Teamspeak [Przeniesione przez Hannibal Lecter]
Witaj gościu! Nie jesteś zalogowany na forum, więc możesz nie mieć dostępu do niektórych z jego funkcji! Aby rozwiązać ten problem
zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.
Real Soccer Haxball League

Thread Closed
Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 1 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
29-03-2016, 16:24
Proszę o zmianę ustawień serwera, chodzi mi o rangę NEW, zaprosiłem kumpla, który rzadko wchodzi na serwer i oczywiście przez jakiś niepotrzebny dodatek nie mógł wejść na żaden kanał. Spoko, ale adminów brak. Kto ma te rangi zdejmować, jak na serwerze nie ma żadnego admina...

Find all posts by this user

Reklama
29-03-2016, 17:31
RE: Teamspeak
Nie, ale polajkował MLSPolska.

29-03-2016, 18:08 (This post was last modified: 29-03-2016, 18:09 by Kaiser.)
Ty też w tym sezonie Kandale nie grasz a jakoś nikt Cie zabrania używać Teamspeaka.

Teamspeak jest dla wszystkich, którzy przestrzegają zasad serwera. Jest to też i wizytówką, bo ktoś kto nie gra na forum może zostać przez TS zachęcony.

[Image: comment_R2RZjGIoeT9tYw0eQejsgFDpDpdQ2C6T.gif]

29-03-2016, 19:09 (This post was last modified: 29-03-2016, 19:10 by muzal_18.)
Co do rangi new to właśnie wbijam na serwer by ktoś w końcu mi ją zdjął Sad Jeśli byłby jakiś admin dosyć często albo tak by się zmieniali, że przynajmniej jeden jakiś jest na TS w godzinach szczytu (myślę 16-22, może czasem i w wakacje do 24) to ranga ma sens, inaczej nie, bo ani nie da się wbić na kanał, ani praktycznie nic zrobić.
EDIT: Żadnego admina nie ma na TS, ta ranga jest bez sensu.
Gadu Gadu

29-03-2016, 19:12 (This post was last modified: 29-03-2016, 19:31 by Kandale.)
Ale jeśli polajkował to może wchodzić. Ściągać mu tego NEW!!!
PS. Alutka spokój

Gadu Gadu

29-03-2016, 20:02
NEW są potrzebne by "odsiewać" ew. multikonta, spamboty, itd. To uciążliwa acz przydatna funkcja.

[Image: comment_R2RZjGIoeT9tYw0eQejsgFDpDpdQ2C6T.gif]

30-03-2016, 00:48
Jak wam nie pasuje TIJO I NEMS to wypad na innego tsa a nie pierd***cie, nie będę bydła trzymał. Jak jest problem z rangą i jakimiś ustawieniami to pw do mnie i naprawię, ktoś się musiał bawić rangami i pozmieniał niestety nie mam wglądu kto.

Nie ma mnie 24/7 w domu niestety ale jest 6server adminów +2moderatorów. Każdy ma prawo do nadawania rang.

EDIT: Ranga NEW działa juz prawidłowo, można wchodzić na kanały tymczasowe i półtrwałe, aczkolwiek blokuje ona dostęp na kanały stałe.

Thread Closed

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)