Staż
Witaj gościu! Nie jesteś zalogowany na forum, więc możesz nie mieć dostępu do niektórych z jego funkcji! Aby rozwiązać ten problem
zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.
Real Soccer Haxball League

Thread Closed
Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Staż
14-05-2016, 22:44
Post: #1
Staż
Zamierzamy w ramach okresu próbnego wprowadzić na końcówkę obecnego 13. sezonu staż.
Polegać to będzie na tym, że klub na określonych warunkach będzie mógł pozwolić sobie na posiadanie dziewięciu zawodników z zespole (dziewiąty będzie zwany juniorem). Ma to na celu umożliwić nowym graczom ogranie się u boku doświadczonych zawodników.

Wkrótce wszystko zostanie na ten temat zawarte w regulaminie (od najbliższego piątku, będzie można korzystać z tej innowacji). Póki co chcielibyśmy zaznajomić was z zasadami tej rzeczy.
1. Juniorem może zostać gracz, który na forum ma rozegrane maksymalnie 5 spotkań bądź 100 minut(które klub lub zawodnik sami muszą sobie zliczyć minuty w tej sytuacji) w lidze w swoich statystach.
2.  Gracz traci status "juniora" gdy rozegra jeden pełny sezon w danym klubie występując 40 minut bądź jeśli rozegrał - 25 minut w swoim pierwszym klubie jako junior i zdecydował się w tym samym sezonie na przejście do innej drużyny.

Jeśli chodzi o sposób zapisywania, kto w danym klubie jest juniorem to mam już parę pomysłów, na początek jednak stworzę wątek z wypisanymi wszystkimi drużynami i ich ''juniorami''.
''Juniorem'' będzie mogła również zostać osoba, która gra już w jakimś klubie, ale przed obecnym sezonem posiała statystyki pozwalające jej zostać dziewiątym graczem.

W najbliższy piątek kluby będą już miały możliwość zakontraktowania ''juniora''. Niedługo pojawią się odpowiednie punkty w regulaminie oraz sposób dodawania ''juniora'' do swojego klubu.
Na koniec chciałbym dodać, że pogrubione liczby w 2. punkcie mogą ulec jeszcze zmianie.[Image: LOCAAAAAAAAAAA7asdsdsad6766482dece2.jpg]
Gadu Gadu
Find all posts by this user

Reklama
10-09-2016, 17:33
Post: #2
RE: Staż
Punkt 2 zostanie jeszcze poddany dyskusji, natomiast punkt 1 zamienił się na:
Quote:Status "juniora" może otrzymać każdy gracz, który grał maksymalnie w 10 spotkaniach w lidze.


W razie jakichkolwiek pytań, piszcie GG: 41081443.

Gadu Gadu
Find all posts by this user

25-09-2016, 19:37
Post: #3
RE: Staż
Aktualizacji uległy luki dotyczące juniorów:
Quote:Gracz, który grał już wielokrotnie w ligach zagranicznych lub ma już na forum osiągnięcie takie, jak: Mistrzostwo RSHL, Puchar RSHL, czy Superpuchar RSHL nie może być traktowany jako junior.


W razie jakichkolwiek pytań, piszcie GG: 41081443.

Gadu Gadu
Find all posts by this user

Thread Closed


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)