Witaj gościu! Nie jesteś zalogowany na forum, więc możesz nie mieć dostępu do niektórych z jego funkcji! Aby rozwiązać ten problem
zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.
Real Soccer Haxball League

Thread Closed
Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Statystki podczas w/o. (Przniesione przez Pan Murzyn)
09-04-2014, 14:54
Statystki podczas w/o. (Przniesione przez Pan Murzyn)
Są spotkania, w których grają zawodnicy zawieszeni za kartki, świadomie bądź nie świadomie, ale to jest mało ważne.
Chodzi mi o to, że padają podczas takiego meczu bramki, a potem gdy ktoś wykryje, że grał tam nieuprawniony zawodnik to do wyniku dopisuje się w/o.
Później na LS są wpisani strzelcy i asystenci i mimo iż w tym meczu jest w/o, to ich bramki są liczone do statystyk i walczą oni o króla strzelców itd.
Ale są także mecze, gdzie sędzia wiedząc, że w którejś z drużyn gra zawodnik zawieszony przerywa grę zaraz po rozpoczęciu meczu, bo po co tracić 30 minut.
I teraz pytanie dlaczego w jednych meczach bramki mają się liczyć do rywalizacji o króla, a dlaczego w innym meczu nie dałem im szans na strzelenie bramek?.

Wiem, pewnie nie zrozumieliście o co mi chodzi. Biggrin

Chodzi o to, aby podczas meczów, w których grał zawodnik zawieszony za kartki nie liczyły się statystyki. Nie, że tylko dopiszecie w/o do wyniku, ale, że po prostu wynik tego spotkania nie będzie się liczył jako wynik + w/o tylko jako samo w/o.
Gadu Gadu
Find all posts by this user

Reklama
09-04-2014, 15:06
RE: Statystki podczas w/o.
Bardzo dobrze pomyślane, jak w/o to w/o 3-0 i tyle.. Czy drużyna która nie miała zawieszonego zawodnika strzeli 50 bramek i wygra 50-0 to nieważne, po prostu powinny się nie liczyć statystyki w takich meczach : P

Dobry pomysł Tejo ;]
Gadu Gadu

09-04-2014, 15:24
Również jestem za. Bardzo dobry pomysł. Przyznajemy w/o = 3:0 dla drużyny, której przyznano w/o z powodu nieuprawnionego gracza u przeciwników Wink2 Bez względu na wynik, bez względu na cokolwiek Wink2

„I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice”
Gadu Gadu

10-04-2014, 09:28
Zostanie to wprowadzone od następnego sezonu.
Gadu Gadu

10-04-2014, 11:47
W takim razie pomysł zamykam i akcetpuję Wink2

„I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice”
Gadu Gadu

Thread Closed

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)