Staż RSHL (Przniesione przez Hannibal Lecter)
Witaj gościu! Nie jesteś zalogowany na forum, więc możesz nie mieć dostępu do niektórych z jego funkcji! Aby rozwiązać ten problem
zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.
Real Soccer Haxball League

Thread Closed
Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
15-03-2016, 19:18 (This post was last modified: 15-03-2016, 19:24 by Gardner.)
Cały czas borykamy się z tematem braku zagospodarowania nowych ludzi na forum i wprowadzania ich na poziom rozgrywek ligowych. Z reguły nowi zawodnicy na forum prezentują sporą przepaść pomiędzy tym co można zagrać na publikach a tym co się gra na lidze. Pojawia się na forum nowy zawodnik, chętny do gry. Zgłasza temat i co? I cisza. Mało kto z klubów go chce bo mało kto wierzy, że świeżynka na forum się przebije na start. Niewielu graczy takiego formatu się trafiło do tej pory. Z tego powodu można pomyśleć nad uskutecznianiem skilla nowych.

W skrócie

Zbieramy kluby chętne do wzięcia udziału w pomyśle, bo temat powinien być oczywiście dobrowolny.

W przypadku tych klubów każdy deklaruje się do przygarnięcia wybranej przez siebie zagubionej duszy i wcielenia jej przez okres stażu (powiedzmy miesiąc?) do klubu na zasadzie wspólnego trenowania. Gracz ma okazję zobaczyć jak wyglądają spary, organizacja i udział w meczu(słuchacz na TS - atmosfera też ważna).  Oczywiście nie jest oficjalnym członkiem zespołu i nie bierze udziału w oficjalnych meczach ligi. Staż polega na liźnięciu tego jak ta liga funkcjonuje i rywalizacji na sparach, żeby wiedzieć z czym trzeba się zmierzyć + wskazówki bardziej doświadczonych kolegów. Tym sposobem nowi nie zostaną sami na lodzie już na stracie i jest szansa, ze niektórzy szybciej złapią co z czym się je i poprawią skill.

Oczywiście musi się to wiązać z dobrą wolą klubów, aczkolwiek myślę, że znajdzie się kilku chętnych na przygarnięcie świeżaka na takiej zasadzie. 

Co koledzy na taki pomysł? Modyfikacje na lepsze i rzeczowa krytyka mile widziane.

[Image: giphy.gif]
Sit and spinSmoke
Gadu Gadu
Find all posts by this user

Reklama
15-03-2016, 19:55
RE: Staż RSHL
Świetny pomysł, powinno to zachęcić użytkowników do rejestrowania się właśnie u nas i ułatwić im start.

Wspaniale jest świętować sukces, natomiast ważniejsze jest, aby wyciągnąć wnioski z porażki.
Gadu Gadu

15-03-2016, 19:58
Świetny pomysł. Może wreszcie kluby zaczną sięgać po niedoświadczonych graczy, bo wielu z nich ma ogromny potencjał, jak choćby Ramsey czy Thuram.

Trzeba sto razy przegrać, aby ten jeden raz wygrać

[Image: tumblr_msm702Ba8q1qh6h8bo1_250.gif]
Gadu Gadu

15-03-2016, 19:59
To już mój stary pomysł z 9 zawodnikiem był lepszy. Bo równie dobrze można robić to samo teraz co wymieniłeś - wielu nowych wpadało na spary starszych teamów i z nimi grało/siedziało na TS (np. brejalis). I co z tego wynikało? Nic.

[Image: 7fXbY98.jpg]

WP NWO SMH ZM BR IN FCD FR LG PTHC VV North Korea Iceland

"Nabierz skilla albo zgiń"

"Haters gonna hate" & "Psy szczekają, karawana idzie dalej"
Gadu Gadu
Visit this user's website Find all posts by this user

15-03-2016, 20:13
Gardner chętnie Cię przyjmę do drużyny i troszkę pouczę gry w haxballa.

SAntos edited 15-03-2016 20:28 this post because:

Niepożądane posty/spam +20%

Gadu Gadu

15-03-2016, 20:22 (This post was last modified: 15-03-2016, 20:23 by Akrobata.)
Jako gracz z krótkim stażem na forum pozwolę sobie wyrazić moje zdanie. Tak samo jak poprzednicy uważam, że to bardzo dobry pomysł. Z całą pewnością zachęci nowych graczy do pozostania bardziej niż pobyt w klubie, który składa się z samych początkujących i obrywa w lidze od każdego - to mówię z własnego doświadczenia, gdyż nie mogę narzekać na mój pobyt w ZZ, miłe doświadczenie, zostałem ciepło przyjęty i mogłem się wiele nauczyć, to tylko utwierdziło mnie w przekonaniu, że rshl będzie przyjemnym miejscem do gry. Dla nowego gracza możliwość występu w bardziej oficjalnym meczu byłaby czymś mocno zachęcającym. Jednak z drugiej strony, niestety nowi gracze mogą się szybko znudzić i po kilku kolejkach oznajmią, że już nie są dłużej zainteresowani, a to oznacza, że przyjęcie takiego gracza byłoby mocno ryzykowne i często wiązałoby się ze zwyczajnym marnowaniem miejsca. Dodatkowe miejsce na okres jednego pełnego sezonu moim zdaniem byłoby tutaj dobrym rozwiązaniem.
Gadu Gadu

15-03-2016, 20:27
Właśnie ze względu na niepewność nowych wydawało mi się, że lepszym rozwiązaniem będzie po prostu dołączenia do drużyny bez większych zobowiązań. Dobrowolne ustalenie między nowym a drużyną. Nie ma potrzeby robienia miejsca tym bardziej, że będzie to pole do manipulacji, gdzie zamiast nowych będzie się ściągać po prostu nowe wzmocnienie dla klubu.

Sit and spinSmoke
Gadu Gadu

15-03-2016, 21:23
(15-03-2016, 20:27)Gardner Wrote: Właśnie ze względu na niepewność nowych wydawało mi się, że lepszym rozwiązaniem będzie po prostu dołączenia do drużyny bez większych zobowiązań. Dobrowolne ustalenie między nowym a drużyną. Nie ma potrzeby robienia miejsca tym bardziej, że będzie to pole do manipulacji, gdzie zamiast nowych będzie się ściągać po prostu nowe wzmocnienie dla klubu.

Powtórzę - to samo można zrobić i teraz, więc jaka to zmiana na lepsze lub gorsze? Żadna.
Prawda jest taka, że jesteśmy tu od 3 lat, prosy już się skumały z prosami (patrz mistrz s13 - Disconnected), lamom zostaje gra z lamami lub bycie bez klubu (wiem po swoim przykładzie)... i nic tu tego nie zmieni. Dodanie 9 zawodnika (co pomogłoby nowym), czy Draftu na SC (co rozkruszyłoby trochę beton i dało na 2-3 miesiące możliwość wykazania się tym "słabszym", poznania lepszego stylu gry) zostało zablokowane. To, co proponujesz jest dla mnie bez sensu, wybacz.

Gadu Gadu

15-03-2016, 21:27
Rzuciłem hasło. Nie twierdzę, że pomysł jest perfekcyjny. Jeśli będzie lepsza idea mająca poparcie to jestem za.

Sit and spinSmoke
Gadu Gadu

15-03-2016, 21:30
(15-03-2016, 21:27)Gardner Wrote: Rzuciłem hasło. Nie twierdzę, że pomysł jest perfekcyjny. Jeśli będzie lepsza idea mająca poparcie to jestem za.

Props za to, że Ci się chce. Ale jak widizsz - innym nie. Tyle pomysłów widziałem, i wszystkie odrzucone. Albo blokują wyjadacze-prosy, albo admini przenoszą do odrzuconych. Będziemy wymierali i tyle.

Przykład: http://rshl.eu/Thread-Ma%C5%82o-nas-Prze...bal-Lecter 5 stron dyskusji, i wszystko po cichu przeniesione w grupie do odrzuconych. Sad

Gadu Gadu

Thread Closed

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)