Witaj gościu! Nie jesteś zalogowany na forum, więc możesz nie mieć dostępu do niektórych z jego funkcji! Aby rozwiązać ten problem
zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.
Real Soccer Haxball League

Thread Closed
Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Winter Cup - informacje dot. zapisów
08-01-2018, 00:14 (This post was last modified: 15-01-2018, 20:50 by Mateo.)
Post: #1
Winter Cup - informacje dot. zapisów
[Image: logo.png]

Rozpoczynamy zapisy do Winter Cup! Turniej ten jest jednocześnie drugą edycją naszego RSHLowego Draftu. Miejmy nadzieję, że te rozgrywki będą o wiele ciekawsze i wypadną znacznie lepiej niż pierwsza edycja. Postaramy się o to, by pod każdym względem były one dopracowane na najwyższym poziomie. Zapewni to Grono Administratorów, które będzie czuwać nad turniejem baczniej niż w trakcie poprzednich rozgrywek tego typu.

Ustaliliśmy już pewne kalendarium związane z tym turniejem. Zaczniemy od zapisów, które począwszy od dzisiaj - potrwają do 21 stycznia. 22 stycznia nastąpi wybieranie na żywo ekip Draftu, dzień później omówimy wraz z ekspertami wszelkie zespoły, które wystąpią w Drafcie, 25 stycznia rozlosujemy fazę grupową, a 29 stycznia rozegrane zostaną pierwsze mecze Winter Cup.

Zapisy odbywają się w dwóch wątkach:
  • nabór na zawodnika - zapisać się może każdy, przy zapisach podajecie również liczbę meczów, jaką rozegraliście na naszym forum we wszelkich rozgrywkach. Pozwoli to na podział graczy wg liczby rozegranych spotkań (Grupa 1 - +120 meczów, Grupa 2 - 31-120 meczów, Grupa 3 - 0-30 meczów).
  • nabór na kapitana - na kapitana zapisać się może każdy, z zastrzeżeniem, że o akceptacji kapitana zadecyduje Grono Administracji, ma to związek z ominięciem ew. problemów w trakcie rozgrywek z kapitanem i jego drużyną. Przy nadmiernej liczbie zgłoszeń na kapitanów zadecyduje doświadczenie i znajomość rozgrywek na RSHL, decyzję podejmie Administracja. Przy zapisach podajemy od razu nazwę drużyny, która po akceptacji przez Administrację stanie się oficjalną nazwą zespołu i logo. Przed wyborami Draftu kapitanowie będą przelosowani, nie decyduje kolejność w zapisach.
Ilość meczów sprawdzamy w naszym profilu -> Statystyki zawodnika -> Cała kariera -> Mecze i stamtąd podajemy wynik.

[Image: plakatwintercup.png]

To tyle wstępnych informacji, z każdym etapem pojawiać się będą kolejne newsy.

Pozdrawiamy,
Administracja RSHL
Gadu Gadu
Find all posts by this user

Reklama
Thread Closed


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)