Witaj gościu! Nie jesteś zalogowany na forum, więc możesz nie mieć dostępu do niektórych z jego funkcji! Aby rozwiązać ten problem
zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.
Real Soccer Haxball LeagueThread Closed
Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wybór nowego selekcjonera - ZGŁOSZENIA.
08-08-2014, 14:08 (This post was last modified: 08-08-2014, 14:08 by Red Cafe.)
Post: #1
Wybór nowego selekcjonera - ZGŁOSZENIA.
Jak wszyscy wiedzą, dotychczasowy trener reprzentacji, Zimel, został zbanowany na forum Real Soccer Haxball League, w związku z tym nie może dalej prowadzić naszej kadry narodowej. Mimo wielu negatywnych rzeczy, jakie mogą o nim krążyć wśród społeczności RSHL, jednej rzeczy nie możemy mu zarzucić - braku zaangażowania i umiejętności trenerskich. Triumf jego wybrańców w drugiej edycji Real Soccer Nations Cup z pewnością długo zostanie zapamiętany na naszym forum.

Jednakże doszliśmy do momentu, w którym pora ruszyć do przodu, czas rozpisać wybory na nowego selekcjonera kadry. Osoba taka musi się cieszyć dobrą opinią na forum, mieć dobry przegląd zawodników, a także potrafić ich umiejętnie wyselekcjonować i poprowadzić do triumfów w wszelkich międzynarodowych rozgrywkach. W końcu chyba nikt nie ma wątpliwości, że potencjał naszej kadry jest ogromny.

W tym temacie proszę chętnych o składanie swoich podań. W drugim etapie, o tym, kto zostanie nowym trenerem kadry RSHL, zadecyduje skład administracji + trenerzy NIEROZWIĄZANYCH zespołów z sezonu 7.

Myślę, że warto się postarać, aby podanie było konkretne, a nie pisane "na odwal się".

Składanie podań potrwa do 12 sierpnia włącznie (do godziny 24.00).

Kandydatów proszę o zastosowanie się do poniższego schematu:
Code:
[b]Nick:[/b] .......
[b]Znajomość zagranicznych lig i graczy* :[/b] .....
[b]Znajomość języka angielskiego:[/b] .....
[b]Rozeznanie wśród zawodników RSHL:[/b] .....
[b]Wizja kadry pod Twoją opieką:[/b] .....
[b]Dlaczego to właśnie Ty powinieneś zostać wybrany na to stanowisko?:[/b] ....

* - (chodzi głównie o umiejętność załatwienia meczu sparingowego)


[Image: py38lc.jpg]
Gadu Gadu
Find all posts by this user

Reklama
08-08-2014, 18:38
Post: #2
RE: Wybór nowego selekcjonera - ZGŁOSZENIA.
Nick: Jakub Wawrzyniak

Znajomość zagranicznych lig i graczy*: To, że znam serbską ligę i zawodników z szeroko pojętych Bałkan raczej wie każdy, adresy pozostałych lig także znam, więc nie powinno być większego problemu ze sparingpartnerem. Zawsze można przeprowadzać "w razie czego" międzykadrowe spary, oraz grać z lepszymi drużynami polskimi/zagranicznymi.

Znajomość języka angielskiego: Jakoś się dogadywałem dotychczas, matura spokojnie zdana, ustny również. Nie ukrywam, nie jestem geniuszem w tym rzemiośle, ale tekst typu "we no play" raczej się nie zdarzy.

Rozeznanie wśród zawodników RSHL: Jestem tu od 2 sezonu, od 3 sezonu sędziuje, grałem w IL oraz ML, więc mam 1,5 roku obecności tutaj oraz wiele możliwości oglądania ich "w akcji". Biggrin

Wizja kadry pod Twoją opieką: Kontynuacja tego, co mamy teraz oraz wygrana kolejnego NC, mini-NC, turnieju repek, gali z ProHaxem, innej gali (niepotrzebne skreślić). Gramy ofensywnie, mamy najlepszy skład - musimy dominować dalej przeciwnika oraz narzucać mu swój styl gry.

Dlaczego to właśnie Ty powinieneś zostać wybrany na to stanowisko?: To proste - bo ja, Willian, Fabregas i Unquero musimy być w końcu w kadrze. Z tego powodu także wydaje mi się, że będe dość obiektywną osobą, która pomoże wprowadzać nowe talenty do kadry i potrafi w odpowiednich momentach meczu zrobić konieczne rotacje ( RC i Cow mnie za to chwalili na streamie, a co).
I mam dość mocny charakter.


[Image: 7fXbY98.jpg]

WP NWO SMH ZM BR IN FCD FR LG PTHC VV North Korea Iceland


"Nabierz skilla albo zgiń"

"Haters gonna hate" & "Psy szczekają, karawana idzie dalej"
Gadu Gadu
Visit this user's website Find all posts by this user

08-08-2014, 18:48
Post: #3
RE: Wybór nowego selekcjonera - ZGŁOSZENIA.
Nick: Poker
Znajomość zagranicznych lig i graczy* : Chyba, żaden problem wbić na TS i posłużyć się zwrotem ''FS?'' Biggrin
Znajomość języka angielskiego: Średnia
Rozeznanie wśród zawodników RSHL: Gram tutaj od samego początku Wink2
Wizja kadry pod Twoją opieką: Oczywiście zwycięstwo kolejnego NC oraz pokonanie innych for na różnego rodzaju galach Wink2
Dlaczego to właśnie Ty powinieneś zostać wybrany na to stanowisko?: Nie sądzę, że zostanę wybrany, ale zgłosić się nie zaszkodzi!
Gadu Gadu
Find all posts by this user

08-08-2014, 19:10
Post: #4
RE: Wybór nowego selekcjonera - ZGŁOSZENIA.
Nick: Emnes
Znajomość zagranicznych lig i graczy* : Narazie żadna ale można wbić i się porozglądać co i jak.
Znajomość języka angielskiego: Wysoka
Rozeznanie wśród zawodników RSHL: Gram tu już długo więc spokojnie.
Wizja kadry pod Twoją opieką: No co chyba fajnie by było wygrać kolejne NC i niszczyć rywali.
Dlaczego to właśnie Ty powinieneś zostać wybrany na to stanowisko?: Znam się na trenerce nie od dziś,nie spinam jestem cierpliwy.Chciałbym zostać trenerem ale to się okaże.Dziękuje za uwagę tyle odemnie


Gadu Gadu
Visit this user's website Find all posts by this user

09-08-2014, 17:30 (This post was last modified: 09-08-2014, 17:31 by WillianCFC.)
Post: #5
RE: Wybór nowego selekcjonera - ZGŁOSZENIA.
Nick: WillianCFC

Znajomość zagranicznych lig i graczy* : Z zagranicznymi ligami do tej pory nie miałem prawie żadnego styku, chwile trenowałem w niemieckiej lidze i to był mój jedyny do tej pory kontakt z zagranicznymi ligami. Od czasu do czasu odwiedzam witryny lig w europie.

Znajomość języka angielskiego: Tutaj problemu nie będzie, dogadać się o godzinę meczu, sparingu, żaden problem. Zapytać o sparing to chyba każdy umie(fs?).

Rozeznanie wśród zawodników RSHL: Znam tutaj prawie każdego zawodnika, jestem tu od początku, myślę, że z dobraniem graczy do kadry nie było by problemów. W dodatku grałem i w Initial League i w Major League więc rozeznanie mam spore.

Wizja kadry pod Twoją opieką: Oczywiście wygrywać wszystko co stanie na naszej drodze, kolejne turnieje: Nation Cup, Mini Nation Cup i inne jeżeli się trafią. Starałbym się organizować chociaż jeden sparing w tygodniu dla kadrowiczów. Chciałbym także ogrywać tych co mało grali w kadrze, a na to zasłużyli. Chodzi także o to, aby gra przynosiła przyjemność.

Dlaczego to właśnie Ty powinieneś zostać wybrany na to stanowisko?: Myślę ,że jestem doświadczonym graczem, choć o młodym wieku. Na stanowisku trenera znam się dobrze, ogólnie rzecz biorąc osiągnąłem spory sukces z drużyną Breakers Rulers, awansowałem z nimi do Major League i osiągnąłem 8 miejsce. Robiłbym wszystko co w mojej mocy, żeby kadrowicze byli ze mnie dumni, a w szczególności Wy kibice.

Pozdrawiam Was,
WillianCFC Thumbsup
Gadu Gadu
Find all posts by this user

09-08-2014, 17:41 (This post was last modified: 09-08-2014, 17:42 by BEST.)
Post: #6
RE: Wybór nowego selekcjonera - ZGŁOSZENIA.
Nick: Di Prof.
Znajomość zagranicznych lig i graczy* : Wszystkich lig nie ogarniam , ale Francuską , Angielską i Niemiecką jak najbardziej .
Znam również , zawodników nie jedno krotnie składano mi propozycje do klubów i grałem mecze sparingowe z różnymi graczami z różnych lig.
Znajomość języka angielskiego: Poziom Rozszerzony
Rozeznanie wśród zawodników RSHL: Bardzo bardzo duże , znam wszystkich zawodników i wiem na jakim poziome panowania kulki są.
Wizja kadry pod Twoją opieką: Oczywiście walczymy o najwyższe cele mamy zawodników , którzy są najlepszymi w tej grze z spośród innych krajów i myślę , że z każdym rywalem z europy damy sobie rade.
Dlaczego to właśnie Ty powinieneś zostać wybrany na to stanowisko?: Hm.ostatnim razem , kiedy był również ogłoszony nabór na trenera kadry nie udało mi się , więc teraz ponownie próbuje swoich sił , naprawdę chciałbym poprowadzić kadrę i osiągnąć z nią to co nie dawno Zimel podczas NC , doświadczenie mam lubię różne manewry w taktykach ustawieniach i myślę , że mogło by to oddać pozytywne skutki w grze kadry.


Gadu Gadu
Find all posts by this user

09-08-2014, 20:15 (This post was last modified: 09-08-2014, 20:17 by xkosmos.)
Post: #7
RE: Wybór nowego selekcjonera - ZGŁOSZENIA.
Nick: xkosmos
Znajomość zagranicznych lig i graczy* : Myślę, że wystarczająca grałem na HaxSports we Włoskim klubie przez długi okres czasu. Smile
Znajomość języka angielskiego: Średni
Rozeznanie wśród zawodników RSHL: Bardzo duża, często obserwuje grajków na rshl i wiem jaki kto prezentuje poziom.
Wizja kadry pod Twoją opieką: Moim zdaniem trzeba pomyśleć nad jakąś nową taktyką bo(jeśli była jakaś) jedna i ta sama nie będzie w kółko dawała odpowiednich rezultatów Smile.
Dlaczego to właśnie Ty powinieneś zostać wybrany na to stanowisko?: Myślę, że podołam udźwignięcie ciężaru szkoleniowca i uda się osiągnąć wyznaczone aspiracje Smile. W trenerce jedyne doświadczenie na rsie to dojścia do półfinału LE ale przez parę miesięcy byłem trenerem na handballu gdzie udało się osiągnąć vicemistrzostwo forum Smile.
Gadu Gadu
Find all posts by this user

09-08-2014, 20:57
Post: #8
RE: Wybór nowego selekcjonera - ZGŁOSZENIA.
Żarty sobie robicie?

Kamilos edited 09-08-2014 21:05 this post because:

Ostrzeżenie słowne za spam max. Następni spamowicze dostaną % nawet jeśli nie mieli wcześniej ostrzeżenia. Nie pasują zgłaszający się? To może sam spróbuj swoich sił w trenerce Wink2.Gadu Gadu
Find all posts by this user

10-08-2014, 09:44
Post: #9
RE: Wybór nowego selekcjonera - ZGŁOSZENIA.
Nick: Mario Balotelli
Znajomość zagranicznych lig i graczy* :Się spinało tam i tu więc kojarzę graczy xD
Znajomość języka angielskiego: My english isnt perfect
Rozeznanie wśród zawodników RSHL: Znakomite nawet znam ich nazwiska i imiona więc rozeznanie mam doskonałe Biggrin
Wizja kadry pod Twoją opieką: Kadra będzie oparta na młodzikach (10-12) bo mają najwięcej czasu na tą grę więc zaangażowanie bedzie większe Smile
Dlaczego to właśnie Ty powinieneś zostać wybrany na to stanowisko?: Bo TAK a jeśli nie to RASIZM po raz kolejny Sad


[Image: n3ukd0.png]
Fabregas [4] : MARIO to prawdziwy RSowicz nie jakieś podrabiańce!
Gadu Gadu
Visit this user's website Find all posts by this user

10-08-2014, 13:12
Post: #10
RE: Wybór nowego selekcjonera - ZGŁOSZENIA.
Nick: Suriel

Znajomość zagranicznych lig i graczy* : Jakiś czas mnie nie było ale rozeznanie dalej pozostało , ponieważ jestem częstym gościem na zagranicznych roomach RS


Znajomość języka angielskiego: Na poziomie Rozszerzonym.

Rozeznanie wśród zawodników RSHL: Będąc na forum od półtora roku poznałem wielu zawodników i wiem co kto sobą reprezentuje pod względem gry jak i zachowania.

Wizja kadry pod Twoją opieką: Wizja kadry... Hmmm. Moim zadaniem na pewno będzie sprawienie aby Polska reprezentacja była najlepsza w każdym turnieju , lecz jesli mi sie nie uda to będe próbował dalej , ponieważ trener to też człowiek któremu tak jak zawodnikowi przydarzają się błędy.


Dlaczego to właśnie Ty powinieneś zostać wybrany na to stanowisko?: Może dlatego że ludzie mnie znają , jestem zaufanym człowiekiem i będe kierował się nie znajomościami lub przyjaźniami przy doborze kadry a będe starał się wybrać najlepszych z najlepszych Wink2


Gole(sezon/ogl):0/54
Asysty(sezon/ogl):0/24

Kolekcja Klasyki. Zapraszam i Polecam. Piotr Fronczewski.

Gadu Gadu
Find all posts by this userThread Closed


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)