Szkółka RSHL [Przeniesione przez Hannibal Lecter]
Witaj gościu! Nie jesteś zalogowany na forum, więc możesz nie mieć dostępu do niektórych z jego funkcji! Aby rozwiązać ten problem
zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.
Real Soccer Haxball League

Thread Closed
Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
10-02-2016, 21:52
Sprawa była już poruszana przez organizatorów i chciałbym jeszcze usłyszeć wasze zdanie.

Pomysl jest taki aby stworzyć szkółkę rshl gdzie bym brał osoby które nie miały jeszcze klubu a szukają go, szkółka grałaby normalnie w lidze lecz mecz nie byłby o stawkę(czyli bez pkt) forma jakby sparingowa, tylko żeby inne drużyny nie zlekceważyły tego, walkowery będą normalnie. Ja sam bym nie grał, pokazałbym nowym tylko jak się powinno załatwiać spary, mecze itp taktykę będę im jedynie podpowiadać, oni sami mają się nauczyć i wyciągać wnioski. niby kamelen działa na zasadzie klub dla nowych ale wiecie jak jest u niego. do szkółki mieliby prawo wejść tylko ci gracze co nie grali w ogóle w lidze, każdy gracz ze szkółki musiałby ją opuścić po rozegraniu seoznu lub po prostu przejdzie do jakiegoś klubu.
Zakładając że szkółka nie będzie zdobywała pktow to żeby to ogarnąć w lidze powinniśmy ustalić że rozegrany mecz ze szkółka każdemu liczy się jako 3 pkt bądź 1 pkt, a w przypadku nie stawiania się na mecz - strata punktów
Wynik będzie dodawany taki jaki był ze wszystkimi statystykami graczy ze szkółki (gracze normalnych klubów nie będą mieli wprowadzanych statystyk - chodzi mi głównie o wytypowanie króla strzelców i króla asystentów bez potrzeby odejmowania bramek strzelonych szkolne)
A staty graczy szkółki przydadzą się dla klubów które będą szukały graczy
Skład tej akademi powinien być zwiększony do 10, tam trafiają gracze nowi, w większości nieznani, niewiadomo jak z ich dostępnościa zachowaniem
Transfery szkółki powinny być robione w jednym osobnym wątku i powinny być nieograniczone.
A wymogiem trafienia do niej powinno być posiadanie max 10 meczów w naszej lidze

KING OF NOTHING
Gadu Gadu
Find all posts by this user

Reklama
10-02-2016, 22:09
RE: Szkółka RSHL
Propsuję jak najbardziej, w końcu będę miał klub Biggrin
Bardzo ciekawy pomysł, co do ligi tylko pewny nie jestem jak to będzie wyglądać, ale sam koncept jest fajny.
Gadu Gadu

10-02-2016, 22:10 (This post was last modified: 10-02-2016, 22:11 by BasBoys.)
Najpierw trzeba by bylo poszukac talentow na roomach haxa i przekonac ich do gry w naszej lidze.Tutaj by sie sprawdzil/i osoba/y ktora by takowych graczy wypatrzyla i sciagnela na to forum cos na zasadzie scautingu.

<iframe src="//giphy.com/embed/sPJWRmbWQAbde" width="300" height="300" frameBorder="0" class="giphy-embed"
Gadu Gadu

10-02-2016, 22:33
Taktyki sami ustalą. Ja tylko będe nadzorował Smile

KING OF NOTHING
Gadu Gadu

10-02-2016, 22:51 (This post was last modified: 10-02-2016, 22:51 by Gardner.)
Każda opcja dla nowych na wprowadzenie do ligi i testowanie się z najlepszymi jest dobra. Cięzko bez doświadczenia na rshl wbić do klubu. Gdzieś się świeżaki muszą uczyć. Choć, czu Arne może się pochwalić jakimś wielkim doświadczeniem w RSie? Biggrin No nie wiem.

ArnE edited 10-02-2016 22:58 this post because:

W kilku klubach grałem lecz jeżeli ktoś doświadczony chciałby poprowadzić to za mnie to nie ma problemu Smile

[Image: giphy.gif]
Sit and spinSmoke
Gadu Gadu

10-02-2016, 22:51
Super pomysł.
LIKE IT.

[Image: 2ew34lc.jpg]

Gadu Gadu

11-02-2016, 11:37
Pomysł dobry, ale można by zrobić więcej klubów z tymi nowymi zawodnikami i oni by mogli mieć swoją ligę 'świeżaków'. Potrzebni by tylko byli ludzie, którzy by ich poszukali. Ja też mógłbym spróbować poszukać jakiś zawodników więc ja i Arne to 2 kluby, ktoś się jeszcze na to pisze?

[Image: 31359p0.jpg]
"Jeśli gralibyście w niebie, umarłbym, żeby tam Wam kibicować" iHALA MADRID!
Gadu Gadu

11-02-2016, 11:44
Pomysł jak najbardziej na plus, jedynie co to przydałaby się jakaś druga doświadczona osoba przy boku ArnE Smile
Zawsze jest to sposób na wprowadzenie nowych haxball'owiczów na RSHL!

Powodzenia Yes
Gadu Gadu

11-02-2016, 12:09
Jestem jak najbardziej na TAAK!

Jestem tutaj nowym użytkownikiem i bardzo, ale to bardzo trudno znaleźć jakikolwiek ogarnięty klub na początku swojej kariery.

11-02-2016, 12:50
Jeśli tylko i ja jak najszybciej naprawię laptop to mógłbym ogarnąć swoją drużynę Smile
Zresztą już nie raz o tym myślałem :>
Gadu Gadu

Thread Closed

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)