Witaj gościu! Nie jesteś zalogowany na forum, więc możesz nie mieć dostępu do niektórych z jego funkcji! Aby rozwiązać ten problem
zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.
Real Soccer Haxball League

Poll: Co sądzisz o przeniesieniu na nowy serwer TSa?
This poll is closed.
Jestem za, najlepiej jak najszybciej!
74.07%
40 74.07%
Jestem za, ale jeszcze nie teraz, poczekajmy do reformy.
14.81%
8 14.81%
Zdecydowanie przeciw!
11.11%
6 11.11%
Total 54 vote(s) 100%
* You voted for this item. [Show Results]Thread Closed
Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TS Haxball Poland (Przniesione przez Red Cafe)
30-05-2014, 12:44 (This post was last modified: 30-05-2014, 12:46 by Red Cafe.)
Post: #1
TS Haxball Poland (Przniesione przez Red Cafe)
Piszę tę propozycję, ponieważ ostatnio coraz częściej słychać głosy o tym, że nasz obecny serwer TSa nie działa, zawiesza się, może Niemcy za niego przestali płacić, tak jak i za swoją witrynę i za forum rozgrywek międzynarodowych? Nie wiem jak Wy, ale ja już czasami mam dosyć bycia zależnym od Niemiaszków.

Narzekamy na brak server adminów na obecnym TSie, chcemy mieć więcej władzy, a nie możemy mieć sami swojego servera TS, bo to nieopłacalne? Już niejednokrotnie Yoyogi, serwer admin TSa Haxball Poland mnie namawiał, żebyśmy tam przeszli. Myślę, że to jest idealny czas, żeby to uczynić, mieć pełnię władzy na TSie (oczywiście jeśli chodzi o naszą część TSa) i integrować się z innymi polskimi graczami haxballa.

Jakie są plusy takiego rozwiązania?
- serwer na ten moment jest opłacony na rok i trzy miesiące. Oznacza to, że przez ten okres czasu nie będziemy musieli się kompletnie martwić o kwestie finansowe, a potem myślę, że jakoś się dogadamy. W każdym bądź razie, z której strony się na to nie spojrzy, finansowo jest to najlepsza opcja.
- serwer na 512 slotów, zamiast 100, jak mamy obecnie. Większe możliwości rozwoju.
- rangi server adminów i supportów - na obecnym TSie mamy 4 polskich adminów i ta ilość jak najbardziej może zostać zachowana, ale dodatkowo zyskujemy przynajmniej jedną rangę server admina, co jest nie do uzyskania od Niemiaszków. Support = obecny polski admin.
- grafiki i nazwy klubów przy nicku - na obecnym TSie tylko zawodnicy ligi niemieckiej mają taką możliwość, w przypadku zmiany TSa nie byłoby z tym żadnych problemów.
- mniej przerw w funkcjonowaniu - większy, lepszy serwer, więc i mniejsza inwazyjność.
- więcej polskich graczy haxballa - nie ukrywajmy, obecne kontakty z zagranicznymi ligami Real Soccera są średnie, a w celu ich poprawy zostanie stworzone prawdopodobnie forum międzynarodowe, na starych podwalinach. Francuzi już się wynieśli dawno z tego TSa i nie narzekają, wszelkie sprawy międzynarodowe załatwiają poprzez fora, ewentualnie nie jest problemem wejście na inny serwer TSa.

Zyskujemy za to lepsze kontakty z polskimi ligami haxballowymi. Nie ukrywajmy, na tym polu jesteśmy dość zacofani, a otwarcie się tylko pomoże naszej lidze w dalszym rozwoju, dodatkowo - będziemy postrzegani dużo bardziej poważnie, niż tylko "jakieś tam drobne forum, drobna liga niszowej mapy". Kwestia tego, czy nasi użytkownicy będą potrafili się dogadać z bigowiczami, kulturalnie i bez spin. Haxball powinien łączyć, a nie dzielić, więc liczę na Was!

Dodatkowo główną ideą jest to, że nie ma sensu robić osobnego serwera TSa dla każdej nowo-powstałej ligi. Większość nie ogranicza się do jednego forum, grać można i na zaqhaxie i na RSie i na handzie, więc fajnie by było współtworzyć coś, co połączyłoby każdą ligę w Polsce, coś podobnego do YES, taki główny TS na całą Polskę, każdy znalazł by tam odpowiednią osobę do odpowiednich rzeczy.

Ostatnia sprawa - Yoyogi twierdzi, że ewentualny transfer na nowy serwer jest gotowy do przeprowadzenia, choćby i dziś, także nie ma absolutnie żadnych przeciwwskazań technicznych i organizacyjnych.

IP TSa: 185.49.12.111:9987 . KLIK

Zapraszam do dyskusji!


[Image: py38lc.jpg]
Gadu Gadu
Find all posts by this user

Reklama
30-05-2014, 12:56
Post: #2
RE: TS Haxball Poland
Jak najbardziej za , na pewno byłoby to wygodniejsze dla nas jak i dla adminów więc organizacja szłaby pełną parą. Może wtedy byłoby więcej osób do spin, lub chociaż do tego karaoke Biggrin Biggrin


30-05-2014, 12:59
Post: #3
RE: TS Haxball Poland
Oczywiście za, obecny TS choć miał służyć do kontaktów międzynarodowych lecz służy tylko do kontaktu z Niemcami który nie jest nam bardzo potrzebny. Zawsze można poprosić? Niemców aby zostawili nam jeden kanał na obecnym ts w celu kontaktu i będzie git. Dodatkowo te wszystkie bajery jak graficzki, nazwy klubów czy więcej slotów tylko posuwa szale na naszą korzyść. Jak najszybciej !


[Image: 24w53xt.jpg]
Gadu Gadu
Find all posts by this user

30-05-2014, 13:15
Post: #4
RE: TS Haxball Poland
Bardzo mi się podoba to, że posiada dwa kanały muzyczne Biggrin


<a target="_blank" href="https://imageshack.com/i/plOImEXqg"><img src="http://imageshack.com/a/img921/2664/OImEXq.gif" border="0"></a>
Gadu Gadu
Find all posts by this user

30-05-2014, 13:17
Post: #5
RE: TS Haxball Poland
Tylko prosze o unbana, dostałem bana od Salake na wejściu gdyż chciałem porozmawiać z kolegami. Potwierdzą to inne osoby.

Red Cafe edited 30-05-2014 13:18 this post because:

Raczej nie będzie z tym problemu, po ewentualnej przeprowadzce każdy RSHLowicz zacznie z zerowym kontem.

Gadu Gadu
Find all posts by this user

30-05-2014, 13:18
Post: #6
RE: TS Haxball Poland
Dobry pomysł RC, może wiecej graczy z biga by się zainteresowało ligą jakby zobaczyło naszą aktywnośc na tsie i ogólnie Biggrin
Fajnie by było zobaczyć nowe twarze na rsie, oczywiście licze na tych bardziej ogarniętych ; )

Find all posts by this user

30-05-2014, 13:56 (This post was last modified: 31-05-2014, 09:59 by Martin.)
Post: #7
RE: TS Haxball Poland
Mi to obojetnie jaki TS ... ale powiem tylko tyle, ze jeszcze bedzie nie jedna spina na TSie jezeli sie przenesiemy, bo jak wiadomo Bigowcy za nami nie przepadają, zreszta to samo jest z nami.

#JW - ja sie z jakąś nieuprzejmością Niemców nie spotkalem. Wystarczy wejsc na Pałac powiedziec cos i juz sie zaczynaja wyzwiska i jakieś afiszowanie sie '' gralem w finale na HCLu ( czy jak sie to gowno ziwe...) wiec morda''

Nie jestem za tym, aby zostac na Niemieckim TSie, ale napewno nie za tym aby przenosic sie wlasnie tam, na TS Bigowiczow którzy jak wiadomo maja inny świat.

Pozatym śmieszą mnei wszyscy ci ktorzy glosuja/ wypowiadaja sie nie przebywajac nigdy na Pałacu.


   [Image: giphy.gif]  
Gadu Gadu
Find all posts by this user

31-05-2014, 06:07
Post: #8
RE: TS Haxball Poland
Jestem za - więcej slotów, polskie drużyny itd.

Martin, Niemcy też za nami nie przepadają i wzajemnie według stereotypów Tongue


[Image: 7fXbY98.jpg]

WP NWO SMH ZM BR IN FCD FR LG PTHC VV North Korea Iceland


"Nabierz skilla albo zgiń"

"Haters gonna hate" & "Psy szczekają, karawana idzie dalej"
Gadu Gadu
Visit this user's website Find all posts by this user

31-05-2014, 12:08
Post: #9
RE: TS Haxball Poland
Ja jestem jak najbardziej za Smile

Przenosić się możemy w każdej chwili i myślę, że jest to bardzo dobra opcja!
Może poprawimy stosunki RS z BIGiem (xD)!
Gadu Gadu
Find all posts by this user

31-05-2014, 13:24 (This post was last modified: 31-05-2014, 13:38 by Martin.)
Post: #10
RE: TS Haxball Poland
Nic tylko pogratulować, 1min na nowym TSie i juz spina Smile


   [Image: giphy.gif]  
Gadu Gadu
Find all posts by this userThread Closed


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)