Witaj gościu! Nie jesteś zalogowany na forum, więc możesz nie mieć dostępu do niektórych z jego funkcji! Aby rozwiązać ten problem
zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.
Real Soccer Haxball League

Thread Closed
Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 1 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Transfery [Przeniesione przez Hannibal Lecter]
22-01-2016, 10:19 (This post was last modified: 22-01-2016, 10:19 by Michał Milowicz.)
Transfery [Przeniesione przez Hannibal Lecter]
Panowie, mam takie pytanie. Co sądzicie o powrocie do systemu pieniężnego w Real Soccer Haxball League?

Dla nowych użytkowników objaśniam, że kiedyś każdy zespół miał budżet i każdy zawodnik kosztował daną sumę.

Bez klubu = 5 mln
Posiadający zespół = cenę wynegocjowaną.

Uważam, że powrót do tegoż systemu dałby więcej realizmu i wymagałby od trenerów nie tylko "klepania potwierdzam" ale i inteligencji oraz zmysłu ekonomicznego. Dodatkowo ktoś miałby większe pole manewru transferowego.

Dodatkowo możnaby było wrócić do systemu wypożyczeń. Pomogłoby to głównie mniejszym klubom, które dopiero zaczynają z ligą ale nie mają zasobnej kadry.

Tylko proszę, bez gawędzenia że "GUPI POMYSŁ ZABIJ SIĘ", tylko konkretnie. Tak/Nie i dlaczego.

Pozdrawiam.

[Image: comment_R2RZjGIoeT9tYw0eQejsgFDpDpdQ2C6T.gif]

Find all posts by this user

Reklama
22-01-2016, 10:28
RE: Transfery
GUPI POMYSŁ ZABIJ SIĘ

ArnE edited 22-01-2016 11:14 this post because:

20% spam

Gadu Gadu

22-01-2016, 10:57
Jestem na TAK , myślę , ze to dobry pomysł , ponieważ wprowadzi on troche realizmu i nie bedzie komu się odechce grać rozwiązywać kontraktu , dla mnie ten pomysł jest całkowicie spoko , mysle , ze Prezydent wniósł dobra opcje powrócenia do starego systemu Wink2

Gadu Gadu

22-01-2016, 11:04
Jestem na tak, kluby bedą ściągać do siebie poważniejszych zawodników i wprowadzi to nutkę realizmu.

#TeamEdzio

Gadu Gadu

22-01-2016, 11:12
The Professor Wrote:Jestem na TAK , myślę , ze to dobry pomysł , ponieważ wprowadzi on troche realizmu i nie bedzie komu się odechce grać rozwiązywać kontraktu , dla mnie ten pomysł jest całkowicie spoko , mysle , ze Prezydent wniósł dobra opcje powrócenia do starego systemu Wink2

spacja przecinek spacja przecinek spacja przecinek
Co do tematu, pomysł ciekawy lecz do końca mnie nie przekonuje. Nie wiadomo czy znalazłyby się osoby ogarniające rynek transferowy. Można spróbować.

Gadu Gadu

22-01-2016, 11:22
Gaz. Wrote:
The Professor Wrote:Jestem na TAK , myślę , ze to dobry pomysł , ponieważ wprowadzi on troche realizmu i nie bedzie komu się odechce grać rozwiązywać kontraktu , dla mnie ten pomysł jest całkowicie spoko , mysle , ze Prezydent wniósł dobra opcje powrócenia do starego systemu Wink2

spacja przecinek spacja przecinek spacja przecinek
Co do tematu, pomysł ciekawy lecz do końca mnie nie przekonuje. Nie wiadomo czy znalazłyby się osoby ogarniające rynek transferowy. Można spróbować.

Oj nie czepiaj się , jestem dyslektykiem Angry

Gadu Gadu

22-01-2016, 11:57 (This post was last modified: 22-01-2016, 11:57 by Konfucjusz.)
Transfery za gruby hajs powinny być nieprzerwanie. Zawsze jest to jakieś urozmaicenie dla ligi.

[Image: display?key=fd92ebbc52fc43fb98f69e50e789...o1_500.gif]

" It's Not Over Until I Win! " ~ Les Brown
Gadu Gadu

22-01-2016, 12:47
Jestem na tak, budżet na pewno urozmaiciłby ligę.

[Image: 1btjph.gif]
Gadu Gadu

22-01-2016, 12:55 (This post was last modified: 22-01-2016, 12:57 by Kandale.)
Tak. Gdy wycofano budżety to liga coś straciła na tym. Czas wrócić do korzeni.

Gadu Gadu

22-01-2016, 12:56
Ja to widzę osobiście tak.

Budżety weszłyby od nowego sezonu. Wiadomo, że w obecnym zrobiłoby to niepotrzebny burdel. Każdy zawodnik kosztowałby 5 mln, to by to też unormowało budżety klubów np. Klub X grał w tym sezonie i ma 5 zawodników. Każdy klub zaczyna z budżetem 50 mln, czyli 50 mln - 25 mln (bo 5 x 5) = 25 mln

Wtedy też rozkręciła by się karuzela transferowa i każdy zawodnik bez klubu byłby wart 5 mln. Prawo rynku.

Można by było też wypożyczać zawodników, za konkretną umówioną kwotę. Pomogłoby to mniejszym klubom gdyby jakiś zawodnik wypadł/olał sprawę.

Kupować/sprzedawać zawodników można by było w okresach transferowych. Okresami byłyby przerwa w połowie sezonu i zakończenie sezonu.

Wyjątkiem byliby zawodnicy bez klubu. Takich można byłoby kupować w piątek.

Co do mechaniki. Dodalibyśmy tylko tabelkę w excelu. Ogarniałby to ktoś od kontraktów. Prosta sprawa.

[Image: comment_R2RZjGIoeT9tYw0eQejsgFDpDpdQ2C6T.gif]

Thread Closed

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)