Witaj gościu! Nie jesteś zalogowany na forum, więc możesz nie mieć dostępu do niektórych z jego funkcji! Aby rozwiązać ten problem
zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.
Real Soccer Haxball League

Thread Closed
Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Streamowane skautowskie turnieje dla 'młodych' (Przniesione przez elChito)
18-05-2016, 22:49 (This post was last modified: 18-05-2016, 22:55 by Red Cafe.)
Streamowane skautowskie turnieje dla 'młodych' (Przniesione przez elChito)
Kolejny pomysł, wpisujący się w ostatnie forumowe trendy, który miałby na celu w jakiś sposób ułatwić nowym zawodnikom start na forum i angaż w klubach ligi RSHL.

Zastanawiającą rzeczą jest to, że mimo iż na forum zagląda stosunkowo duża liczba osób, to jednak na chwilę obecną drużyn nie mamy zbyt wiele. Co nie zmienia faktu, że regularnie na forum rejestrują się nowi użytkownicy, a dział "Tablica ogłoszeń" zawsze jest dość aktywny. Chyba nikt nie ma wątpliwości, że jedną z głównych przyczyn braku dopływu świeżej krwi jest trudny start dla nowych zawodników.

Moja propozycja, aby to skorygować jest następująca. Dobrze wiemy, że pomiędzy sezonami mamy około 2 tygodnie przerwy. Jest to okres roszad kadrowych, tworzenia się nowych teamów, zatem jest to idealny czas, aby przeprowadzić turniej skautowski dla RSHLowej "młodzieży" (czyli zawodników, którzy mają - powiedzmy - mniej, niż 20 rozegranych spotkań w naszej lidze), oczywiście odpowiednio 'przystrojony', czyli z profesjonalnym streamem i komentarzem. 

Byłaby to idealna okazja dla nowozarejestrowanych lub dopiero zaczynających swoją przygodę z ligą RSHL graczy, aby zaprezentować szerszej publiczności swoje możliwości. Dodatkowo od razu mogliby poczuć atmosferę ligową, gdyby taki turniej był pięknie opakowany, profesjonalnie zorganizowany i wiedzieliby, że jest o co grać, że warto się pokazać. Byłaby to również doskonała okazja dla wszystkich trenerów klubów, skautów, łowców talentów, aby poobserwować młode wilczki w akcji pod kątem Stażu RSHL lub nawet dołączenia do drużynowej "ósemki".

Jak widziałbym taki turniej? Wiele zależałoby od liczby zawodników, którzy zgłosiliby chęć udziału w takim evencie - ale myślę, że minimum 12 zawodników powinno być, aby móc zrobić te 3 drużyny i każdy zagrałby z każdym (a może nawet i mecz i rewanż, jeśli mielibyśmy więcej czasu). Sposób wybierania teamów moglibyśmy zaczerpnąć z turnieju RS-TS - ile bramkarzy, tyle teamów i wybierają. Sposób rozegrania turnieju akurat byłby jednak zmienny, zawsze dostosowany do ilości chętnych nowicjuszy.

Oczywiście nie widziałbym problemu, abym sam taki stream przygotował i poprowadził. Widziałbym, jako komentatorów/ekspertów w studiu różnych doświadczonych RSHLowiczów (oczywiście jak uporam się z problemami z dźwiękiem w Xsplicie), którzy posłużyliby swoją oceną młodych adeptów Real Soccera i potrafili wskazać największe perełki.

Aby jednak takie turnieje skautowskie mogły się regularnie odbywać, potrzebna by była mobilizacja części użytkowników, aby duża liczba niedoświadczonych graczy Real Soccera dowiedziała się o tego typu promocji młodych zawodników i chciała w tym wziąć udział. Potrzebna by była zatem reklama na roomach, o którą ja już osobiście zadbać nie jestem w stanie. Ale to jest może temat do poruszenia dopiero, kiedy propozycja by przeszła i spotkała się z pozytywną reakcją, zarówno skautów, jak i młodych RSHLowych wilczków.

@Steve, post na dole - a Summer Cup to co, młodych nie można przed nim wypromować i zachęcić ich do grania w lidze już od wakacji? SC to oficjalny turniej RSHLowy, tak jak liga, więc dla mnie nie ma różnicy, przed nim i tak będzie 2 tygodnie przerwy, więc jakoś można je zagospodarować

[Image: py38lc.jpg]
Gadu Gadu
Find all posts by this user

Reklama
18-05-2016, 22:50
RE: Streamowane skautowskie turnieje dla 'młodych'
Teraz to i tak zaraz mamy Summer Cup. Ale miedzy sezonem 14 a 15 itd... to spoko. O ile postreamujesz, bo pewnie z tym bedzie najwiekszy problem aby ich znalezc Biggrin

[Image: 7fXbY98.jpg]

WP NWO SMH ZM BR IN FCD FR LG PTHC VV North Korea Iceland

"Nabierz skilla albo zgiń"

"Haters gonna hate" & "Psy szczekają, karawana idzie dalej"
Gadu Gadu
Visit this user's website Find all posts by this user

18-05-2016, 22:51
Popieram, super pomysł jeśli oczywiście znajdą się chętni nowi gracze to czemu nie Smile

Wspaniale jest świętować sukces, natomiast ważniejsze jest, aby wyciągnąć wnioski z porażki.
Gadu Gadu

18-05-2016, 22:52
Jestem za.

21-05-2016, 11:48
Jestem za

<iframe src="//giphy.com/embed/sPJWRmbWQAbde" width="300" height="300" frameBorder="0" class="giphy-embed"
Gadu Gadu

10-09-2016, 10:38
Mikk działa aktywnie w streamach, więc możliwe, że w ramach promocji forum coś takiego będzie miało miejsce.

W razie jakichkolwiek pytań, piszcie GG: 41081443.

Gadu Gadu

Thread Closed

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)