów, ograniczenie max 3 zawodników z obecnych teamów w jednej drużynie, drużyny narodowe zamiast klubowych

W pogrubionym punkcie chodzi głównie o to, aby drużyny na Summer Cup nie były identyczne, jak w sezonie 7. Dlatego propozycja ograniczenia do max 3 zawodników w jednej drużynie narodowej, którzy razem grali w klubie w sezonie 7.

3) Summer Cup – wybór draftowy – każdy z trenerów po kolei będzie wybierał sobie po jednym graczu z puli zapisanych, reszta jak wyżej.

4) Sezon 8 – po prostu robimy kolejny sezon na RSHL.

UWAGA!
Administracja zastrzega sobie możliwość filtracji wyników, odrzucając głosy zawodników nieaktywnych, niezaangażowanych w życie ligi lub forum RSHL.

UWAGA DRUGA!
Administracja zaznacza, że wyniki ankiety NIEKONIECZNIE MUSZĄ BYĆ DECYDUJĄCE, ponieważ osobno, na priv, prowadzone są rozmowy z trenerami obecnych drużyn. Ostateczna decyzja będzie wypośrodkowana, pomiędzy tymi dwoma ankietami.

Prosimy o przemyślane głosy!

Ankieta potrwa cały tydzień, do 03.06.2014r, do godziny 22.00

[Image: py38lc.jpg]
Gadu Gadu
Find all posts by this user

Reklama
27-05-2014, 19:09 (This post was last modified: 27-05-2014, 19:09 by Green Tea.)
RE: Sezon wakacyjny - ankieta
Zdecydowanie drafcik to najciekawsza opcja. Będzie to jakaś odmiana w okresie wakacyjnym.
Gadu Gadu

27-05-2014, 19:18
ZAKTUALIZOWAŁEM PIERWSZY POST, zapomniałem o jednej istotnej rzeczy, proszę zwrócić na nią uwagę, aby później nie było niedomówień i nieporozumień.

[Image: py38lc.jpg]
Gadu Gadu

27-05-2014, 20:13 (This post was last modified: 27-05-2014, 20:13 by gaz..)
Jak coś to na pierwszą głosowałem, źle klikłem ;d

Gadu Gadu

27-05-2014, 20:23
(27-05-2014, 20:13)Gaz0wane Mleko Wrote: Jak coś to na pierwszą głosowałem, źle klikłem ;d

[Image: KPFuza7.png]

Najdłuższa seria bez straconej bramki: 182 minuty
Gadu Gadu

27-05-2014, 20:33
(27-05-2014, 19:09)Green Tea Wrote: Zdecydowanie drafcik to najciekawsza opcja. Będzie to jakaś odmiana w okresie wakacyjnym.

Ja tu bym się kłócił, bo zapewne byłoby super i w ogóle, ale jak wiadomo niektórzy nie potrafią chociaż na jeden turniej się pogodzić i zagrać ze sobą Wink2

27-05-2014, 20:39
(27-05-2014, 20:23)Aventador Wrote:
(27-05-2014, 20:13)Gaz0wane Mleko Wrote: Jak coś to na pierwszą głosowałem, źle klikłem ;d

[Image: KPFuza7.png]

z tego co pamietam ''cofnij glos'' maja tylko administratorzy/ moderatorzy i techniczni Smile

[Image: giphy.gif]  
Gadu Gadu

27-05-2014, 22:39
wedlug mnie 3 Opcja nie zadziała prawidłowo bo jak ktoś nie bedzie chciał z kimś grać to po prostu nie bedzie odpisywal lub wchodził na gg i w ten sposob z polowa skladow sie posypie , ja proponowalbym możliwość zmienienia swojej odpowiedzi bo Chcę 8 Sezon RSHL. Źle zaznaczyłem

Red Cafe edited 27-05-2014 22:47 this post because:

Prosiłem o przemyślane głosy...

Gadu Gadu

27-05-2014, 23:02
(27-05-2014, 22:39)Frimpong Wrote: wedlug mnie 3 Opcja nie zadziała prawidłowo bo jak ktoś nie bedzie chciał z kimś grać to po prostu nie bedzie odpisywal lub wchodził na gg i w ten sposob z polowa skladow sie posypie , ja proponowalbym możliwość zmienienia swojej odpowiedzi bo Chcę 8 Sezon RSHL. Źle zaznaczyłem

Będzie możliwość wymiany zawodników między teamami od samego początku (np. Frimpong idzie z teamu X do Y, Wawrzyn w zamian z Y do X) oraz po 3 tygodniach możliwość podpisania kontraktu z "free agents" Smile

[Image: 7fXbY98.jpg]

WP NWO SMH ZM BR IN FCD FR LG PTHC VV North Korea Iceland

"Nabierz skilla albo zgiń"

"Haters gonna hate" & "Psy szczekają, karawana idzie dalej"
Gadu Gadu
Visit this user's website Find all posts by this user

27-05-2014, 23:12 (This post was last modified: 27-05-2014, 23:13 by Martin.)
(Tworzenie zespołu)
Drużyny składają się z danej ilości zawodników ( w zależności od tego, ilu sie zgłosi) Trener wybiera sobie dany kraj - kto pierwszy ten lepszy)
W MŚ mamy 32 drużyny wiec dajmy na to zgłosi się ok. 200 użytkowników - wiec zespoły po 5 osób ( jeżeli wam nie odpowiada można zamiast grup po cztery zespoły, zrobić grupy składające się z 3 zespołów czyli razem 24 państwa, czyli zakładając, że zgłosi się 200 użytkowników można zrobić teamy składające się z 8 osób)
Spośród listy zgłoszonych trener wybiera po 1 zawodniku, zaczynając od pierwszej drużyny, kończąc na ostatniej ( w ten sposob po 1 turze mamy w zespole 2 zawodników) natomiast 2 turę zaczynamy od zespołu ostatniego konczac na pierwszym ( dlaczego? proste, w 1 turze, teoretycznie pierwszy zespół miał możliwość wyboru najlepszego zawodnika, natomiast ostatni zespół teoretycznie najslabszego, zas w 3 turze wybieramy normalnie czyli od zespolu pierwszego do ostatniego itd.) czynnosc powtarzamy aż utworzymy dany zespół składający sie z danej ilości zawodników. ~~ Tu macie fragment ktory dalem RC na GG zanim powstala ankieta bo prosil by juz nei dawac propozycji i chyba mysle ze ten Draft wlasnie bd prowadzonyw ten sposob, wiec jesli nie chcecie byc z dana osoba w teamie, zglos sie na trenera BiggrinJezeli Draft nie bd prowadzony w taki sposob jak ospisalem Red mozesz skasowac ten post by nie robic zamieszania Smile

[Image: giphy.gif]  
Gadu Gadu

Thread Closed

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)