Witaj gościu! Nie jesteś zalogowany na forum, więc możesz nie mieć dostępu do niektórych z jego funkcji! Aby rozwiązać ten problem
zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.
Real Soccer Haxball League
Server Teamspeak aktywny do: 23-02-2018 19:26
Portfel znajdziesz w panelu Wspomóż TeamSpeak po prawej stronie forum! Pomoc pod numerem gg: 59372634

Poll: Czy jesteś za zmianą TeamSpeaka?
This poll is closed.
Jestem ZA
96.15%
25 96.15%
Wolę zostać na obecnym
3.85%
1 3.85%
Total 26 vote(s) 100%
* You voted for this item. [Show Results]

Thread Closed
Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TeamSpeak (Przniesione przez Mateo)
25-08-2015, 17:39
TeamSpeak (Przniesione przez Mateo)
Witam

Wychodzę z pewną propozycją dla RSHL.

Planujemy odnowić nasz stary serwer TeamSpeaka z iTobem, ale tym razem na 180 slotów. Serwer będzie w pełni zabezpieczony przed atakami osób trzecich i nic nie będzie wywalało, tak jak na poprzednich moich serwerach. Mam w tym sporo doświadczenia i ogrom wolnego czasu i chcę go wykorzystać dla naszej społeczności.
Serwer powstałby we wtorek-czwartek i już wtedy mógłbym oddać go do użytku RSHL. Na moim serwerze również sprawowałaby władzę administracja RSHL.
Także mam do was zapytanie, czy jesteście za przejściem na na nowy serwer, czy wolicie pozostać na starym niezabezpieczonym serwerze, na którym będziecie wywalani?
Na moim serwerze regularnie organizowałbym turnieje RS, Karaoke, czy też Jaka to melodia. Swoje miejsce miały by również Music Boty, przez co DJ'e nie byliby zupełnie potrzebni.

Mam nadzieje, że znajdą się osoby, które potwierdzą, że moje serwery TS to pełen profesjonalizm Yes

W razie jakichkolwiek pytań chętnie odpowiem w poście.

Pozdrawiam.

Reklama
25-08-2015, 17:43
RE: TeamSpeak
Zdecydowanie popieram, obecny TS nie zdaje egzaminu w praktyce Smile
Gadu Gadu
Find all posts by this user

25-08-2015, 17:45
Jestem za, ale jak zostawisz dj'om swoją fuchę. :/

#TeamEdzio

Gadu Gadu

25-08-2015, 17:54 (This post was last modified: 25-08-2015, 17:55 by iTob.)
Popieram propozycję. Razem z blessem od początku problemów zaczęliśmy myśleć nad powrotem na nasz TS. Myślę, że użytkownicy będą zadowoleni z przejścia na nasze warunki i nikt nie będzie przy tym pokrzywdzony. Nasz serwer posiada ochronę Anty DDOS i inne zabezpieczenia dzięki czemu nie będzie wyrzucało serwera jak ma to miejsce teraz.

[Image: zpM.png]
Gadu Gadu

25-08-2015, 17:55 (This post was last modified: 25-08-2015, 18:14 by Unquero.)
Pytanie bardziej do KuKsa na ile ma opłacony obecny serwer, bo licencję mamy na jeszcze dosyć długo, więc szkoda żeby się marnowało. Niestety na mintshoście ten anty DDoS jest niezbyt dobry, bo jedynie na blackhole'u się opiera, więc będzie to czasami siadać, szczególnie jak te dzieciarnie z innych serwerów nie znajdzie innego zajęcia niż DDoSy. Sam więcej nie zrobię, bo nawet jak VPS zabezpieczę to przy DDoSach i tak cały serwer siada, więc nic to nie da.

Napisz mi VNM na jakim hostingu macie tego TS'a jeszcze, bo wolę się upewnić, jak mają być dalej podobne zabezpieczenia to nie ma sensu.

Edit. Jeszcze jedna sprawa, podesłałbym Wam też bazę i resztę plików z obecnego TS, żeby konfigurować wszystkiego i tworzyć kanałów, rang nie trzeba było.
Gadu Gadu

25-08-2015, 17:58
Serwer będzie stał na hostingu Net-speak.pl. Stabilny serwer i kilkakrotnie testowany przeze mnie.

Dałbym Ci dostęp do panelu Unquero i byś mógł sobie wszystko wgrywać bezproblemowo Wink2

25-08-2015, 19:38
Popieram pomysł ten TS jest nie do wytrzymania, często wywala ludzi i nie jest zabezpieczony Smile
Gadu Gadu

25-08-2015, 19:45
Popieram ten pomysl, jesli bedzie kanal dla mnie. :3

Mama told ya girl she's a mutt
She said do me, she said do me proud, half blood

[Image: 2zzrfr9.png]

Gadu Gadu

25-08-2015, 20:08
Każdy będzie mógł otrzymać swój własny kanał w strefie prywatnej, z tym problemu raczej nie będzie Smile Biggrin

26-08-2015, 10:36
Wygląda to na dobre rozwiązanie tylko właśnie to samo mam pytanie co Unquero - co z obecnym serverem? Przecież to jest wykupione i KuKsU za to płaci, głupio by było nagle teraz to zostawić Biggrin

[Image: 200_d.gif]
Gadu Gadu

Thread Closed

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)