Witaj gościu! Nie jesteś zalogowany na forum, więc możesz nie mieć dostępu do niektórych z jego funkcji! Aby rozwiązać ten problem
zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.
Real Soccer Haxball League

Thread Closed
Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wybór nowego selekcjonera - ZGŁOSZENIA.
08-08-2014, 15:08 (This post was last modified: 08-08-2014, 15:08 by Red Cafe.)
Wybór nowego selekcjonera - ZGŁOSZENIA.
Jak wszyscy wiedzą, dotychczasowy trener reprzentacji, Zimel, został zbanowany na forum Real Soccer Haxball League, w związku z tym nie może dalej prowadzić naszej kadry narodowej. Mimo wielu negatywnych rzeczy, jakie mogą o nim krążyć wśród społeczności RSHL, jednej rzeczy nie możemy mu zarzucić - braku zaangażowania i umiejętności trenerskich. Triumf jego wybrańców w drugiej edycji Real Soccer Nations Cup z pewnością długo zostanie zapamiętany na naszym forum.

Jednakże doszliśmy do momentu, w którym pora ruszyć do przodu, czas rozpisać wybory na nowego selekcjonera kadry. Osoba taka musi się cieszyć dobrą opinią na forum, mieć dobry przegląd zawodników, a także potrafić ich umiejętnie wyselekcjonować i poprowadzić do triumfów w wszelkich międzynarodowych rozgrywkach. W końcu chyba nikt nie ma wątpliwości, że potencjał naszej kadry jest ogromny.

W tym temacie proszę chętnych o składanie swoich podań. W drugim etapie, o tym, kto zostanie nowym trenerem kadry RSHL, zadecyduje skład administracji + trenerzy NIEROZWIĄZANYCH zespołów z sezonu 7.

Myślę, że warto się postarać, aby podanie było konkretne, a nie pisane "na odwal się".

Składanie podań potrwa do 12 sierpnia włącznie (do godziny 24.00).

Kandydatów proszę o zastosowanie się do poniższego schematu:
Code:
[b]Nick:[/b] .......
[b]Znajomość zagranicznych lig i graczy* :[/b] .....
[b]Znajomość języka angielskiego:[/b] .....
[b]Rozeznanie wśród zawodników RSHL:[/b] .....
[b]Wizja kadry pod Twoją opieką:[/b] .....
[b]Dlaczego to właśnie Ty powinieneś zostać wybrany na to stanowisko?:[/b] ....

* - (chodzi głównie o umiejętność załatwienia meczu sparingowego)

[Image: py38lc.jpg]
Gadu Gadu
Find all posts by this user

Reklama
08-08-2014, 19:38
RE: Wybór nowego selekcjonera - ZGŁOSZENIA.
Nick: Jakub Wawrzyniak

Znajomość zagranicznych lig i graczy*: To, że znam serbską ligę i zawodników z szeroko pojętych Bałkan raczej wie każdy, adresy pozostałych lig także znam, więc nie powinno być większego problemu ze sparingpartnerem. Zawsze można przeprowadzać "w razie czego" międzykadrowe spary, oraz grać z lepszymi drużynami polskimi/zagranicznymi.

Znajomość języka angielskiego: Jakoś się dogadywałem dotychczas, matura spokojnie zdana, ustny również. Nie ukrywam, nie jestem geniuszem w tym rzemiośle, ale tekst typu "we no play" raczej się nie zdarzy.

Rozeznanie wśród zawodników RSHL: Jestem tu od 2 sezonu, od 3 sezonu sędziuje, grałem w IL oraz ML, więc mam 1,5 roku obecności tutaj oraz wiele możliwości oglądania ich "w akcji". Biggrin

Wizja kadry pod Twoją opieką: Kontynuacja tego, co mamy teraz oraz wygrana kolejnego NC, mini-NC, turnieju repek, gali z ProHaxem, innej gali (niepotrzebne skreślić). Gramy ofensywnie, mamy najlepszy skład - musimy dominować dalej przeciwnika oraz narzucać mu swój styl gry.

Dlaczego to właśnie Ty powinieneś zostać wybrany na to stanowisko?: To proste - bo ja, Willian, Fabregas i Unquero musimy być w końcu w kadrze. Z tego powodu także wydaje mi się, że będe dość obiektywną osobą, która pomoże wprowadzać nowe talenty do kadry i potrafi w odpowiednich momentach meczu zrobić konieczne rotacje ( RC i Cow mnie za to chwalili na streamie, a co).
I mam dość mocny charakter.

[Image: 7fXbY98.jpg]

WP NWO SMH ZM BR IN FCD FR LG PTHC VV North Korea Iceland

"Nabierz skilla albo zgiń"

"Haters gonna hate" & "Psy szczekają, karawana idzie dalej"
Gadu Gadu
Visit this user's website Find all posts by this user

08-08-2014, 19:48
Nick: Poker
Znajomość zagranicznych lig i graczy* : Chyba, żaden problem wbić na TS i posłużyć się zwrotem ''FS?'' Biggrin
Znajomość języka angielskiego: Średnia
Rozeznanie wśród zawodników RSHL: Gram tutaj od samego początku Wink2
Wizja kadry pod Twoją opieką: Oczywiście zwycięstwo kolejnego NC oraz pokonanie innych for na różnego rodzaju galach Wink2
Dlaczego to właśnie Ty powinieneś zostać wybrany na to stanowisko?: Nie sądzę, że zostanę wybrany, ale zgłosić się nie zaszkodzi!
Gadu Gadu

08-08-2014, 20:10
Nick: Emnes
Znajomość zagranicznych lig i graczy* : Narazie żadna ale można wbić i się porozglądać co i jak.
Znajomość języka angielskiego: Wysoka
Rozeznanie wśród zawodników RSHL: Gram tu już długo więc spokojnie.
Wizja kadry pod Twoją opieką: No co chyba fajnie by było wygrać kolejne NC i niszczyć rywali.
Dlaczego to właśnie Ty powinieneś zostać wybrany na to stanowisko?: Znam się na trenerce nie od dziś,nie spinam jestem cierpliwy.Chciałbym zostać trenerem ale to się okaże.Dziękuje za uwagę tyle odemnie

Gadu Gadu

09-08-2014, 18:30 (This post was last modified: 09-08-2014, 18:31 by WillianCFC.)
Nick: WillianCFC

Znajomość zagranicznych lig i graczy* : Z zagranicznymi ligami do tej pory nie miałem prawie żadnego styku, chwile trenowałem w niemieckiej lidze i to był mój jedyny do tej pory kontakt z zagranicznymi ligami. Od czasu do czasu odwiedzam witryny lig w europie.

Znajomość języka angielskiego: Tutaj problemu nie będzie, dogadać się o godzinę meczu, sparingu, żaden problem. Zapytać o sparing to chyba każdy umie(fs?).

Rozeznanie wśród zawodników RSHL: Znam tutaj prawie każdego zawodnika, jestem tu od początku, myślę, że z dobraniem graczy do kadry nie było by problemów. W dodatku grałem i w Initial League i w Major League więc rozeznanie mam spore.

Wizja kadry pod Twoją opieką: Oczywiście wygrywać wszystko co stanie na naszej drodze, kolejne turnieje: Nation Cup, Mini Nation Cup i inne jeżeli się trafią. Starałbym się organizować chociaż jeden sparing w tygodniu dla kadrowiczów. Chciałbym także ogrywać tych co mało grali w kadrze, a na to zasłużyli. Chodzi także o to, aby gra przynosiła przyjemność.

Dlaczego to właśnie Ty powinieneś zostać wybrany na to stanowisko?: Myślę ,że jestem doświadczonym graczem, choć o młodym wieku. Na stanowisku trenera znam się dobrze, ogólnie rzecz biorąc osiągnąłem spory sukces z drużyną Breakers Rulers, awansowałem z nimi do Major League i osiągnąłem 8 miejsce. Robiłbym wszystko co w mojej mocy, żeby kadrowicze byli ze mnie dumni, a w szczególności Wy kibice.

Pozdrawiam Was,
WillianCFC Thumbsup
Gadu Gadu

09-08-2014, 18:41 (This post was last modified: 09-08-2014, 18:42 by BEST.)
Nick: Di Prof.
Znajomość zagranicznych lig i graczy* : Wszystkich lig nie ogarniam , ale Francuską , Angielską i Niemiecką jak najbardziej .
Znam również , zawodników nie jedno krotnie składano mi propozycje do klubów i grałem mecze sparingowe z różnymi graczami z różnych lig.
Znajomość języka angielskiego: Poziom Rozszerzony
Rozeznanie wśród zawodników RSHL: Bardzo bardzo duże , znam wszystkich zawodników i wiem na jakim poziome panowania kulki są.
Wizja kadry pod Twoją opieką: Oczywiście walczymy o najwyższe cele mamy zawodników , którzy są najlepszymi w tej grze z spośród innych krajów i myślę , że z każdym rywalem z europy damy sobie rade.
Dlaczego to właśnie Ty powinieneś zostać wybrany na to stanowisko?: Hm.ostatnim razem , kiedy był również ogłoszony nabór na trenera kadry nie udało mi się , więc teraz ponownie próbuje swoich sił , naprawdę chciałbym poprowadzić kadrę i osiągnąć z nią to co nie dawno Zimel podczas NC , doświadczenie mam lubię różne manewry w taktykach ustawieniach i myślę , że mogło by to oddać pozytywne skutki w grze kadry.

Gadu Gadu

09-08-2014, 21:15 (This post was last modified: 09-08-2014, 21:17 by xkosmos.)
Nick: xkosmos
Znajomość zagranicznych lig i graczy* : Myślę, że wystarczająca grałem na HaxSports we Włoskim klubie przez długi okres czasu. Smile
Znajomość języka angielskiego: Średni
Rozeznanie wśród zawodników RSHL: Bardzo duża, często obserwuje grajków na rshl i wiem jaki kto prezentuje poziom.
Wizja kadry pod Twoją opieką: Moim zdaniem trzeba pomyśleć nad jakąś nową taktyką bo(jeśli była jakaś) jedna i ta sama nie będzie w kółko dawała odpowiednich rezultatów Smile.
Dlaczego to właśnie Ty powinieneś zostać wybrany na to stanowisko?: Myślę, że podołam udźwignięcie ciężaru szkoleniowca i uda się osiągnąć wyznaczone aspiracje Smile. W trenerce jedyne doświadczenie na rsie to dojścia do półfinału LE ale przez parę miesięcy byłem trenerem na handballu gdzie udało się osiągnąć vicemistrzostwo forum Smile.
Gadu Gadu

09-08-2014, 21:57
Żarty sobie robicie?

Kamilos edited 09-08-2014 22:05 this post because:

Ostrzeżenie słowne za spam max. Następni spamowicze dostaną % nawet jeśli nie mieli wcześniej ostrzeżenia. Nie pasują zgłaszający się? To może sam spróbuj swoich sił w trenerce Wink2.

Gadu Gadu

10-08-2014, 10:44
Nick: Mario Balotelli
Znajomość zagranicznych lig i graczy* :Się spinało tam i tu więc kojarzę graczy xD
Znajomość języka angielskiego: My english isnt perfect
Rozeznanie wśród zawodników RSHL: Znakomite nawet znam ich nazwiska i imiona więc rozeznanie mam doskonałe Biggrin
Wizja kadry pod Twoją opieką: Kadra będzie oparta na młodzikach (10-12) bo mają najwięcej czasu na tą grę więc zaangażowanie bedzie większe Smile
Dlaczego to właśnie Ty powinieneś zostać wybrany na to stanowisko?: Bo TAK a jeśli nie to RASIZM po raz kolejny Sad

[Image: n3ukd0.png]
Fabregas [4] : MARIO to prawdziwy RSowicz nie jakieś podrabiańce!
Gadu Gadu

10-08-2014, 14:12
Nick: Suriel

Znajomość zagranicznych lig i graczy* : Jakiś czas mnie nie było ale rozeznanie dalej pozostało , ponieważ jestem częstym gościem na zagranicznych roomach RS

Znajomość języka angielskiego: Na poziomie Rozszerzonym.

Rozeznanie wśród zawodników RSHL: Będąc na forum od półtora roku poznałem wielu zawodników i wiem co kto sobą reprezentuje pod względem gry jak i zachowania.

Wizja kadry pod Twoją opieką: Wizja kadry... Hmmm. Moim zadaniem na pewno będzie sprawienie aby Polska reprezentacja była najlepsza w każdym turnieju , lecz jesli mi sie nie uda to będe próbował dalej , ponieważ trener to też człowiek któremu tak jak zawodnikowi przydarzają się błędy.

Dlaczego to właśnie Ty powinieneś zostać wybrany na to stanowisko?: Może dlatego że ludzie mnie znają , jestem zaufanym człowiekiem i będe kierował się nie znajomościami lub przyjaźniami przy doborze kadry a będe starał się wybrać najlepszych z najlepszych Wink2

Gole(sezon/ogl):0/54
Asysty(sezon/ogl):0/24

Kolekcja Klasyki. Zapraszam i Polecam. Piotr Fronczewski.

Gadu Gadu

Thread Closed

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)