Witaj gościu! Nie jesteś zalogowany na forum, więc możesz nie mieć dostępu do niektórych z jego funkcji! Aby rozwiązać ten problem
zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.
Real Soccer Haxball League

Thread Closed
Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Summer Cup - nick [Przeniesione przez Mercy]
20-06-2014, 20:51 (This post was last modified: 20-06-2014, 20:57 by Zimel.)
Summer Cup - nick [Przeniesione przez Mercy]
Witam, ja tutaj w propozycjach chciałbym opisać pomysł na który wpadłem podczas spara, jak wiemy mamy przed Sobą pierwszy Summer Cup, dużo ekip będzie miało swoje koszulki (co oczywiście będzie lepsze do oglądania) oraz chciałbym tutaj zaproponować nicki graczy z poszczególnych państw.

Mianowicie jakby to miało wyglądać, każdy gracz który jest w danym państwie na mecz wpisuje nick z danego państwa powiedzmy zawodnika czy bramkarza który grał/bronił w danym państwie w ostatnich 10latach, żebyśmy kojarzyli tych zawodników, albo oczywiście co gra aktualnie. W zgłoszeniach dopisać powiedzmy obok nick np:

Martin/Artur Boruc
Zimel/Jakub Wawrzyniak

ITP ITP, piszcie co kto o tym sądzi.

EDIT: Oraz każdy z flaga danego panstwa na mecz, bedzie to ciekawsze Wink2
Gadu Gadu
Find all posts by this user

Reklama
20-06-2014, 20:54
RE: Summer Cup - nick
Juz jak byla propozycja Summer Cup to bylo o tym wspomniane, ale chyba o tym zapomnielismy Biggrin Jak dla mnie pomysl super, a skoro jest statystykiem i moze to byc jakis problem wiec proponuje grac na nicku zawodnika ale w protokole uzupelnic nickiem forumowym Smile

[Image: giphy.gif]  
Gadu Gadu

20-06-2014, 21:15
Ja jestem na nie, wg mnie to zupełnie niepotrzebne, dezorientujące udziwnienie, utrudniające pracę statystykom i ogólnie użytkownikom. Pojawiały się już takie propozycje do mnie na priv i każda taka propozycja zostawała przeze mnie odrzucana, bo nie jestem zwolennikiem tego rozwiązania.

[Image: py38lc.jpg]
Gadu Gadu

20-06-2014, 21:17
a ja uważam że to bardzo dobry pomysł, odrobinę urozmaicenia nie zaszkodzi

KING OF NOTHING
Gadu Gadu

20-06-2014, 21:26
Z jednej strony pomysł dobry, z drugiej nie każdemu pasuję Wink2

Musimy po prostu uszanować to że nie każdy chciałby grać z nickiem gracza z reprezentacji : >
Gadu Gadu

20-06-2014, 21:31
Takie drużyny jak Honduras, Korea Północna czy Japonia chyba nie będą z tego powodu szczęśliwe Wink2
A tak na poważnie to pomysł fajny, ale mógłby trochę utrudnić samą rozgrywkę, a tego przecież nie chcemy Smile

Trzeba sto razy przegrać, aby ten jeden raz wygrać

[Image: tumblr_msm702Ba8q1qh6h8bo1_250.gif]
Gadu Gadu

20-06-2014, 21:49
Tak jak mowie, jezeli w protokole zamiast zawodniak bedzie nick z forum - nie ma problemu

[Image: giphy.gif]  
Gadu Gadu

20-06-2014, 22:24
Co do imion i nazwisk prawdziwych zawodników - raczej to będzie niewypał. Po pierwsze, nie wszystkim będzie się te nicki chciało zmieniać. Po drugie, nie wszystko w polu na nick może się zmieścić. Tak jak Master wspomniał, nazwiska koreańskie są masakrycznie długie i gdzie to się zmieści!? Flagi jak najbardziej są wykonalne i za tym jestem.
Gadu Gadu

20-06-2014, 22:29
O tak, flagi to świetny pomysł i łatwy trudny do wykonania, bo jak dobrze wiecie - wchodząc w opcje na haxballu można zmienić flagę, nie trzeba już pobierać haxball profilera Smile

Ger edited 20-06-2014 22:54 this post because:

'łatwy trudny do wykonania' - to jaki w końcu? Łatwy czy trudny? Biggrin

Trzeba sto razy przegrać, aby ten jeden raz wygrać

[Image: tumblr_msm702Ba8q1qh6h8bo1_250.gif]
Gadu Gadu

20-06-2014, 22:36
Jestem za flagami :P
Gadu Gadu

Thread Closed