Witaj gościu! Nie jesteś zalogowany na forum, więc możesz nie mieć dostępu do niektórych z jego funkcji! Aby rozwiązać ten problem
zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.
Real Soccer Haxball League

Thread Closed
Thread Rating:
  • 4 Vote(s) - 2 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Włochy (Italia xD) vs Islandia
10-08-2017, 18:26
RE: Włochy (Italia xD) vs Islandia
nie wiedziałem, że gówno ma ręce i jest w stanie pisać. dzięki poker Biggrin

[Image: efdb2d7c464baa02.jpg]
Pawło Kutas według mnie nie jest chu*owym graczem.
~Radson
Gadu Gadu
Find all posts by this user

Reklama
10-08-2017, 19:08
Po tej komisji stwierdzam parę rzeczy.

1. Roman nie nadaje się na sędziego. Po prostu szkodzi sam sobie i innym. Administracja wystawia go na taką właśnie sytuację, a nawet śmieszność - a to jest zachowanie skrajnie okrutne. Niech się zajmie czymś bardziej pożytecznym a z pewnością mniej narażonym na presję - bo z tą sobie ewidentnie nie radzi.
2. Jak zwykle gdy kończą się argumenty to amunicja w komisjach są przytyki personalne. Nie pamiętam już kto to napisał, ale "gościu, to ja z Tobą nie jestem". Wódki nie piliśmy, więc daruj. Że niby "jak go śmiem oceniać po kilku meczach" - a po czym się poznaje dobrego sędziego? Po meczach. To tak jakbyś powiedział "Jak śmiesz oceniać lekarza po tym, że parę osób zabił".
3. Problemy kadrowe. Administracjo zrób coś z tym, bo to ten czas o którym mówiłem już rok/dwa lata temu. Weterani odejdą i będziemy zmuszeni sięgać po każdego nawet skrajnie nieprzygotowanego, a potem są takie efekty.
4. Tutaj prawdopodobnie dostanę pierwszy raz od dawien dawna procenty i będą to procenty słuszne. Patrząc na tych Romanów, Pawlo Kutasów i ogólnie tą całą atmosferę czy przy tej komisji, czy przy innych, tak patrząc z boku i co jakiś czas dodając argumenty stwierdzam, że na RSHL jak w lesie. Nie, na RSHL jak w chlewie obsranym gównem.

Dlatego też ja nie zamierzam się w nim babrać z szacunku do samego siebie i poza gazetką RSHL (do której zapraszam, może obudzimy tego trupa!) oraz ew. jakimiś postami w Hyde Parku nie będę się udzielał - i każdemu radzę z Was to samo. Bo administracja swoje, userzy swoje, wsiowe głupki swoje - a Ty człowieku męcz się z takimi. Jak mawiał Zbigniew Stonoga - nie warto.

I za te słowa biorę pełną odpowiedzialność.

[Image: comment_R2RZjGIoeT9tYw0eQejsgFDpDpdQ2C6T.gif]

10-08-2017, 19:57
To jeszcze ja dołożę swoje dwa słowa. I wcale tu nie przyszedłem bronić Romka.
1. Podsumuwując, Romek popełnia dużo błędów. Wylejmy go z roli sędziego, ale jak już powiedział to Steve i tak będzie sędziować mecze bo nie ma nikogo aktywnego.
2. Ludzie, tyle było na Romka komisji, że powinniście się czegoś nauczyć. Jak pisze, że nie chce sędziować bo jest zmęczony, lub jak teraz, czeka na ważny telefon to lepiej go nie brać bo wiadomo, że będzie rozkojarzony, a jak brać to na własną odpowiedzialność, byleby pózniej bez płaczu. Aczkolwiek w tym meczu za dużo błędów sędziego i rozumiem tutaj Islandię.
3. Wynik 5:1? No bez jaj, tutaj nie jest wina Romka. Inaczej by było, jakby był wynik np. 5:3, 5:4. Mecz jak dla mnie nie powinien być powtarzany. Jak było widać, podczas regulaminowej rozgrywki był wynik 1:1, więc dało się grać pomimo błędów Romana.
4. Zamiast wyrzucać Romka z sędziego, może ktoś by go jeszcze poduczył? Np. w mniej ważnych meczach ligowych. Moim zdaniem to by wyszło dla wszystkich dobrze. Jestem jednak za tym, aby dał sobie już spokój do końca SC, aby ochłonął i wrócił mocniejszy.
5. Szkoda, że zamiast spokojnego wytłumaczenia swojego stanowiska zrobiła się tu gównoburza, szczególnie na stronie 4.

Dziękuje i pozdrawiam Smile

Haxball to jest nierozłączna część życia.
Waleczne Modliszki, Polish Skills (sezon 15,16), Death Eaters (s 16)
Gadu Gadu

10-08-2017, 20:30
To już nie moja repka, więc mogę się wypowiedzieć.

1. Dokładnie, zgadzam się. Roman powinien wylecieć. Dla ułatwienia od razu załóżmy temat pod tytułem "łolaboga sendziuf ni ma".
2. Macie challenge.
3. Macie prawo do zmiany sędziego w trakcie spotkania.

Nie korzystacie ze swoich praw, a potem kolejny raz płacz na sędziego. Dokładnie tak, jak połowa Polaków - na wybory nie pójdą, ale na władzę narzekać to każdy jeden chętny. No ku*wa, jakim prawem. Przed meczem doskonale wiedzieliście jaką opinię ma Romek jako sędzia. W trakcie meczu też nie braliście powtórki. Nie zmieniliście sędziego.
A wynik mówi sam za siebie. To jak płacz kibiców Barcelony, która dostała w dupsko 6:1, a winę zwala się na sędziego. No sorry, przez sędziego to można stracić jedną bramkę, może dwie. Ale nie pięć. Takie komisje są po prostu żenujące, co najwyżej do hyde-parku się nadają.

I koronny argument - spieszyło nam się... xD serio? Tak straszliwie wam się spieszyło, że nie mieliście 2 minut na sprawdzenie powtórki/znalezienie sędziego, ale już 20minut na rozegranie meczu od nowa znajdziecie? Może to i tylko kulki ale panowie, nie róbmy błazenady.
Gadu Gadu

10-08-2017, 20:45
Przecież Islandia miała jedną sytuację i z niej strzelili bramkę... W dodatku to był rożny. Przeciw nam też się kilka razy Roman pomylił, trudno. Rozumiem, że cali jesteś nabuzowani przez tą przegraną, ale 4:1 o czymś świadczy chyba, nie?

10-08-2017, 23:21
Nie chce mi się już każdemu z osobna odpowiadać, więc napiszę tylko, że po waszych postach widać, że nie przeczytaliście żadnego mojego posta w całości lub po prostu zrobiliście to bez zrozumienia (a być może i nawet w ogóle niektórych nie czytaliście), bo praktycznie na wszystko, o czym tutaj napisaliście już minimum raz odpowiadałem.

I jeszcze słówko do Akrobaty, a konkretniej do tego co napisałeś na samym końcu. Ewentualna powtórka spotkania miałaby przecież miejsce w zupełnie innym dniu i być może o innej porze. My nie mieliśmy czasu wczoraj, nikt nie napisał, że nie będziemy go mieli później.

11-08-2017, 05:05 (This post was last modified: 11-08-2017, 05:06 by Matuidi.)
No dokładnie.. Wywalcie Romka... nieważne ze sędziuje około 60-70% spotkań...
Ja jako kapitan DE w zeszłym sezonie gdyby nie Romek byłbym w dupie, bo większość o randze sędziego olewała moje zapytania o sędziowanie, a niektórzy do dziś mi nawet nie raczyli odpisać Biggrin
I co wywalicie go i nagle sytuacja się polepszy? pff.. nie wierzcie w cuda...
Romek jak każdy człowiek popełnia błędy, bo i w naszych meczach ligowych popełniał i czasem byłem zły, ale przynajmniej dzięki niemu miałem komfort psychiczny ze będę miał sędziego na mecz jak będziemy gospodarzem, bo jeszcze dwa sezony temu jak Romka nie było to była taka bida Panie ale taka bida ze aż zwieracze puszczały...

ps1. W tej poprzedniej komisji Chorwacji z Angolą sobie bekę robiłem :Biggrin dobrze wiedziałem ze nie mamy szans na walkower , ale mimo to wyskakiwanie z kodeksami, ustawami, baa konstytucją sprawiało mi taką frajdę ze nie chciałem tego po prostu psuć do ogłoszenia decyzji, dajcie se na luz chopy Biggrin

ps2. Jak coś nie gram już w Chorwacji :P ale szacun do chłopaków za Faklandy.
Gadu Gadu

11-08-2017, 21:39
(10-08-2017, 23:21)Chrizzen Wrote: I jeszcze słówko do Akrobaty, a konkretniej do tego co napisałeś na samym końcu. Ewentualna powtórka spotkania miałaby przecież miejsce w zupełnie innym dniu i być może o innej porze. My nie mieliśmy czasu wczoraj, nikt nie napisał, że nie będziemy go mieli później.

Termin nie jest sztywny. Można zagrać wcześniej, później...
Wiadomo, to już nie etap gdy przegraną się olewa, bo teraz rozgrywki się kończą. No ale jednak przy takim wyniku powtórka meczu? Powtórki jakoś uważnie nie oglądałem, ale przy wyniku 4:1 gdyby romek tak tragicznie sędziował to podziwiam, 90% graczy opuściłaby pokój przed końcem pierwszej połowy albo sędzia dostałby w nerwach bana, bo i takie sytuacje się zdarzały. Gdyby to było 2:1 - rozumiem. 3:1 - przy tragicznym sędziowaniu, może. Ale 3 bramki różnicy przez sędziego?
Gadu Gadu

13-08-2017, 11:39
W związku z zaistniałą sytuacją w meczu Włochy vs Islandia, wraz z administracją podjęliśmy następujące decyzję.

1. Wynik meczu zostaje oczywiście utrzymany i nie ma możliwości o powtórki tego spotkania.

2. Sędzia г๏๓คภ ฬєเ๔єภŦєllєгг zostaje ukarany karą w wysokości 20% za nieznajomość regulaminu sędziowskiego i nadmierne błędy popełniane podczas meczu.

3. Nakazujemy sędziemu г๏๓คภ ฬєเ๔єภŦєllєгг jeszcze raz dokładnie przeczytać regulamin sędziowski i bardziej skupiać się na meczu, który jest przez niego sędziowany. Gdy podobna sytuacja z udziałem г๏๓คภ ฬєเ๔єภŦєllєгг  się powtórzy, zostanie on pozbawiony rangi sędziego
Gadu Gadu

Thread Closed

Forum Jump:

Users browsing this thread: 2 Guest(s)