Witaj gościu! Nie jesteś zalogowany na forum, więc możesz nie mieć dostępu do niektórych z jego funkcji! Aby rozwiązać ten problem
zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.
Real Soccer Haxball League

Thread Closed
Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Testy #1
01-02-2017, 22:53 (This post was last modified: 02-02-2017, 14:36 by Makumba.)
Testy #1
Każdy z szerokiej kadry musi uczestniczyć przynajmniej raz w takich testach, im więcej, tym lepiej (będzie ku temu dużo okazji, także jeśli nie pasuje Ci termin pierwszych, drugich i również trzecich testów - nie przejmuj się, będą kolejne!). Testy zazwyczaj będą się zaczynać o 21:00 lub 21:30

Jak to będzie wyglądało? Jeśli będzie min. 8 chętnych osób, to po prostu będziemy grali między sobą, na takiej zasadzie: 2 mecze po 10 minut, 5 minut przerwy, 2 mecze po 10 minut, 5 minut przerwy, 2 mecze po 10 minut.
Po co przerwy? Aby uniknąć sytuacji, że w trakcie meczu ktoś nagle musi iść afk na chwile, przez co pozostała 7 bezczynnie czeka, zrozumiałe jest to, że nie każdy może godzinę bez przerwy grać w kulki, a czasami musi coś zrobić - właśnie ku temu mają służyć owe przerwy.

Jeśli jednak nie uzbiera się tych 8 osób, to po prostu sparingi z drużynami z lig zagranicznych.

Pierwsze testy: Czwartek (02.02) 21:30 (przewidziany czas zakończenia 22:45-23:00)

W tym temacie proszę osoby zainteresowane pojawieniem się na jutrzejszych testach o napisanie posta(przed napisaniem upewnij się, że będziesz miał czas do gry w wyżej podanych godzinach, ewentualnie napisz, np. mogę grać od 21:30 do 22:00 itp.)
Maksymalnie 3 defów i 5 napastników, na zasadzie kto pierwszy, ten lepszy (przy kolejnych testach pierwszeństwo będą mieli Ci, którzy jeszcze nie mieli okazji zaprezentowania swoich umiejętności)

Edit: Maksymalnie 2 zawodników z jednego klubu na 1 pozycje, ponieważ chce Was zobaczyć w grze z kimś, z kim nie mieliście przyjemności grania przez dłuższy czas, np. jest Fabre i TH, to nie może być kosmosa, bo grali wspólnie we 3 przez dłuższy czas.

*Proszę o wypowiadanie się tylko w celu poinformowania się o swojej obecności zawodników znajdujących się w szerokiej kadrze, każde inne posty będą odpowiednio nagradzane.

**Aby uniknąć zbędnego spamu, będę zaznaczał osoby, które zapewniły swoją obecność, a ich posty po prostu usuwał.

Zawodnicy, którzy potwierdzili obecność na 1 testach:

GK:
-Makumba
-elCiapo
-iTob (do 22:15)

DMC:
-mev
-cebson
-Luisito

ATK:
-Thierry Henry
-Fabregas
-Chuck Bartowski
-Jurgen
-Polak
Gadu Gadu
Find all posts by this user

Reklama
02-02-2017, 21:46
RE: Testy #1
Nie wiem czy dotarła do wszystkich informacja: zaczynamy o 22, z powodów niezależnych od Makumby!

Makumba edited 02-02-2017 21:59 this post because:

Spam - 20% Smile

W razie jakichkolwiek pytań, piszcie GG: 41081443.

Gadu Gadu

03-02-2017, 00:01 (This post was last modified: 03-02-2017, 00:04 by Makumba.)
Testy #1 zakończone, czas na podsumowanie - nie będę pisał jak najprościej, tłumaczył dlaczego to było złe a to dobre, tylko będę pisał "swoim slangiem", który nie każdy może zrozumieć, szczególnie Ci początkujący.

Pierwotnie mieliśmy rozpocząć grę o 21:30, jednak wiedząc, że po prostu nie wyrobie się na tą godzinę, poinformowałem wcześniej na gg wszystkich, że przekładamy rozpoczęcie na 22:00. Mimo tego i tak Chuck się spóźnił, a Polak nie pojawił w ogóle (za co ma oczywiście ogromnego minusa).

Przechodząc do samej gry:

Makumba - Miałem dziś wielkie problemy z rozgrywaniem, mimo, że wirtuozem rozgrywania nigdy nie byłem, to dziś było jeszcze gorzej niż zawsze, co oczywiście muszę poprawić, w defie jedynie pojawiały się jakieś nieporozumienia z dmc, co jest normalne, a wręcz naturalne na tym etapie "przygotowań".

iTob - W rozgrywaniu dużo lepiej od Makumby, jednak miał on kilka niepewnych interwencji + w pełni zawinił przy utracie 1 z bramek (zostawił krótki słupek i Jurgen ładnie zmieścił od razu po aucie), do tego przy jeszcze 1 bramce mógł się dużo lepiej zachować (mimo, że przeciwnicy perfekcyjnie wyprowadzili kontrę, to iTob swoim ustawieniem puścił napastnika na pustą bramkę - w momencie gdyby był bardziej cofnięty, przeciwnicy mieliby po prostu czyste 2v1)

cebson - zagrał poprawnie, niczym szczególnym się nie wyróżnił, jeśli chodzi o grę, zrąbał 1 bramkę (mimo, że jego ustawienie nie pozwalało na przecięcie piłki, on podjął się tej próby, co było równoznaczne z odpuszczeniem krycia napastnika, przez co dał przeciwnikom setkę. Ogólnie po cebsonie spodziewałem się nieco więcej, na duży plus to, że wyróżnił się w komunikacji - najwięcej spośród obecnych dziś defów komunikował się z drużyną, co jest bardzo ważne u DMC.

Luisito - zagrał poprawnie, podobnie jak cebson niczym szczególnym się nie wyróżnił, mimo tego, jestem pozytywnie zaskoczony z Luisa, spodziewałem się przepaści między nim a cebsonem (cebson wygrał niedawno ligę niemiecką z ET, a Luis na poprzednim nc był jedynie cieniem Maggio). Do poprawy komunikacja, której u niego brakuję.

mev - była to wielka niewiadoma tych testów, gracz od niedawna grający na tym najwyższym poziomie, nie mam pojęcia, czy kiedykolwiek miał styczność z niemiecką mapą, jednak dziś był najlepszy spośród DMC, bardzo podobały mi się jego agresywne podejścia, kiedy przeciwny gk/dm rozgrywa piłkę, przez co wraz z iTobem mieliśmy problem ze znalezieniem miejsca do gry, jedno z takich agresywnych wejść zakończyło się bramką dla jego zespołu (którą oczywiście sam wypracował).

Chuck Bartowski - najlepszy dziś wśród napastników, bez większych błędów przy ustawieniu na autach oraz podchodzeniu i trzymaniu szerokości, cały czas trzymał wysoki poziom, mały minus za to, że zawalił jedną z bramek (nie wyszedł do piłki, dał się wyprzedzić mevowi), natomiast spory minus za spóźnienie, mam nadzieję, że więcej już to nie będzie miało miejsca.

Jurgen - na początku miał problemy z ustawianiem się na autach, po kilku minutach to ogarnął i przez resztę czasu bez większych błędów w tym aspekcie, samodzielnie wypracował 2 bramki dla swojego zespołu, ale również zwalił jedną setkę.

Thierry Henry - Wielkie problemy przede wszystkim z podchodzeniem, oraz czasami zdarzało się złe ustawienie na autach, zaimponowało mi jednak to, że po Tym, jak informowałem go o tym, że się źle zachowuje w danym momencie, to w następnej akcji bardzo się starał nie popełnić tego samego błędu, miałem wrażenie, że zdaje sobie sprawę, kiedy popełnia błąd, co jest oczywiście in plus + jako jedyny przez całe testy zadał mi pytanie dotyczące gry, co również jest wielkim plusem.

Fabregas - Największe rozczarowanie dzisiejszych testów, spodziewałem się, że wraz z Th (wspólnie wygrali ligę niemiecką w barwach ET) i Chuckiem (doświadczenie z gry w CL w barwach pV) będą o poziom wyżej niż Jurgen, jednak było inaczej, Fabregas, podobnie jak "Człowiek" miał wielkie problemy z podchodzeniem i ustawieniem na autach, najgorsze jednak było to, że za każdym razem powtarzałem mu, co robi źle, jednak w następnej akcji robił po prostu to samo.   Normalnie po dzisiejszym dniu powinienem już mu podziękować, ale postanowiłem, że każdemu dam minimum 2 szansy, dlatego przy Fabregasie jak narazie wielka, czerwona kropka.

Polak - po prostu nie pojawił się na dzisiejszych testach (bez poinformowania mnie o tym wcześniej), co kończy się wielką, czerwoną kropką, tak jak u Fabregasa.
Gadu Gadu

03-02-2017, 01:40
Polecam na przyszłość nie zmieniać godziny zbiórki, szczególnie 30 minut przed zbiórką, tylko sztywno trzymać się założeń.

Poinformowałem po testach, dlaczego nie dałem rady być o 22;00 i doskonale zdajesz sobie sprawę, że nie dało się poinformować przed zbiórką w tym wypadku o nieobecności, każdy bywa wieczorem zmęczony.

Pozdrawiam.

Makumba edited 03-02-2017 08:36 this post because:

"byłem na 21;30 i zasnąłem po wiadmości" - no tak, na 21:30 to byłem, ale na 22 to już nie, mimo tego, że deklarowałem obecność do 23:00

poza tym, jeśli czujesz się senny, kładziesz się do łóżka, to chyba nie jest problemem poinformować wcześniej, że może Cię nie być? wtedy mam czas na znalezienie zastępstwa

spam - 20%

03-02-2017, 01:56
Mistyk>Polak

Makumba edited 03-02-2017 08:38 this post because:

spam - 20%

Thread Closed

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)