Witaj gościu! Nie jesteś zalogowany na forum, więc możesz nie mieć dostępu do niektórych z jego funkcji! Aby rozwiązać ten problem
zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.
Real Soccer Haxball League

Thread Closed
Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wypłaty dla zawodników [Przeniesione przez Mateo]
01-01-2017, 16:10
Wypłaty dla zawodników [Przeniesione przez Mateo]
Zostały ponownie wprowadzone budżety transferowe, co nadaje trochę więcej realizmu rozgrywkom na rshl, więc pomyślałem sobie, czy by może nie wprowadzić jeszcze wypłat dla zawodników za rozegrane mecze. Wyglądać mogłoby to następująco... Jeden z administratorów zostałby takim " głównym skarbnikiem " który wypłacałby trenerom określoną ilość pieniędzy ( co jeden mecz / tydzień / miesiąc ), następnie trener wypłacałby zawodnikom ustaloną w kontrakcie sumę. Budżet klubowy można by ustalić na podstawie ilości rozegranych sezonów ( im więcej sezonów rozegranych tym większy budżet płacowy ). Coś podobnego jest na forum handowym, jednak moja propozycja byłaby nieco bardziej rozbudowana. Jeśli zostałoby to wprowadzone, wtedy można by się jeszcze zastanowić nad wprowadzeniem płatności za inne usługi, a pierwsze co przychodzi do głowy to oczywiście typer, czyli nic innego jak bukmacherka. Oczywiście jeśli by to przeszło to raczej już nie od tego sezonu gdyż zostało zbyt mało czasu, a przynajmniej tak mi się wydaje ale od przyszłego sezonu czemu nie, myślę, że pomysł nie głupi. A wy co o tym sądzicie? Smile

[Image: 5316677400_1326980696.jpg]
Gadu Gadu
Find all posts by this user

Reklama
01-01-2017, 16:28
RE: Wypłaty dla zawodników
Pomysł bardzo ciekawy, dodający jeszcze więcej realizmu naszym rozgrywkom. Jednak, na co zarobione "pieniądze" mielibyśmy przeznaczyć? Na typera, bo tu chyba twojej interpretacji nie zrozumiałem.

Haxball to jest nierozłączna część życia.
Waleczne Modliszki, Polish Skills (sezon 15,16), Death Eaters (s 16), Trener Akademii Defenders of Democracy
Gadu Gadu

01-01-2017, 17:04
To na co mielibysmy przeznaczyc to juz wymyslaloby sie na bierzaco. Kazdy by rzucil jakis pomysl od siebie i moglo by powstac cos fajnego

[Image: 5316677400_1326980696.jpg]
Gadu Gadu

01-01-2017, 17:44
Rozumiem. Myśle osobiście, że ten pomysł jak najbardziej do wprowadzenia Smile Dobra robota Uni.

Haxball to jest nierozłączna część życia.
Waleczne Modliszki, Polish Skills (sezon 15,16), Death Eaters (s 16), Trener Akademii Defenders of Democracy
Gadu Gadu

01-01-2017, 20:41
Uważam, że obecna forma budżetów i tak jest już bardzo zaawansowana, dlatego wprowadzanie kolejnych dodatków mogłoby tylko i wyłącznie spowodować większe problemy. I tak będzie już co ogarniać w Excelach i nie tylko, także nie róbmy większego zamieszania jeszcze z jakimiś wypłatami. Temat zamykam.
Gadu Gadu

Thread Closed

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)