Witaj gościu! Nie jesteś zalogowany na forum, więc możesz nie mieć dostępu do niektórych z jego funkcji! Aby rozwiązać ten problem
zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.
Real Soccer Haxball League

Thread Closed
Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wstępny zarys kadry na Nation's Cup 4
07-01-2016, 23:03 (This post was last modified: 10-01-2016, 02:37 by Luisito.)
Wstępny zarys kadry na Nation's Cup 4
Bramkarze: Makumba, The Riddle, SAntos
Obrońcy: Maggio, Carsten Jancker
Napastnicy: Zlef, Szekspir, Jurgen, Isco

Najbliższe zgrupowanie kadry planowane jest na niedzielę, 10. stycznia (godzina jeszcze do ustalenia). Obowiązkowa obecność na teamspeaku.

Czekam na potwierdzenie każdego z kadrowiczów gotowości do gry do soboty, 9. stycznia, na moje gg- 5556771, ewentualnie można mnie złapać wieczorami na tsie.

Ostateczny skład kadry na Nation's Cup zostanie podany 24. stycznia.

EDIT: Hakaes i Konfucjusz out, Maggio i Szekspir in

EDIT2: Gardner out, Carsten Jancker in

Zbiórka o 20

[Image: 6on11w.gif]
Gadu Gadu
Visit this user's website Find all posts by this user

Reklama
07-01-2016, 23:05 (This post was last modified: 07-01-2016, 23:09 by Steve Stifler.)
RE: Wstępny zarys kadry na Nation's Cup 4
A Ty Luisito nie planujesz grać, że siebie nie wymienileś? :o

I nieco dziwi mnie Gardner, nie wiem czy aż taki poziom prezentuje w porównaniu do reszty.

[Image: 7fXbY98.jpg]

WP NWO SMH ZM BR IN FCD FR LG PTHC VV North Korea Iceland

"Nabierz skilla albo zgiń"

"Haters gonna hate" & "Psy szczekają, karawana idzie dalej"
Gadu Gadu
Visit this user's website Find all posts by this user

07-01-2016, 23:09
Jeżeli nie zaszła żadna zmiana, to myślę, że w miejsce Hakaes'a już powinieneś szukać innego DM'a. No chyba, że coś się zmieniło, ale nie sądzę, aby nagle zmienił zdanie.

Find all posts by this user

07-01-2016, 23:11
(07-01-2016, 23:05)Steve Stifler Wrote: I nieco dziwi mnie Gardner, nie wiem czy aż taki poziom prezentuje w porównaniu do reszty.

Pewnie wszystkich dziwi, no oprócz ZZ

[Image: Untitled.gif]

07-01-2016, 23:25
Zmienicie zdanie jak Polska wygra NC... Każdy ma swoje typy, on ma akurat takie. Będziecie mu jeszcze dziękować jak to wygramy; wiadomo że gdzieniegdzie można dać innych (może i lepszych) zawodników, ale to jego skład i jego decyzje.
Gadu Gadu

08-01-2016, 07:34
Witam. Jako były trener kadry i triumfator LM itp musze dodać słów kilka odnośnie graczy ZZ w kadrze. Sorry panowie, dla mnie na mapce niemieckiej jesteście po prostu słabi. Nie mam do was urazy ani nic, ale jeżeli wy nie umiecie wyjść z grupy LM to jak wy chcecie wygrać Nations Cup, w kadrze mają grać osoby które tą mapkę znają a co zarazem prezentują poziom w lidze. Nasuwają mi się pytania, przegrane w lidze raz za razem, 6 miejsce aktualnie, zero mistrzostw i nagle Nations Cup wygracie? Nie widze tego. Gdybym miał więcej czasu, sam bym chciał być trenerem tej kadry i wygrać na tej mapce cwaniactwem, bo tak to trzeba nazwać. Tam trzeba ludzi którzy umią przeciwnika zdenerwować (konciak, TIJO ).

Patrzmy na lige, Explodin Knees poprzedni sezon 3 miejsce, aktualny sezon topka i nie ma ani jednego gracza a drużyna która zajmuje dół tabeli ma 3 swoich graczy? Ja się pytam, gdzie jest Maggio który jest jednym z topowych DMów na forum a na mapce niemieckiej jest zajebisty bo umie cwaniakować tam tak jak potrzeba.

Musiałbym tu kilka osób wymienić jeszcze. Ale Luisito w moich oczach straciłeś dużo, osobiście Cię przeprosze jak uda Ci się wygrać tym składem NC Smile. I tak połowe forum na mnie zlewa, jak ja na nich, ale tutaj musiałem się wypowiedzieć bo to co robi się tutaj to jest KPINĄ.

5/10 osób dla mnie jest w tej kadrze właściwych, 5 bym wymienił bo po prostu są aktualnie lepsi. Dobranoc.
Gadu Gadu

08-01-2016, 09:32
Zdziwił mnie brak Maggio. Chłopak swoją grą zasłużył na to powołanie.

[Image: 31359p0.jpg]
"Jeśli gralibyście w niebie, umarłbym, żeby tam Wam kibicować" iHALA MADRID!
Gadu Gadu

08-01-2016, 13:50 (This post was last modified: 08-01-2016, 13:53 by Michał Milowicz.)
Selekcjoner został wybrany i może być rozsądzany tylko na podstawie wyników, a nie wyborów. Ja personalnie uważam, że Luisito jest na tyle doświadczonym zawodnikiem i dojrzałym człowiekiem, że nie trzeba mu tłumaczyć iż to ON będzie odpowiedzialny za wyniki kadry. Wie też, że oczekiwania są wysokie.

Poczekajmy na:
- ostateczny kształt kadry
- wyniki

Dajmy w spokoju wdrażać jego koncepcję - a na ewentualne ćwiartowanie i wrzucenie do Tybru jeszcze przyjdzie czas. Smile

[Image: comment_R2RZjGIoeT9tYw0eQejsgFDpDpdQ2C6T.gif]

08-01-2016, 15:04
Zdecydowanie brakuje tu Maggio i konciaka, jednak pamiętajcie że trenera bronią wyniki. Tak, więc czekamy i powodzenia.

[Image: 13530db194.gif]
                                 PT[Image: 46dance.gif]HC
Gadu Gadu

08-01-2016, 15:50 (This post was last modified: 08-01-2016, 15:50 by Zimel.)
Może troche zbyt nerwowo zareagowalem. Ale naprawde, brakuje tu kilku osob ktorzy na tej mapie sa po prostu tacy ze przeciwnikowi odechciewa sie grac. (konciak, Maggio, CJ, TIJO ) to jak dla mnie topka forum na swoich pozycjach. Nie wiem co kierowalem się Luisem, ze powolal Gardnera, mam nadzieje, ze nie to iż jest to gracz ZZ, bo aktualnie jest kliku lepszych DMów. Mam nadzieję, że Luis jeszcze kilku graczy dowoła i ich sprawdzi. Życzę powodzenia.

EDIT: Jurgen co do twojego tłumaczenia jeszcze ( PRZECIEŻ ZZ BYŁO W FINALE POPRZEDNIEJ EDYCJI). Masz racje byli, ale pół roku temu!! Równie dobrze mogliśmy powołać całą drużynę która wygrała NC 2 bo przecież wtedy też mieli ogranie. Liczy się to co jest teraz, i jak zawodnicy teraz prezentują się na mapkach zagranicznych, wy niestety odpadliście w fazie grupowej z niezbyt ciężkiej grupy. I jeżeli nie macie koncepcji, to ciekawe jak teraz ją znajdziecie....
Gadu Gadu

Thread Closed

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)