Witaj gościu! Nie jesteś zalogowany na forum, więc możesz nie mieć dostępu do niektórych z jego funkcji! Aby rozwiązać ten problem
zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.
Real Soccer Haxball League

Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Skarb Kibica!
03-08-2014, 00:37 (This post was last modified: 03-08-2014, 08:59 by Red Cafe.)
Post: #1
Skarb Kibica!
Witamy!
Chcielibyśmy dzisiaj przedstawić Wam skarb kibica i nie tylko! Jak już wiecie bądź też nie, do redakcji dołączył nowy redaktor, Litza...Moherowy Litza. Na wstępie oddaje mu 'głos' - a potem zapraszam na lekturę w postaci Skarbu Kibica. Miłej lektury!

Na sam początek przygody z „redaktorzeniem” wypadałoby się przywitać. Na sam początek przygody z nową dziewczyną należałoby ją do siebie przekonać. Na sam początek przygody z forum należałoby siedzieć cicho. Pieprzyć to! Nie ma czasu na lizanie tyłków, wstrzymywanie zapędów czy też ograniczanie weny pismaka po kilku głębszych. Nastaje czas normalnych mediów, ograniczonych jedynie przez małe standardy ortografii i minimalne aspekty dobrego smaku. Aleksandra Fredrę pewnie znacie, ten to dopiero miał wenę…wiersz o pewnej królewnie lubiącej małe igraszki z nieznanymi chłopcami dalej ma niezłą pozycję wśród młodych. Szkoda, że w szkole nie rozkładamy na czynniki pierwsze fragmentów o grze wstępnej, czy też nie liczymy sylab oraz nie dzielimy rymów w zdaniach omawiających przebieg interakcji między panią a panem. Ale, do rzeczy.

Na haxballu, jak i na naszym, bądź co bądź – forum, zajmujemy się sprawami bardziej związanymi z tym kto ile bramek strzelił, kto komu więcej nawrzucał, czyja prawda jest mojsza od czyjszej, oraz co zrobić, gdy wiadomo, że i tak nikt nic nie zrobi. Sens zdania nie ma żadnego znaczenia. Pamiętaj! Pierwsza zasada popularności na RSHL – obraź usera, obraź jego matkę, i dołóż coś o jego twarzy i wymowie na zakończenie. Respekt wśród bandy kretynów latającymi za „bogami spiny” gwarantowany! A jaki tyłek przy tym czysty! . Nawet nie musisz dobrze grać, możesz być kompletnym idiotą, łapać same lufy w szkole i inteligencją leciutko przewyższać konika polnego. Ważne, abyś miał gadane oraz abyś nie miał ani krzty dobrego smaku. Dobra nawijka z dobrymi onomatopejami, paroma bluzgami i barwnymi porównaniami sprawi, że każdy będzie miał pełno w gaciach na samą myśl o tym, że coś napiszesz, albo powiesz. Przykłady? Kamelen! Przecież przed tym bydgoskim dresem każdy forumowicz uciekał gdzie pieprz rośnie na samą myśl o dywagacji z nim. A odważ się tylko napisać, że Zawisza zagrał gorzej od IV-ligowej Żurawianki Żurawica! Życia na forum nie masz! Na szczęście (w nieszczęściu) tego drechola spod młyna nie ujrzymy już na RSHL.

Mistrz nawijki? Jest tylko jedna kandydatura, aktualnie przebywająca na chorobowym – polski murzyn Mario! Ten to pierwszą zasadę RSHL ma w małym paluszku. Nikt z nim na słowa nie wygra. Nawet jakbyś prowadził – nie wygrasz, bo zna Twój adres, a co za tym idzie przyjedzie do Ciebie i zabije Twoją matkę oraz lekko poklepie Cię po wątrobie, śledzionie, a ładną, kształtną, pyziatą, osyfioną mordkę zostawi na deser. Niestety, pojechał do takiego jednego, lecz jego małe czarne serce nie wytrzymało i teraz kuruje się w którejś lecznicy. Zdrowia!

W ostatnich dniach wiadro pomyj wylewa się na każdego, kto zabierze głos w sprawie tych walonych serwerów na Teamspeaku. Co kogo obchodzi jakiś serwer? Ma być dobrze i już. Z całego serca pochwalam zachowanie Blessa, bo za własne pieniądze wraz z paroma userami(Pozioma, Halka, iTob i pewnie jeszcze ktoś, za pominięcie przepraszam) zamówili serwer, zaprosili nas, i dodatkowo oferują takie same standardy jak poprzedni, „omyłkowo” wpisany na tajemniczo brzmiącą „czarną listę” (rasizm) serwer pewnych bigowiczów. Moje zdanie? Mam to w nosie. Zróbcie tak, aby było dobrze, bo dobrze o tym wiecie, że jak kolejnym razem podwinie wam się noga, to na waszym miejscu bałbym się o pozycję na swoich stanowiskach.
Kończę to coś. Nie wiem jak to nazwać – artykuł, felieton, poradnik, newspak? Pewnie odpowiednim nazewnictwem jest zbiór przemyśleń wylanych na wirtualną kartkę papieru ułożonych misz – maszem. Wytrwajcie do następnego, może będzie niedługo?

SKARB KIBICA

[Image: m_2730da13858e70921c503a4fe9425725.png]
Kapitan: Konfucjusz
Asystent: Mercy

Skład drużyny:
1. Uniwersalny
2. Mercy
3. Konfucjusz
4. Tello
5. Martin
6. kebab

Jeszcze do niedawna w drużynie grali Zimel i Mak, jednakże pierwszy z nich został zbanowany, a drugi zrezygnował z gry. Skład złożony z graczy Northisde Rangers i PrideHax. Drużyna dość dobra, w której grają bardzo doświadczeni gracze boiska real soccerowego (czy to laureaci Złotej Piłki, czy zwycięzcy Nations Cup). Na razie jest to jedyna drużyna oprócz Urugwaju, która nie doznała jeszcze porażki. Od początku typowani byli na faworytów, jednakże w 3 meczach musieli zadowolić się podziałem punktów i mimo wszystko nie idzie im tak genialnie, jak było to zapowiadane.

[Image: m_c09de93f593032b5409a49a1663d3cff.png]
Kapitan:Jakub Wawrzyniak
Skład drużyny:
1. Jakub Wawrzyniak
2. JaskoKing
3. Milosh Kesegić
4. Stig
5. Nocerino
6. Ziru10
7. zizu
8. BrajanT
9. Kikou

Trzeba przyznać, że jest to dość ciekawa drużyna. Większość zawodników to zagraniczniaki z Serbii, Chorwacji, czy nawet Macedonii. Mimo tej międzynarodowej mieszanki kapitanowi udaje się bez problemu ogarnąć swoich graczy. W tabeli umiejscowili się o dziwo dość wysoko, jednakże nieoczekiwana porażka z Polską na pewno spowoduje znaczny spadek. Siłą napędową tej drużyny mimo wszystko są polskie akcenty, czyli Jakub Wawrzyniak i zizu, którzy na naszym forum są już dość długo i mają ze sobą zapas sporego doświadczenia.

[Image: m_c163f09c6ea07aba22d05c55768dc22f.png]
Kapitan: Luisito
Skład drużyny:
1. The Riddle
2. Rashid
3. Luisito
4. Ger
5. RIFT
6. Polak
7. Dexter
8. Jurgen
9. Dede

Drużyna Urugwaju to praktycznie sami zawodnicy znanego na naszym forum klubu Zdziadziałe Zebry F.C. Nie podlega więc wątpliwości, że ich atutem jest zgranie. Mimo tego tracą punkty na remisach z teoretycznie słabszymi drużynami, przez co ich wysoka pozycja w tabeli jest ciągle zagrożona. Zawodnicy bardzo doświadczeni, nawet przegrywając dwoma bramkami są w stanie wyrównać poprzez konsekwentne przeprowadzanie wielu akcji, czego osobiście mogłem być świadkiem sędziując ich mecz z Belgią. Bardzo mocnym punktem jest defensor- Luisito oraz napastnik Polak, którzy niedawno wraz z polską kadrą wygrali Nations Cup.

[Image: m_f41a20a3f92635a0b573340120f65c4c.png]
Kapitan: Alley
Asystent: Azar
Skład drużyny:
1. Azar
2. Alley
3. Grande
4. Halt
5. Chrizzen
6. Deco
7. Htc 9

Przedstawiciele ligi Prohax postanowili założyć na naszym forum swoją drużynę, część graczy to zawodnicy klubu Initial League - Ha ha ha handball. Drużyna ta zajmuje ostatnie miejsce w tabeli z zerowym dorobkiem punktowym i zaledwie dwoma bramkami strzelonymi. Dużym ich problemem jest masa błędów jakie popełniają, przez co często na własne życzenie przegrywają spotkania, gdyż wcale nie mają tak złego składu i nie grają tak źle, żeby nie móc powalczyć o wyższe miejsce.


[Image: m_2315bb16cf102f48c62f14743b979643.jpg]
Kapitan: len
Wicekapitan: revoo
Skład drużyny:
1. len
2. revoo
3. Gaucho
4. Wurst
5. veritas
6. bryan

Mieszanka różnych zawodników z różnych forów, która dołączyła do Summer Cup w trakcie jego trwania w miejsce Francji. W swoim debiucie ulegli Sealandii 2:4. Miałem okazję sędziować mecz tej drużyny i śmiało mogę stwierdzić, że mają potencjał, jednakże muszą się jeszcze trochę oswoić z boiskiem real soccerowym. Pomocny dla Jamajczyków może okazać się revoo, który gra na naszym forum już dłuższy czas i posiada dość dużo doświadczenia.

[Image: m_c6c97d66d8427a20cd63e96015810fc4.png]
Kapitan: Kamilos
WiceKapitan I: Poker
Wicekapitan II : elChito

Skład drużyny:
1. Poker
2. TomassoN
3. GekoN
4. LUCEK
5. Multikonciarz
6. elChito
7. Kandale
8. 123
9. Kamilos

Współgospodarze MŚ 2002, wbili nam dwie bramki za wywyty hymn przez Edytkę(pozdrowienia do więzienia dla byłego). Wywali cały sztab sungów, jongów i kongów, a zatrudnili czołówkę pewnego forum Real Soccera. Na dzień dzisiejszy (28.07) idealnie w środku stawki. Podobno szanują swoich braci z północy, wojny nie toczą, ale wojska na granicy postawili. Asem w talii kapitana jest wicekapitan. Gdy wchodzi na boisko, sieje zamęt w szeregach defensywnych rywali. Lis pola karnego o posturze Adebayo Akinfewy. Co prawda bramek w swojej karierze tyle co on nie ma, ale, kto wie, może jego (ekhem) gwiazda zabłyśnie?
Jak oceniam ich szanse? Walić szanse. Przecież gramy na udo. Albo się udo, albo się nie udo. Jedyne co mogę napisać, to to, gdzie według mnie powinni być. Dla mnie – pierwsza piątka.

[Image: m_89efe6f03d2876e4076d4ed36af27052.png]
Kapitan: Gaz0wane Mleko
Skład drużyny:
1. Gaz0wane Mleko
2. schlest
3. Rooney 10
4. Buźka
5. konciak
6. Chico Flores
7. haq
8. Adi

Niestety, żaden z zawodników(liczyłem na czerwonowłosego) nie wpłacił ani grosza na moje konto, także sorry Si(Se)landia, ale nie napiszę nic wielkiego. Powinienem pisać o szansach, o składzie, i takie tam. No ale kurde blaszka…ten herb! Kwintesencja sztuki! Ach, ta agresywna kreska! Jak w porach roku Vivaldiego! Przechodząc do sedna sprawy… skład na papierze wygląda imponująco, lecz pozycja w tabeli tego nie potwierdza. Pewnie dlatego, że pół składu Sealandie ma w dupie, ale to taki mały szczegół. Gwiazdy szanowne! Otrzepcie się z sukcesów i grajcie na SC! Może kraina morska zajdzie wyżej, niż sądzę?
Dla mnie – pierwsza 6.

[Image: m_12fd33c20f31e7eb4a4a0f891cc99876.png]
Kapitan: Master
Wicekapitan: Cules

Skład drużyny:
1. Master
2. Cules
3. AnotherxXx
4. Nowa Generacja
5. Madd
6. Shaver
7. uRyl
8. Roost
9. Spartakus
10. Xkosmos

Z kretesem przegrali mundial, a wąsaty dziadek zamiast smucić się oddał puchar i zabawia się na berlińskiej sztucznej wyspie z dziewczęcopodobnymi tworami hitlerowskich rodzin. Szukają okazji do łatwego rewanżu. Broni łatwo nie oddają. Kosmos ponownie próbuje osiągnąć sukces. W tabeli miejsce dokładnie takie, jakie dla nich oczekuję. Dół tabeli dla nich, ale spokojną, opanowaną grą mogą wskoczyć do jej górnej połowy.

[Image: m_de6405a55db2886c0e394d3ff0fa315d.png]
Kapitan: Hades
Vicekapitan: Kanonier
Vicekapitan II: Chicharito95

Skład drużyny:
1. Hades
2. Chicharito95
3. Pick
4. Narzeczona Wengera
5. Kanonier
6. Major
7. Red Cafe

Skład dość wyrównany, dobrze obsadzone pozycje. Ale jest jeden gracz, który się wyróżnia - mowa tutaj o Red Cafe. Podwójny zwycięzca Złotej Piłki teoretycznie powinen prowadzić zespół do zwycięstw. Jednak, jak wiadomo, ma mniej czasu na grę w wakacje i to odbija się na wynikach. Chociaż ciekawostką jest, że Anglia zdobyła wszystkie punkty bez niego.
Do tego dobrze dysponowy pick, miejsce w 10 złotej piłki, doświadczony/a Narzczona Wengera i dość 'nowi' zawodnicy w lidze, tacy jak Hades czy Kanonier. Połączenie doświadczenia ze świeżością.
Obecnie zajmują miejsce w ogonie tabeli, ale jestem pewien, że jeszcze zaskoczą nas niejednym zwycięstwem.

[Image: th_mexico.png]

Kapitan: Fabregas [4]
Vicekapitan: Unquero

Skład drużyny:
1. Fabregas
2. pootie tang
3. Unquero
4. Mario Balotelli
5. testo
6. Laki
7. iTob
8. rawr
9. Gardner

Reprezentacja prowadzone przez Fabregasa. Solidna kadra z Lakim, Gardnerem czy pootie tangiem na czele. Spokoju w bramce pilnuje iTob wraz z Mario Balotellim - który ma obecnie problemy zdrowotne, z tego miejsca redakcja składa, najszczersze życzenia powrotu do zdrowia. Na defie, byli kadrowicze - Gardner, rawr i reprezentat Polski U-21 - Laki. Chyba nie trzeba mówić, jak dobrze mają obsadzone tyły. Z przodu również były kadrowicz pootie tang. Pomoc w zdobywaniu bramek mają zapewnić mu Unquero - który bądź co bądź jest bardzo uniwersalnym zawodnikiem, czy to pogra na GK czy na ataku wszędzie daje radę. Drugim z pomocników pt jest - Fabregas - zdobywca złotej lamy! Nagrodę tą zdobył jednak dawno i od tamtego czasu zaliczył duży progres.
Podsumowując, skład dobry, który jest w stanie namieszać na SC.

[Image: m_99410629945a4c6ceb1b93925daa6168.png]
Kapitan: Frimpong
Skład drużyny:
1. Frimpong
2. Amaimon(Sonido)
3. Xy
4. Santos
5. myf
6. Milan (M)
7. Hakaes
8. Yoyogi
9. PROpaganda

Reprezentacja złożona z graczy grających na co dzień na boisku Big. Dowodzona jest przez Frimponga, który podczas trenowania GP zdobył mistrzostwo IL. W obronie starzy wyjadacze Real Soccera tacy jak Santos - były gracz, trener nR. Hakaes reprezentat Polski, 3x zdobywca CL. Do tego dochodzi Frimpong na bramce i powstaje jeden z lepszych bloków defensywnych w lidze. W ataku kolejny zawodnik ze złotej reprezentacji Polski i 3x CL - PROpaganda. Reszty zawodników nie znam ale grając przeciwko nim sparingi, można zauważyć bardzą szybką, dokładną klepkę.
Reprezentacja, która skupi się na RS'ie na czas wakacji może nas zaskoczyć.

[Image: m_83d13fc37976707abd58abf379a6ed6a.png]
Kapitan: anarchist
1. anarchist
2. Dembele
3. Fresz
4. Maggio
5. Hitman
6. Szuwar
7. Ronaldo7
8. Moris
9. Green Tea

Dostępu do bramki owej reprezentacji broni Szuwar, były zawodnik nR, pewny punkt zespołu. Przed Szuwarem grają takie wygi Real Soccera jak mistrz z sezonu 3 - Green Tea. Znakomity rozgrywający, były reprezentat Polski. Kolejnym zawodnikiem który zapewne będzie się wyróżniać jest Hitman - podobnie jak Szuwar, były zawodnik nR. Reszta zawodników, gra na ciut niższym poziomie od wyżej wymienionych trzech graczy, ale jeżeli Ci wezmą ich pod swoje skrzydła i Moris, anarchist czy Ronaldo7 pokażą pełnią swoich umiejętności może być ciekawie. Jednakże, jest to dość ryzykowna mieszanka bo owi zawodnicy posiadają mocne charakterki - oczywiście, nie wszyscy.
W mojej opini jeżeli wszystko pójdzie po ich myśli, są szanse nawet na zwycięstwo w turnieju.

[Image: m_f1ac9ae734dc70351ed7b5170f0607a1.png]
Kapitan: Rojs

Skład drużyny:
1. Emnes
2. Rojs
3. ReH
4. El Nino
5. muv3
6. Quesidas
7. Ibrahimović
8. Mistyk
9. Pixel
10. Avallach

Dojczland, Dojczland iber ales! W Brazylii przerwali karnawał, lecz tutaj pewnie ostro dostaną po tyłkach. Nie wróżę im szczególnie wysokiego miejsca, ale jeśli zgrają się, mogą pokazać całkiem ciekawą grę i pokonać niejednego faworytów. W tym momencie, patrząc na skład – dolna część tabeli.


[Image: m_cd143b16c6b314026c43a8a721a0fe6c.png]
Kapitan: RequeM
Skład drużyny:
1. RequeM
2. KAWA
3. Lajcik
4. Boguś z psem
5. wiechu
6. I Am Angel

Niiiiic się nie stałoooo…ekhem, to nie tu. Polska gwardia kopaczy, bynajmniej nie rowów czy grobów. Składem nie powalają, lecz dr Wiechu jak i Anioł Stróż naszego forum swoim doświadczeniem na pewno wspomogą kolegów z reprezentacji. Tak jak w przypadku szwabów, jeżeli zgrają się i będą potrafili klepać między sobą bez żadnych klaponowych spin – środek tabeli jest dla nich.
Gadu Gadu
Find all posts by this user
Quote this message in a reply
Reklama


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)