Witaj gościu! Nie jesteś zalogowany na forum, więc możesz nie mieć dostępu do niektórych z jego funkcji! Aby rozwiązać ten problem
zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.
Real Soccer Haxball League

Thread Closed
Thread Rating:
  • 2 Vote(s) - 1 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Więcej sędziów. [Przeniesione przez Ger]
16-04-2014, 13:48
Więcej sędziów. [Przeniesione przez Ger]
Witam.

Jak wiadomo kiedyś był temat o małej liczbie sędziów czy coś w tym stylu, teraz się to ponownie pokazuje czyt. 14 sędziów aktualnie.

Jak to poprawić?

Byłbym za tym, aby w każdej drużynie ML oraz w niektórych IL byłoby CONAJMNIEJ 2 sędziów. Jak wiadomo, dużo meczy na naszym forum rozgrywa się w niedziele, przy meczach powiedzmy o tej samej godzinie to prawdopodobnie wypadnie nam min. 8 sędziów, reszta gra spary i nie będzie w ogóle znów sędziów i zaczną się odwołania.

Mamy aktualnie tydzień czasu do rozpoczęcia ligi, pasowałoby coś wprowadzić nowego by nie było sytuacji, że nie ma sędziego na dany mecz bo będzie ''SPINA''..

Jestem także otwarty na nowe wasze propozycje, aczkolowiek moja to:

WPROWADZIĆ 2 SĘDZIÓW Z KAŻDEJ DRUŻYNY.

Zaraz będą hejty wiem, więc prosiłbym o wypowiadanie się osób które mają coś konkretnego do powiedzenia.

Pozdrawiam
Gadu Gadu
Find all posts by this user

Reklama
16-04-2014, 13:51
RE: Więcej sędziów.
Czy ja wiem, z jednej strony fajna koncepcja, z drugiej przymus czegoś takiego dopuszczałby osoby (zwłaszcza z nowych klubów, które się rozpadają po dwóch kolejkach) typu KAKA itp. do sędziowania. Pomysł fajny, tylko właśnie trzeba go tak zmyślnie wprowadzić by ograniczyć możliwość występowania "sędziowych parodystów". Wink2

[Image: comment_R2RZjGIoeT9tYw0eQejsgFDpDpdQ2C6T.gif]

16-04-2014, 13:53
Moim zdaniem to jest dobry pomysł. Dzisiaj o północy mija termin rozgrywania meczów w grupach (Turniej IL) a zapytać sędziego/ o 20 aby posędziował to jest misja specjalna... Dopiero po 22 można jakiegoś sędziego znaleźć. I można też dać zadanie dwóm sędziom jeden sędziuje drugi hostuje ,albo coś w tym stylu. Ja jestem ZA.
Gadu Gadu

16-04-2014, 13:53
Garibaldi - dlatego dopisałem ''NIEKTÓRYCH'' z IL :P Bo po prostu niektórzy się w ogóle nie nadają, ale no potem jest jak jest i każdy o tym wie i trener sie przekona o tym na własnej skórze albo już kilka razy przekonał jak ja ;d
Gadu Gadu

16-04-2014, 13:55
(16-04-2014, 13:53)Zimel Wrote: Garibaldi - dlatego dopisałem ''NIEKTÓRYCH'' z IL :P Bo po prostu niektórzy się w ogóle nie nadają, ale no potem jest jak jest i każdy o tym wie i trener sie przekona o tym na własnej skórze albo już kilka razy przekonał jak ja ;d

To fakt. Wink2 W takim razie, jeśli taka koncepcja będzie wprowadzona z zasadami "przesiewu, kto się nadaje a kto nie" uważam, że pomysł jest dobry, godny "propsowania."

[Image: comment_R2RZjGIoeT9tYw0eQejsgFDpDpdQ2C6T.gif]

16-04-2014, 14:03
Zauważmy też że administracja i moderatorzy też mogą sedziowac nie mając rangi sędziego ale również byłbym za wprowadzeniem większej ilości sędziów :-)

Gole(sezon/ogl):0/54
Asysty(sezon/ogl):0/24

Kolekcja Klasyki. Zapraszam i Polecam. Piotr Fronczewski.

Gadu Gadu

16-04-2014, 14:04
Zgoda, zwiększyć liczbę sędziów (tak, jak proponuje Zimel, czy na innych zasadach), ale jednocześnie nie zniechęcać nowo powołanych do rezygnacji przez ciągłe odwołania, skargi, wykpiwanie, a nawet bluzgi. Dodatkowy nabór sędziów wiązać się musi z ich przeszkoleniem. Nasuwam mi się jedno pytanie i je zadam: Czy nasi sędziowie (zwłaszcza ci nowo powołani) przechodzą jakieś szkolenia, czy kończy się na rozmowie na konfie arbitrów i regulaminie?

[Image: 5097715.png]
Gadu Gadu
Visit this user's website Find all posts by this user

16-04-2014, 14:09
Wątpię żeby było coś takiego jak konferencja sędziów a byłby to niezły pomysł wtedy zespół sędziowski wiedziałby kto jest dostępny a kto nie :-)

Gole(sezon/ogl):0/54
Asysty(sezon/ogl):0/24

Kolekcja Klasyki. Zapraszam i Polecam. Piotr Fronczewski.

Gadu Gadu

16-04-2014, 14:15
No to pięknie Smile

Zatem ja mam pomysł, jak szkolić nowicjuszy. Przykład: zapraszam na mojego rooma świeżo upieczonego adepta sztuki sędziowskiej oraz jego dwóch mistrzów, którzy będą się przyglądać jego pracy na publicku. Spokojnie można by czasem przeprowadzić takie szkolenia, potem na KONFIE sędziów otrzymywałby garść bezcennych rad i informacji. Można byłoby całą akcję usprawniać poprzez komunikację TS, by nowicjusz na bieżąco wiedział, co źle, a co dobrze robi.

[Image: 5097715.png]
Gadu Gadu
Visit this user's website Find all posts by this user

16-04-2014, 14:35
Niby dużo czasu to zajmuje, i myślę, że do tego powinny by znów inne osoby zostać powołane, bo slonik/joka to mają raczej inne sprawy na głowie niż szkolenie sędziów, aczkolwiek pomysł też ok.

Wszystko jest do obgadania i do ustalenia, ja jakąś pomocą mogę służyć, sam nie dam Sobie pluć w twarz na meczu i nie boję się użycia kartek, i gdyby nowicjusze też byli tacy twardzi a nie ''GO LUBIE TO MU NIE DAM" to byłoby wszystko dobrze.
Gadu Gadu

Thread Closed

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)