Witaj gościu! Nie jesteś zalogowany na forum, więc możesz nie mieć dostępu do niektórych z jego funkcji! Aby rozwiązać ten problem
zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.
Real Soccer Haxball League

Thread Closed
Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szeregowiec Perm [Przeniesione przez Stephan El Shaarawy♫]
17-11-2014, 18:18 (This post was last modified: 17-11-2014, 18:18 by Logan.)
Szeregowiec Perm [Przeniesione przez Stephan El Shaarawy♫]
Mam propozycje kolejnego quizu na miarę SeSa (mam nadzieję, że Ci się spodoba). Czerwoni między sobą zagrają o perma. Strzelającym będzie Unquero (bo on i tak bana nie może dostać), który dobierze sobie jeszcze dwóch użytkowników forum do pomocy. Na czym będzie polegał quiz? Zrobimy akcje typu desant w Normandii i D-Day. http://haxmaps.com/map/820 na tej mapce czerwoni będą walczyć o życie. Ten który przebiegnie przez gniazda ckmów i uderzy piłkę nie dostaje bana. I tak gramy, aż zostanie ten jeden czerwony, który dostanie perma.
Quote:Propozycja nie jest nakazem, zakazem czy punktem z regulaminu. Jak wskazuje słowo ''propozycja'' jest to sugestia. Jak wiadomo propozycje dla jednych mogą być bardziej lub mniej głupie (...) ta propozycja została podana w celach humorystycznych (...)
Proszę zainteresowanych o wypowiedź, ale bez zbędnego spamu (do Polaka). Resztę proszę o nabijanie sobie postów poprzez mniej lub bardziej merytoryczne wypowiedzi koniecznie na temat!

Smile

„I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice”
Gadu Gadu
Find all posts by this user

Reklama
17-11-2014, 18:34
RE: Szeregowiec Perm
Woowowowo Nieźle Murzyn świetny pomysł,jestem za!

#TeamEdzio

Gadu Gadu

17-11-2014, 18:38 (This post was last modified: 17-11-2014, 18:39 by elChito.)
Nie, dziękuję.

W razie jakichkolwiek pytań, piszcie GG: 41081443.

Gadu Gadu

17-11-2014, 18:39
Świetny pomysł, ale co jeśli zainteresowani się nie stawią? Wszak nie mają tu nic do wygrania, jak zbanowani Biggrin

A trudno kogokolwiek do czegokolwiek przymuszać Biggrin

PS: Polaka to ja daaaaaaawno nie widziałem.

[Image: 7fXbY98.jpg]

WP NWO SMH ZM BR IN FCD FR LG PTHC VV North Korea Iceland

"Nabierz skilla albo zgiń"

"Haters gonna hate" & "Psy szczekają, karawana idzie dalej"
Gadu Gadu
Visit this user's website Find all posts by this user

17-11-2014, 18:40
(17-11-2014, 18:18)Pan Murzyn Wrote: Mam propozycje kolejnego quizu na miarę SeSa
Nie ja byłem pomysłodawcą igrzysk śmierci, lecz inny organizator, więc nie wiem czemu akurat do mnie uderzasz tą wypowiedzią.

(17-11-2014, 18:18)Pan Murzyn Wrote: (mam nadzieję, że Ci się spodoba)
Nie podoba mi się. Smile

[Image: LOCAAAAAAAAAAA7asdsdsad6766482dece2.jpg]
Gadu Gadu

17-11-2014, 19:07
Ja pierdziele, napinacie się (robicie jakieś głupie wątki żeby na SeS'a najechać) bo do jajec dał propozycję głupią (którą de facto można doszlifować i będzie spoko). Zakład poszedł żeby coś tak dziwnego dać i wielkie mi halo, niektórzy naiwni (w większości zapewne uczniowie polskich gimnazjów) się wkręcili i teraz widać że nakręcili innych, tak że każdy to na serio bierze xD.

Jak coś to następnym razem osobiście takie tępe propozycje usuwał będę, bo fun funem, ale trochę profeski tu trzeba wprowadzić.
Gadu Gadu

17-11-2014, 19:14
Wow, super pomysł. Może przegra pewien dyktator (pseudonim Łuki) i na rshl zacznie się nowe życie!

Jestem za! Dodałbym, że za przegranego organizatora ukaranego permem odbanowałbym losowego użytkownika z banem i dał mu tą zacną rangę.

MURZYN NA ADMINA

Gadu Gadu

17-11-2014, 19:24
Jak dla mnie lipa, po co banować "czerwonych", skoro dzięki nim forum się trzyma i ciągle rozwija?
Poza tym ostatnio jakoś dużo propozycji "z d*py", tzn. takich, które wiadomo, że nie wejdą w życie, a są robione dla... hmm.... nabijania postów?

[Image: tumblr_static_tumblr_static_eqcvjgy7p88w...8s_640.gif]
Gadu Gadu

17-11-2014, 19:26 (This post was last modified: 17-11-2014, 19:27 by Logan.)
(17-11-2014, 18:39)Jakub Wawrzyniak Wrote: Świetny pomysł, ale co jeśli zainteresowani się nie stawią? Wszak nie mają tu nic do wygrania, jak zbanowani Biggrin

A trudno kogokolwiek do czegokolwiek przymuszać Biggrin

PS: Polaka to ja daaaaaaawno nie widziałem.

Repka dla każdego kto przeżyje? Biggrin

„I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice”
Gadu Gadu

17-11-2014, 19:58
Pan Murzyn też dał dla jaj tą propozycje admini mogą więc czemu od razu się napinać Biggrin

[Image: 31359p0.jpg]
"Jeśli gralibyście w niebie, umarłbym, żeby tam Wam kibicować" iHALA MADRID!
Gadu Gadu

Thread Closed

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)