Wielki mecz? [Przeniesione przez Hannibal Lecter]
Witaj gościu! Nie jesteś zalogowany na forum, więc możesz nie mieć dostępu do niektórych z jego funkcji! Aby rozwiązać ten problem
zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.
Real Soccer Haxball League

Thread Closed
Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
25-05-2016, 19:32 (This post was last modified: 25-05-2016, 19:33 by Akrobata.)
Witam
Ostatnio dość często na publikach spotykam roomy, gdzie ludzie grają pod nickami prawdziwych piłkarzy (np Real - Bayern). W związku ze zbliżającym się finałem Ligi Mistrzów pomyślałem, aby zapytać: co powiedzielibyście na taki mecz w gronie forumowym?
Jeśli byliby chętni, można to zorganizować w nieco dłuższej formie, np 2x30min lub 2x45min. Oczywiście nie chodzi tu o ślęczenie przez 1,5h przed komputerem, można wybrać 2 kapitanów i dać im nieograniczoną liczbę zmian, jedynym ograniczeniem byłaby tu drużyna, czyli zawodnik drużyny A nie może grać pod innym nickiem w drużynie B. Taki meczyk zapewne wiązałby się z brakiem sędziego (chociaż - kto wie? gdyby się znalazło kilku...).
Ewentualny termin mógłby być np niedziela godzina 20:00, taka nasza powtórka po finale.
Co sądzicie? To tylko pytanie, więc śmiało można krytykować albo wyrażać chęć udziału Wink2

Ps. Chyba zły dział, teraz zauważyłem i proszę o przeniesienie jeśli jest taka potrzeba.
Gadu Gadu
Find all posts by this user

Reklama
25-05-2016, 20:08
RE: Wielki mecz?
Może by tak w przyszłym roku zrobić rshl-owską ligę mistrzów np. Z okazji awansu Legii do LM. Z pewnością to byłoby coś nowego Biggrin Żartuje, wiem ze niemożliwe. Propsy za inicjatywe ale bez sędziego to może być słabe i pomysl Akrobata, czy sądzisz ze trener zmieni takievo Fabregasa na mnie lub innego przeciętnego gracza? Może warto ustalić jakieś zasady np. 1 gracz może rozegrać tylko 1 połowę? Oczywiście w wypadku koedy ma zmiennika.

Wspaniale jest świętować sukces, natomiast ważniejsze jest, aby wyciągnąć wnioski z porażki.
Gadu Gadu

25-05-2016, 20:12
(25-05-2016, 20:08)Olisadebe Wrote: Może by tak w przyszłym roku zrobić rshl-owską ligę mistrzów np. Z okazji awansu Legii do LM. Z pewnością to byłoby coś nowego Biggrin Żartuje, wiem ze niemożliwe. Propsy za inicjatywe ale bez sędziego to może być słabe i pomysl Akrobata, czy sądzisz ze trener zmieni takievo Fabregasa na mnie lub innego przeciętnego gracza? Może warto ustalić jakieś zasady np. 1 gracz może rozegrać tylko 1 połowę? Oczywiście w wypadku koedy ma zmiennika.

To wszystko by zależało od liczby chętnych. Sędziowie gdyby byli, mogliby się zmieniać. Ewentualny czas gry - również. Pytanie czy w ogóle chętni by byli.
Gadu Gadu

29-05-2016, 19:45
Mi takie publiki (z nazwą konkretnego meczu) kojarzą się z chaosem. Wątpię, żeby ludzie chcieli zagrać w takim meczu dla samej gry, większość wolałaby w tym czasie zagrać pewnie w turnieju RS-TS, bądź w meczu ligowym, ewentualnie w jakimś sparze klubowym lub w innej lidze.
Nie krytykuję tutaj pomysłu, chodzi mi o to, że gdyby ktoś chciał zorganizować taki mecz, ciężko byłoby muzebrać chętnych. Widać te zresztą po poziomie zainteresowania tym wątkiem wśród forumowiczów.

[Image: LOCAAAAAAAAAAA7asdsdsad6766482dece2.jpg]
Gadu Gadu

31-05-2016, 19:06
Można rzucić to na RS-TS i zamiast "Team A, B, C itd" nazwać je "Legia, Lech, Pogoń" czy "Real, Barca, Bayern". W sumie to bez różnicy Biggrin

[Image: 7fXbY98.jpg]

WP NWO SMH ZM BR IN FCD FR LG PTHC VV North Korea Iceland

"Nabierz skilla albo zgiń"

"Haters gonna hate" & "Psy szczekają, karawana idzie dalej"
Gadu Gadu
Visit this user's website Find all posts by this user

26-06-2016, 16:17
Propozycja nie może się pochwalić dużym zainteresowaniem ze strony użytkowników, więc zostaje odrzucona.

[Image: LOCAAAAAAAAAAA7asdsdsad6766482dece2.jpg]
Gadu Gadu

Thread Closed

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)