Witaj gościu! Nie jesteś zalogowany na forum, więc możesz nie mieć dostępu do niektórych z jego funkcji! Aby rozwiązać ten problem
zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.
Real Soccer Haxball League

Thread Rating:
  • 2 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
StatBox - Problemy
06-10-2014, 15:38
Post: #1
StatBox - Problemy
W tym wątku proszę zgłaszać wszelkie problemy związane ze StatBox'ami (sygnaturkami) - żeby było wszystko w jednym miejscu.

Można zgłaszać problemy z wyświetlaniem nazw klubów i nicków z POLSKIMI znakami (uprzedzam, że jeśli ktoś ma nick z jakimiś etiopskimi szlaczkami itp. to niech sobie zmieni, bo takich problemów nie rozwiązuję). Również można informować o niewłaściwym wyświetlaniu herbów (zły herb, albo złe jego miejsce). Ogólnie wszystko co związane ze StatBox pisać tutaj, żeby nie robić bałaganu w całym dziale.

Często zadawane pytania:


Jak wygenerować swój własny StatBox?
Warunkiem jest uczestnictwo w danym sezonie w rozgrywkach ligowych RSHL. Należy wybrać z górnego menu "StatBox", wprowadzić swój LigspaceID, wybrać styl StatBox'a, wygenerować kod, wprowadzić kod w "Panelu użytkownika" (Edytuj profil -> Link do statystyk).

Gdzie znaleźć LigspaceID potrzebne do wygenerowania StatBox?
Jest ono widoczne w profilu każdego użytkownika grającego aktywnie w lidze (posiadającego profil na Ligspace) pod szyldem "LigspaceID" - prawa tabelka w profilu.

Statystyki są nieaktualne, dlaczego?
Aby statystyki były całkowicie aktualne dla danego sezonu, należy rozegrać przynajmniej 1 mecz tego sezonu, z którego statystyki zostały wprowadzone do Ligspace. StatBox aktualizuje się automatycznie.

Jak usunąć StatBox z profilu?
Wystarczy usunąć link do statystyk w "Panelu użytkownika".
Gadu Gadu
Find all posts by this user
Quote this message in a reply
Reklama
06-10-2014, 15:40
Post: #2
RE: StatBox - Problemy
Czy StatBox jest aktualizowany po rozegraniu wszystkich kolejek, czy wystarczy rozegrane spotkanie przez danego gracza?

Unquero edited 06-10-2014 15:42 this post because:

Wystarczy rozegrane spotkanie danego gracza (klubu w jakim gra), przy czym statystyki z tego meczu muszą być wprowadzone przez statystyków do Ligspace.[Image: tumblr_static_tumblr_static_eqcvjgy7p88w...8s_640.gif]
Gadu Gadu
Find all posts by this user
Quote this message in a reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)