Witaj gościu! Nie jesteś zalogowany na forum, więc możesz nie mieć dostępu do niektórych z jego funkcji! Aby rozwiązać ten problem
zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.
Real Soccer Haxball League

Thread Closed
Thread Rating:
  • 3 Vote(s) - 3.67 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Suriel- powrót do roli administratora. [Przeniesione przez Mercy]
20-08-2014, 19:07
Suriel- powrót do roli administratora. [Przeniesione przez Mercy]
W związku ze skargami na niektórych będących przy władzy ludzi, pojawia się petycja mająca na celu pokazać obecnej administracji że Suriel powinien zostać przywrócony na poprzednie stanowisko widząc wkład który dał forum.

Suriel za czasów bycia administratorem ogarniał wszystkie sprawy dotyczące ligi poza krajem. Był i jest lubiany i szanowany, zawsze umiał dogadać się z użytkownikami, dzięki czemu nie było na niego tylu skarg co na obecne władze.

Spędzał na forum dziennie dużo czasu pomagając jak mogł, co pokazywała wykrywalość multikont - nie było. Suriela, multikont przychodziło i nie ubywało, ponieważ nikt sobie tak z nimi nie radził jak On. Wrocił Suriel, jest porządek, multikonta nadal przychodzą ale są szybko demeskowane.

Kolejną ważną sprawa jest to, że zdarzały mu się drobne błędy w pracy jak każdemu człowiekowi, lecz umiał się do nich przyznać, w żaden sposób nie prowokując, oraz nie odwracając "kota ogonem". Jest to zachowanie godne prawdziwego administratora.

Gdy Suriel cos robił, przykladał się do tego w 100%, wykonywał prace sumiennie i starannie, nigdy nie chwaląc się, że ma kolorek i jest ponad resztą użytkowników.
Myślę, że wielką sympatią darzył również Suriela Unquero - bądź co bądź, najważniejsza osoba tego forum. Bardzo chwalil Suriela za wkład pracy w forum. Tutaj to co napisał Unquero, gdy po raz pierwszy Suriel zgłosił się na moderatora:
"Szczerze: czekałem właśnie na Twoje podanie, wiem, że bardzo
się angażujesz w to forum, dlatego nie będę się dłużej zastanawiał. Witamy w ekipie forum. /// Unquero."

Warto dodać również, że to właśnie Suriel wymyślił gazetkę RSHL oraz to On poprowadził pierwsze audycje Cafe RSHL.
Czego oczekuję? Po przemyśleniu propozycji, jesli miala by być ona pozytywna, natychmiastowego przywrócenia Surielowi rangi administratora.
To chyba na tyle, proszę o wygłaszanie swoich opinii w temacie.
Pozdrawiam, TIJO.

<iframe src="//giphy.com/embed/c7Ebjv7aq4wNy?hideSocial=true" class="giphy-embed" allowfullscreen="" frameborder="0" height="461" width="480"></iframe>
Gadu Gadu
Find all posts by this user

Reklama
20-08-2014, 19:20
RE: Suriel- powrót do roli administratora.
yyy Biggrin ale że o co chodzi? Biggrin Suriel jest technicznym, którego głównym zadaniem, jak mniemam, są multikonta Wink2 Poza tym jako administrator prócz dojrzałej rady, własnego zdania w niektórych sprawach, to nie robił wiele więcej chyba Tongue Bo jego głównym zadaniem było wykrywanie multikont, z czego wywiązywał się i wywiązuje wyśmienicie Wink2 A od ligspace, transferów, tworzenia wątków itd. byli inni admini. I tu moje pytanie: co więc niby Suriel miałby robić więcej jako adm, niż robi teraz jako techniczny i kiedyś jako admin? Biggrin

A co do gazetki czy CafeRSHL: jestem bardzo za, żeby Suriel znów się tym zajął jako naczelny gazetki i organizator albo współorganizator CRSHL Wink2

„I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice”
Gadu Gadu

20-08-2014, 19:21
Suriel gra u TIJO, SURIEL NA ADMINISTRATORA!
A tak poważnie, jeżeli potrzebny jest Administrator to Suriel jest w miarę bezkonfliktowy i dobry w tym co robił :>

[Image: _Jessica_Alba_Signature__by_dynamiK_farr.png]

[Image: 57cb9b34ea69.gif]

Gadu Gadu

20-08-2014, 19:39
Tijo, jeśli Suriel był takim dobrym adminem to dlaczego nie głosowałeś na niego TUTAJ? Po co głosowałeś na mnie czy na Martina?

Ja do Suriela nic nie mam, bardzo go lubię, no ale nie wmówisz mi, że to, że Suriel gra u Cb w drużynie nie miało żadnego znaczenia.
Gadu Gadu

20-08-2014, 19:39
1. Czyżby to całe zamieszanie było związane z tym, że Tijo i Byku/Szczypior mają konflikt o dziedzictwo Flame Team?
2. Kogo Suriel miałby zastąpić wśród adminów? Fabre, RC, Gera czy Paladyna? Bo akurat skargi w większości są na moderatorów (zwłaszcza na jednego, który zupełnie przypadkowo jest też autorem tego postu).
3. Suriel dobrze się sprawuje jako "Multi Hunter" i "Techniczny", więc chyba prośba jest dość... bezcelowa.

[Image: 7fXbY98.jpg]

WP NWO SMH ZM BR IN FCD FR LG PTHC VV North Korea Iceland

"Nabierz skilla albo zgiń"

"Haters gonna hate" & "Psy szczekają, karawana idzie dalej"
Gadu Gadu
Visit this user's website Find all posts by this user

20-08-2014, 19:51
Tak, wiem, były wcześniej narzekania na administratorów i użytkownicy wybrali adminów bezkonfliktowych. Lecz... no dobra, wprost - nic nie robią. Żadnej inicjatywy z ich strony, po prostu sobie są. Ze strony Tijo inicjatywa Suriela na moda, ponieważ może by coś wprowadził, bo jak on był administratorem, to rzeczywiście dobrze to robił.

Administrator nie wystarczy, że będzie i coś napisze na konfie administratorskiej. Musi coś dodać od siebie. Wyjść z czymś, jakimś pomysłem. Do Red Cafe nie mam zastrzeżeń, bo robi bardzo wiele. Lecz Ger, Paladyn i Fabregas... No powiedzcie. Co zrobili za bycia administratorem ? Do moderatorów raczej nie mam zastrzeżeń, no może oprócz jednego... :L

Pozdrawiam, jak i zarówno nie pozdrawiam, Maggio
Gadu Gadu

20-08-2014, 19:57
Co zrobili? Może raczej co robią? Otóż wykonują sumiennie swoją rolę bez ceregieli. Kiedy potrzeba to są np: kiedy ktoś napisze skargę.
Kiedy trzeba dają procenty, pilnują porządku na forum więc zarzuty są moim zdaniem bezpodstawne. A czy Suriel wniósłby coś nowego? Nie sądzę. Fakt, jest to bardzo kompetentna osoba i miła ale jego praca nie różniłaby się niczym od tej, jaką wykonują obecni administratorzy. Suriel jest bardzo pomocny w sprawach technicznych i w wyłapywaniu multikont i tego się trzymajmy.

Również pozdrawiam.

Gadu Gadu

20-08-2014, 19:59
Moze niech sam Suriel sie wypowie w tym temacie Smile a Ty Jakub nie baw sie w jakiegos detektywa, wiadomo, ze nazwa Flame Team nalezy do mnie, ja ten klub stworzyłem, ja tą nazwe wymysliłem, wiec mam pełne prawo zmienic nazwe klubu wlasnie na Flame i nikt nie ma prawa co do tego sie pluć, ale nie odbiegajmy od tematu, podałem powody dlaczego Suriel powinien zostac ponownie przyjęty na posade administratora i chyba to wystarczy, widze, ze sobie nie radzicie w podziale obowiazkow: http://rshl.eu/Thread-Jakub-Wawrzyniak--7715?page=2- minęło 7 dni od ostatniego postu, i tutaj również: http://rshl.eu/Thread---7708?page=4, Suriel ma czas, mógłby sie tym zając i Was odciążyć od niektorych spraw, nie mam na celu jakoś moderacji i administarcji oczerniac w jakis sposób czy robic im na zlość, to jest tylko propozycja. Smile

<iframe src="//giphy.com/embed/c7Ebjv7aq4wNy?hideSocial=true" class="giphy-embed" allowfullscreen="" frameborder="0" height="461" width="480"></iframe>
Gadu Gadu

20-08-2014, 20:02
(20-08-2014, 19:59)TIJO Wrote: Moze niech sam Suriel sie wypowie w tym temacie Smile a Ty Jakub nie baw sie w jakiegos detektywa, wiadomo, ze nazwa Flame Team nalezy do mnie, ja ten klub stworzyłem, ja tą nazwe wymysliłem, wiec mam pełne prawo zmienic nazwe klubu wlasnie na Flame i nikt nie ma prawa co do tego sie pluć, ale nie odbiegajmy od tematu, podałem powody dlaczego Suriel powinien zostac ponownie przyjęty na posade administratora i chyba to wystarczy, widze, ze sobie nie radzicie w podziale obowiazkow: http://rshl.eu/Thread-Jakub-Wawrzyniak--7715?page=2- minęło 7 dni od ostatniego postu, i tutaj również: http://rshl.eu/Thread---7708?page=4, Suriel ma czas, mógłby sie tym zając i Was odciążyć od niektorych spraw, nie mam na celu jakoś moderacji i administarcji oczerniac w jakis sposób czy robic im na zlość, to jest tylko propozycja. Smile

Dokładnie. Widzę, że wiele osób wypowiadających się pod tematem nie ma pojęcia co Tijo miał na myśli pisząc tą propozycję i tworząc ten wątek.

Trzeba sto razy przegrać, aby ten jeden raz wygrać

[Image: tumblr_msm702Ba8q1qh6h8bo1_250.gif]
Gadu Gadu

21-08-2014, 12:59
Jak dla mnie Suriel nie ma tu nic do gadania. Miał swoje "5" minut w roli administratora, teraz przyszedł czas na nową gwardię wybraną przez użytkowników. Pamiętajcie o tym, że gdyby ogół był zadowolony z jego pracy na tym stanowisku, to zostałby wybrany po raz kolejny. Przyjdzie czas i na jego powrót.

Co to za Klub co serce otwiera, sprawia że człowiek z uśmiechem umiera
Oddaje radość gdy ktoś go wspiera, zawsze wygrywa ma cechy lidera
Jeżeli nie wiesz to Ci odpowiem to Barcelona jest dla nas Bogiem...

Gadu Gadu

Thread Closed

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)