Witaj gościu! Nie jesteś zalogowany na forum, więc możesz nie mieć dostępu do niektórych z jego funkcji! Aby rozwiązać ten problem
zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.
Real Soccer Haxball League

Thread Closed
Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sprawozdanie z akcji: POPRAWIAMY JAKOŚĆ SĘDZIOWANIA NA RSHL! + zapowiedź
01-09-2014, 12:24 (This post was last modified: 01-09-2014, 12:25 by Red Cafe.)
Sprawozdanie z akcji: POPRAWIAMY JAKOŚĆ SĘDZIOWANIA NA RSHL! + zapowiedź
Narzekamy na sędziowanie na RSHL? Czas spróbować coś z tym zrobić i dlatego powstała mini-akcja: POPRAWIAMY JAKOŚĆ SĘDZIOWANIA NA RSHL!

Przez ostatnie trzy tygodnie usiłowałem złapać wszystkich sędziów i w końcu mi się to udało (nie licząc nowych, bo ich skład cały czas się zmienia).

Dla wszystkich niebieskich ułożyłem ten sam zestaw pytań, związanych ze znajomością zasad i regulaminu, a także ogólnych zachowań sędziego podczas oficjalnego meczu w ramach rozgrywek Real Soccer Haxball League. Oczywiste jest to, że sędziowie mogli wtedy sobie otworzyć regulamin i teoretycznie odpowiadać mi prosto z niego - ale przynajmniej ich zmotywowałem do tego, żeby poznali te zasady jeszcze lepiej, niż do tej pory i zapamiętali kruczki, które niekoniecznie zna każdy zawodnik ligi RSHL.

Sędziom szło różnie, ale generalnie wyniki "egzaminu" były pozytywne, nikt nie oblał ani nie wzbudził we mnie wątpliwości co do sensu posiadania jego kolorku. Rzeczy, których nie wiedzieli, lub nie pamiętali, zostały im przedstawione w sposób zrozumiały i mam nadzieję, że już na dobre zapamiętają te kwestie, które były omawiane w trakcie ankietki.

Niniejszym chciałbym wyróżnić sędziów, którzy w tym teście wypadli najlepiej i odpowiedzieli na wszystkie pytania poprawnie, bez zająknięcia.

Oto oni:
  • Hades
  • Narzeczona Wengera
  • Cas
  • Multikonciarz
  • xkosmos

Gratulacje!

Lista z pytaniami została upubliczniona wszystkim administratorom i moderatorom do dowolnej edycji i aby na przyszłość zadawać te pytania przede wszystkim NOWOPRZYJĘTYM sędziom. Jest to kwestia 10-15 minutek, a zyskujemy pewność, że sędzia jest odpowiednio regulaminowo przygotowany do prowadzenia spotkań RSHL.

Teraz czas na zapowiedź - w związku z tym, że pod koniec miesiąca rusza sezon 8 rozgrywek naszej ligi, postanowiłem wznowić dzieło joki i słonika aka RIFTA - PRZYWRÓCIĆ OCENIANIE SĘDZIÓW PRZEZ TRENERÓW PO MECZU!. Na tę chwilę ciężko mi stwierdzić, czy będę to w stanie robić regularnie, ale macie moje zapewnienie, że nawet po moim odejściu z funkcji head admina, postaram się akcję doprowadzić do końca, przynajmniej w sezonie 8. Mam nadzieję, że mała rywalizacja wśród niebieskich tylko ich wzmocni i polepszy ich umiejętności.
Dla najlepiej ocenianego sędziego sezonu 8 przewidziane jest wyróżnienie do profilu.

Koniec sprawozdania. Oby ta akcja nie poszła na marne!

Pozdrawiamy!

[Image: py38lc.jpg]
Gadu Gadu
Find all posts by this user

Reklama
Thread Closed

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)